Skocz do zawartości

SystemShy

Recommended Posts

Cuite mark crusaders wyruszaja na kolejna krucjate !!! Tym razem jest to dziennikarstwo. Co tydzien beda przeprowadzane wywiady z wybranym forumowiczem.

W tym tygodniu jest nim wasz znany i lubiany Lemuur !

Zapraszamy do czytania:




Witaj ! jestesmy CUITE MARK CRUSSADERS DZIENNIKARZE i na wstepie chcemy ci podziekowac ze zgodziles sie na ten wywiad!!

Dziekuje za zaproszenie.

Witaj!Chcialam cie zapytac o to czy Wielbisz Rainbow Dash bo ja oczywiscie tak !

Oczywiscie ze wielbie, kto by nie lubil Rainbow Dash?!

Juz cie lubie !

co sadzisz o naszym swiecie?

Ze co...?

Uwazam Wasz swiat za idealny, chcialbym w nim zyc :3

No prosze! Milo nam to slyszec! Tak wiec stad moje pytanie: Skad taka opinia o Equestrii? Urzekla Cie natura, kultura, czy cos innego?


Istoty tam zyjace, klimat panujacy w tym miejscu. Jest tak... ianczej, tak przyjemnie, przyjacielsko...

A u was tak nie jest?

Niestety nie... Swiat ludzi to miejsce mroczne i niebezpieczne.

Kim tam jestes w takim razie?

Mlodym czlowiekiem, uczniem i stalym bywalcem pewnego forum...

A jakie to forum ![

No... Forum o Waszym swiecie oczywiscie!

A co na takim forum porabiacie?

Piszemy ze soba o róznych rzeczach i mówimy jak wspaniala jest Equestria.

Mozna zdobyc na takim forum cutie marki?

Oczywiscie ze mozna! Ale ludzie ich nie maja...

Nie maja cutie marków?! Oj, znamy wasz ból, znamy...

A gdybys mial byc kucykiem to jakim chcial bys byc? pegazem ... kucem ziemnym czy jednorozcem?

Jednorozcem.Jednorozce maja najwieksze mozliwosci .

Powinienes zostac Pegazem.

Pegazy sa na drugim miejscu, ale jednorozce sa fajniejsze!

A czy wsród jednorozców masz swojego ulubienca?

Wsród jednorozców... Twilight Sparkle oczywiscie! Czy jest ktos wspanialej wladajacy magia od niej?

Hm... Ksiezniczka Celestia?

Ona jest Alicornem .Nie jednorozcem.

mówiles ze ludzie nie maja znaczków, to jak wiadmo co jest waszym talentem i kiedy wiece ze go odkryliscie?

Wiemy ze go odkrylismy kiedy cos nam wychodzi, a zeby poznac talent innej osoby musimy zobaczyc go w akcji albo zapytac te osobe.

dodatkowo slyszalam ze ludzie nie zawsze zarabiaja na siebie wykonujac to co im nalepiej wychodzi, nie wykorzystuja do tego talentów jak to ma miejsce u nas.Robia tak z walsnej woli? Bo to troche dziwne...

To prawda, ludzie czesto musza ciezko pracowac i dlugo szukac miejsca dla siebie, gdy juz sie jakies znajdzie bierzemy je chocby nie wiem co.Robia tak, bo nie maja wyboru, musza zarabiac...

smutne to...

Ale dlaczego w tensposób? Przeciez to nie ma sensu...

Ano smutne.

Ale nie odpowiedzales dlaczego!

o widzicie... Kucykami rzadzi Celestia i tam wszystko ma swoje miejsce i cel... Zas u nas rzadza politycy. Politycy to tacy baardzo zli ludzie, gorsi nawet od Discorda, Chrysalis i NMM razem wzietych. I oni doprowadzaja do takich bezsensownych sytuacji...

to czemu ich nie obalicie i nie przejmiecie wladzy? Czy naprawde nie ma tam u was kogos dobrego kto by mógl sie tym zajac?

Próbujemy, ludzie jednak sa istotami bardzo slabo zorganizowanymi... I wiekszosc nie mysli o sprzeciwie, wola zyc w tym co jest, bo tak juz sie przyzwyczaili... Sa dobrzy ludzie, ale tych zlych jest zbyt wielu, by dobrzy mogli cos zrobic.

smutne... HEJ! A co by bylo, gdyby kucyki dostaly sie do waszego swiata, by wam pomóc?

Nie wiem, czy dalyby rade...

A gdyby uzyly magii aby nawrócic zlych ludzi ?

To nie byloby, jak zmuszanie ich do bycia dobrymi? Zmuszanie kogos do czegos jest chyba zle...

masz race cos o tym wiemy. A czy ludzie dziela sie na jakies gatunki , rasy?

Tak, ludzie czesto sa dzieleni ze wzgledu na kolor skóry.

Nie bardzo rozumiem... Jak dziela? Jedni pracuja tu, inni tak czy jak? Takie talenty?

Nie do konca, taki podzial jakby kucyki ziemne jednorozce i pegazy, tylko u nas sa kolory skóry.

A powiesz nam jake ?

Biali, Czarni i Zólci

o troche dziwne ale w sumie kucyki sa kolorowe wiec rozumiemy.Zmieniajac temat ze znaczków i ludzi ... czy w waszym swiecie sa kucyki?

W naszym swiecie mamy kucyki, ale inne niz te, które znasz. U nas maja podobne kolory, zawsze sa ziemne i nie mówia.

... Co to za swiat...

Kiepski...

Uuuuh... Ech... Przepraszamy cie, ale mialysmy dzis jeszcze zdobyc cutie marki rzezbiarzy w lodzie! Dlatego ostatnie pytanie: Kim zawsze chciales byc?

Artysta, to pewne. Kocham tworzyc, ale jakim nie wiem... Najbardziej chyba lubie pisac.

a jak ci to wychodzi?

Inni ludzie mówia, ze dobrze, ja sam nie chce siebie oceniac w tej kwestii...

ok dziekujemy ci za ten wywiad...ale portal sie nam zamyka a my mamy jeszczeznaczki do dobycia!PAAA!!

Zegnajcie, równiez dziekuje.

Hej, a moze Inkwi... Iniki... Inkiwi... Rany, jak to sie czyta! Inkwizy..cja? Hm. Cutie Mark Crusaders Inkwizytorzy? Podoba mi sie!YAY!




OFC zapraszam do komentowania i dyskusji na temat wywiadu !!


Dotychczasowe wywiady:

  • [*]Z Lemuurem: powyżej [*]Z Tarrethem: Tutaj [*]Z Hedziem: Tutaj [*]Z Stachulem: Tutaj
     
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lemuur nie dość, że nie wspomniałeś o Indianach to jeszcze ja tu widzę jakieś rasizm w pracy ;)

masz race cos o tym wiemy. A czy ludzie dziela sie na jakies gatunki , rasy?

Tak, ludzie czesto sa dzieleni ze wzgledu na kolor skóry.

Nie bardzo rozumiem... Jak dziela? Jedni pracuja tu, inni tak czy jak?

A tak serio - świetny wywiad i czekam na następne, jestem zdziwiony, że CMC jeszcze nie dostały po znaczku za coś takiego!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy nas to ze sie wam podoba!

Jak pisalem wczesniej, mam jasna wizje tego jak powinien wygladac ten dzial i staramy sie tego trzymac.

Mozecie spodziewac sie wiecej takich tematów, to na nich bedzie w wiekszosci oparty dzial . Zabawy ofc beda ale nie w takiej ilosci jak w innych dzialach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co zamierzacie przygotować jako "szybki temat", czyli taki, który znudzi się po przeczytaniu pierwszego posta? Nie żeby mi chodziło, że to nie było nie ciekawe, bo było tylko jak to się przeczyta to taki temat już nie ma sensu. ;) BTW. Fajny pomysł i dobre wykonanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nastepne wywiady beda utrzymana w troche innym klimacie.

wywiady otrzymaja swój wlasny poddzial kiedy tylko bedzie nowa baza danych. Kazdy wywiad bedzie osobnym tematem .

Co jakis czas pojawiac sie beda eventy o specjalnych zasadach ale o tym dowiecie sei w swoim czasie.

btw musicie nam wybaczac wolne odpowiadanie i updejtowanie ale robienie tego w 3 ososby wymaga niezlej organizacji wolnego czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zapraszamy na kolejny wywiad Cutie mark crusaders!!

Tym razem nasze dzielne małe klacze dopadły nikogo innego tylko samego Tarretha !!

Jak potoczyła sie ta rozmowa i co zostało z niej wyniesione?

Przeczytajcie a przekonacie się sami !!!

HEJ !! Jesteś Tarreth tak? Szukałyśmy cie wszędzie!!

Huh? Hę? Wut? Oh sh...

Mamy do ciebie wiele pytań !

Yyyyhhhm... No dobra?

To prawda, że jesteś strażnikiem Celestii? Znaczy... Księżniczki Celestii?

Tak, to prawda.

Podobno ty rządzisz na forum o naszym świecie, to prawda?

Łał... a co ona na to?

Jak "Co ona na to"? Nie wydaje mi się, bym był złym strażnikiem, skoro Jej Wysokość się mnie o nic nie czepia.

Ale ty nie jestes ani pegazem ani jednorożcem ! To tak można? Nawet kucem nie jestes!

Hm... Powiedzmy...

Hmm... mówią, że masz jakiś straszny "Młot Zagłady". Po co ci on?I skąd go masz?

Czy to nie jest okrutne?

A tam zagłady od razu. Dostałyście kiedyś linijką po łapach w szkole? To jest "prawie" to samo.

Też mi taki załatwisz?

Nie.

A czym sie zajmujesz? Jakie masz obowiązki?

Dlaczego? :< Przecież to musi być odlotowe! Mieć taki młot... A pokażesz nam go chociaż?

A poznałeś Twilight Sparkle? Albo moją siostre AppleJack?

ale spokojnie, po kolei! Do moich obowiązków należy dbanie, by społeczność, którą pomagałem utworzyć była wiecznie żywa... No i dbanie, by dobre imię Księżniczki Celestii było nienaruszone. Ponadto nie pokażę, nie zademonstruję i nie pochwalę się moim młotkiem. I czy poznałem Twilight Sparkle? Mam pamięć złotej rybki, więc powiem, że nie pamiętam - CHYBA nie....

Czy rządzenie na takim forum jest trudne?

Bywa. Często nie mam siły wałkować tego samego problemu bez końca i wciąż.

A to macie tam jakieś problemy? Skąd się one biorą?

Zazwyczaj z niedoinformowania, bądź nieścisłości. Takie oczywiste rzeczy, które niektórym trzeba napisać na czole.

Ale na jak im to napiszesz na czole to tego nie przeczytaja.... nie rozumiem

A może musicie po prostu spisać swoje zasady?

W lustrze źle widać takie rzeczy...

Tak się mówi tylko... I wierz mi, Applebloom - one SĄ spisane.

A czym się zajmuje taki opiekun forum w wolnym czasie? Co lubisz robić? Co sprawia ci największą przyjemność?

Dobre pytanie, Scootaloo! Zasadniczo lubię rysować i grać w gry komputerowe.

Applebloom, bo to są ludzie. Jak i nie dasz pod pyszczek to nie znajdą.

OOO rysujesz ! ja lubie to robić!!

Masz jakiegoś idola? Bo ja mam! Chciałabym być jak Rainbow Dash kiedy dorosnę!

...ostatnio zrobiłam prezent dla Rarity....

Idola... Moim idolem jest Księżniczka Celestia. Mądra, opanowana i zawsze wesoła. Gdybym tylko ja taki był...

Ciekawi mnie, co to za prezent...

Rysunek oczywiście!!! Chcesz to i moge tobie zrobic!!

Jasne! Czekam z niecierpliwością!

Tarreth, a mieszkasz w mieście, czy na wsi?

Zaśpiewałabyś jej coś lepiej... Echem... Masz dla nas jakieś podpowiedzi, jak zdobyć znaczki? Próbowałyśmy już WSZYSTKIEGO! I nadal ich nie mamy!

On mieszka w zamku! A śpiewać to moge dla was ... jakoś boje się dla innych...

W mieście. Nienawidzę miasta.

Więc dlaczego nie zamieszkasz na wsi? Tam jest znacznie piękniej.

To skomplikowane. Nie mam pieniędzy i w ogóle... Życie człowieka jest na prawdę do kitu.

I jak zdobyć Cutie Mark? Hm. A co lubicie robić? Zauważyłem, że Scootaloo lubi wyścigi i wyczyny na swoim skuterze - spróbuj w tym kierunku! Ty, Sweetie Belle ślicznie śpiewasz, a Ty, Applebloom jesteś dobrą kombinatorką.

Zastanawia mnie czy masz rodzeństwo? I jak ci się z nim układa?

Pozostawię to pytanie bez komentarza...

Dlaczego?

A masz zwierzaka? Ponoć ludzie lubią mieć pupile

Nie chcę rozmawiać o moim bracie. Po prostu. Następny zestaw pytań.

Mam psiaka! Głupi sierściuch z pięknymi oczami i zagrywkami, jak saksofonista na bębnie.

O!!! A jak się wabi?

Dlaczego twierdzisz, że jest głupi?

Jak wygląda?

Skąd go masz?

Umie jakieś sztuczki?

Pomaga Ci w pracy?

EJ!! Dajcie mu odpowiedziec NO!

Mój psiak wabi się Lord. I jest głupi, bo jest. Robi idiotyczne rzeczy. Jest rudym przybłędą, potrafiącym zareagować na szelest czegokolwiek z jedzeniem. I najwyżej zawadza w pracy.

Zawsze mnie to ciekawiło. Skąd strarznicy celesti biora pancerze i ubrania galowe?

Jak to skąd? Istnieje płatnerz, który te pancerze robi. A mundury galowe? Nadworny krawiec.

Jak można zostać strażnikiem Celestii? Mam jakieś szanse?

Hej, ja chciałam wiedzieć co ludzie jedzą...

Każdy ma. Są kobiece regimenty Królewskiej Gwardii. Jak bedziesz starsza, to zapraszam do garnizonu w Canterlot, gdzie dowiesz się, jakie są kryteria przyjęć.

A jedzą... dużo rzeczy. Najróżniejszych.

Jecie trawe?

Owoce też?

A warzya? I kanapki ze stokrotkami?

Wole te z mleczami...

Kwiatów akurat nie jemy. Ale owoce i warzywa tak.

Trawy też nie jadamy.

Po ostatnim wywiadzie zdobyłysmy informacje o inkwizycji ... przeprowadziłysmy przesłuchanie ale nie wyszło nam to dobrze. Może masz jakieś rady?

Co masz na myśli, mówiąc o "radach"? Ach, chcecie być Inkwizytorkami?

Noo bo Diamond tiara była niezadowolona po przesłuchaniach...

To brzmi czadowo! Jak myślisz, jak wygląda znaczek inkwizycji?

Hm. Może najpierw opowiem wam, czym jest Inkwizycja?

Czemu, nie więcej informacji sie przyda!

A zrobiłbyś to?! Dziekujemy!!!

Więc Inkwizycja to organizacja, podobna do policji i detektywów. Przeprowadzają przesłuchania i śledztwa, tropiąc przejawy jakiegoś... "niewłaściwego" myślenia. Dla przykładu ktoś twierdzi, że Księżniczka Celestia jest złym potworem. Taka Inkwizycja go tropi, aż znajdzie. A jak znajdzie, to ten ktoś znika i słuch po nim zanika.

A gdzie znika? I co wtedy robi?

A potem gdzie się znajduje?

Co się z nim dzieje? Trafia na wakacje?

Może obóz lotników?

Albo farma?

Po prostu znika. Nie ma. Nie ma go nigdzie na świecie. Przynajmniej nie na ziemi i nie w pierwotnej postaci.

Co to znaczy?

To nie brzmi fajnie.

DZIEWCZYNY !!Teraz wiem czemu nie zdobyłyśmy znaczków!

DIAMOND TIARA NIE ZNIKNĘŁA!!!

Musimy jeszcze raz ją przesłuchać!

Tak, Scootaloo. To nie brzmi fajnie. I nie jest fajn-NIE!

Sweetie Belle! *szturcha* Nie przy NIM! Bo się dowie!

Porzućcie pomysł Inkwizycji. Przynajmniej do czasu pełnoletności, dobra?

..... co? a no tak

A własnie wcześniej mówiłeś coś o grach.

Jakie to gry? Może naszym talentem bedzie granie w gre?

Chodzi o gry takie jak przypnij ogon kucykowi?

Co to jest komputer?

Uuuuhm... Chyba słyszałem, że Jej Wysokość mnie woła! Eee... pa, dziewczynki!

EJ! za nim !!!! Łapać go !!!!!

Złapmy go i przesłuchajmy do końca!!

No nie! UCIEKŁ! A ja miałam jeszcze TYYYYYLE PYTAŃ!!!!

WRACAJ!!!

NIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

Już wiem! Zróbmy pościg! Jak go złapiemy, to dostaniemy znaczki!

CUTIE MARK CRUSADERS NIEUSTĘPLIWE DZIENNIKARKI YAY!!!

YAY!

Boże troche długi ten wywiad . Mamy nadzieję że się wam podobało.

CMC były w składzie:

Sweetie belle-SYSTEM6

Apple bloom-BARTIS

Scootaloo-KIRARA która wystąpiła gościnnie za Vandala który jest na obozie.

Zaraszam do komentowania ! yay!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz miło mnie zaskoczyliście, wywiad pwni. W dodatku dłuższy, co czyni go jeszcze lepszym. Z przyjemnością czytam te wywiady z bananem na twarzy. Potem go zjadam, bo głupio wyglądam. Przesłuchiwanie Tarra - rotfl hard xD Jestem ciekaw jak CMC przesłuchiwały Tiarę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witajcie kochani! To znowu my, Wasze dziennikarki, w kolejnym wywiadzie! A dzisiejszy wywiad przeprowadziłyśmy z...

Hedziem, naszym forumowym radiowcem!

Dziennikarki (Sweetie Belle, Apple Bloom, Scootaloo) nie mogły się tego wywiadu doczekać! Zaczynajmy!

Jakimi cechami powinien się wyróżniać opiekun radia?

Myślę, że przede wszystkim powinien dobrze rozkminiać program i wiedzieć, jaka muzyka jest dobra, a jaka nie. Powinien być miły, sympatyczny i nie denerwować się zbytnio, bo nikt nie chciałby pewnie posłuchać takiego RAGE'a w audycji.

Święte słowa! I dlatego ja świetnie nadawałabym się do radia! Jestem przecież miła i muzycznie uzdolniona, nieprawdaż?

RAGE? Jakiego znowu RAGE? Co to jest? Jakiś gatunek muzyczny? Sweetie pewnie wie...

Nie.. To jest jak się ktoś zdenerwuje i krzyczy. I się wkurza. I w ogóle jest zły. Bardzo.

Ja bym nie wytrzymała, słuchając ciągle tych krzyków w radiu.

No widzisz. Ludzie bardzo czasem narzekają, więc trzeba być nieźle opanowanym.

Gdybyś był kucykiem, to pewnie byś miał swój znaczek właśnie związany z audycjami, co?

Kto wie... Jak zamienię się w kucyka, to was powiadomię i się dowiemy, czy mam znaczek związany z audycjami, czy nie.

Widzę, że sam nie potrafisz się domyślić swego talentu... Jednak gdy już taki (kiedyś) zdobędziesz, to daj nam znać. Będziemy Cię oczekiwać zawsze w Ponyville.

Jestem pewna, że to byłby Twój znaczek, przecież świetnie sobie radzisz. Ach, gdybym tylko ja miała już swój znaczek...

Kto to wie...

Sweetie Belle ma rację! Jesteś naprawdę dobry w te klocki!

Oj tam... tylko tak mówicie. Są ode mnie lepsi. Ja nawet nie wiem, o czym mógłbym mówić podczas nadawania.

O znaczkach! Jak je zdobyć! Jakieś rady dla poszukiwaczy!

Może coś o... modzie? Dobrego stylu i szyku nigdy za dużo!

Albo po prostu powiedz coś o sztukach jazd na skuterze/motorach i tym podobnych?

Coś się wymyśli.

Słyszałam, że motory są fascynacją w świecie ludzi...

Niektórzy je lubią, inni nie.

Czy już masz jakieś plany dotyczące audycji? Wiesz już może, co zamieścisz?

Tak, tak. Jak już sobie wszystko poukładam i wymyślę coś ciekawego, to takowe audycje się pojawią.

Wiem, że jeszcze masz to nieprzemyślane, ale na pewno coś już chodzi ci po głowie?

Będą audycje tematyczne z konkretnymi gatunkami lecącymi. Tyle, jak na razie, wpadło mi do głowy.

Gatunkami? A jaki jest twój ulubiony gatunek?

Będzie jakaś mroczna muzyka? Typu Rainbow Factory?

Kto wie... Czasem w nocy coś może się wykombinuje...

A będą jakieś łagodniejsze brzmienia? Odpowiednie dla młodej klaczy?

A może jakieś kawałki od Sapphire Shores? Uwielbiam ją!

Spokojnie, dla każdego coś się znajdzie. Mam ponad 5000 piosenek.

Aż 5000? To sporo... A masz jakichś ulubionych twórców kucykowej muzyki?

Głównie to ci bardziej popularni, np. Foozgoz, Omnipony, Bronyfied, AcousticBrony i wiele innych, ale nie chcę mi się wymieniać...

Co sądzisz o The Living Tombstonie?

Nie robi złych utworów. W moim radiu lecą dość często.

Ach tak, słyszałam o nim... Okropny łomot! Tak przynajmniej twierdzi moja siostra...

Ja tam lubię Tombstone'a. Ma fajną muzykę.

Scootaloo, fajną muzykę to tworzy MandoPony! Ach, piosenka o Akrach Słodkich Jabłek! Chociaż my też potrafimy nieźle zaśpiewać!

Jak kto woli, o gustach się nie dyskutuje.

Właściwie... masz rację, Hedziu.

Która z Nas według Ciebie lepiej poradziłaby sobie w radiu?

Wszystkie mogłybyście pracować w radiu, bo tu nie trzeba być kimś specjalnym, ale trzeba umieć ogarniać.

Moim zdaniem jednak Sweetie Belle byłaby najlepszą kandydatką. Ma piękny głos.

Jak to?! Ja nie byłabym najlepsza?! Przecież mam taki słodki głos... Nawet przyjaciółki mi to mówią...

Mogłybyście się podzielić. Jedna by puszczała i wybierała piosenki, druga by coś mówiła, a trzecia odpowiadała na pytania itp.

Ja mogłabym puszczać muzykę!

A ja oczywiście bym mówiła! Przecież mam słodki głos... Prawda?

Zgadzam się!

To już same pomiędzy sobą rozdzielicie obowiązki...

Czym jest internet?

Internet (skrótowiec od ang. inter-network, dosłownie "między-sieć") – ogólnoświatowa sieć komputerowa, określana również jako sieć sieci.

W sensie logicznym, Internet to przestrzeń adresowa zrealizowana przy wykorzystaniu protokołu komunikacyjnego IP, działająca w oparciu o specjalistyczny sprzęt sieciowy oraz istniejącą już infrastrukturę telekomunikacyjną.

Hej! To brzmi jak... słownik!

No proszę, a podobno to ja jestem słownikiem...

A mógłbyś tak jakoś... przystępniej powiedzieć, co to internet? Bo ja nie wiem, czym są komputery nawet...

To jest ta maszyna, której poświęcacie bardzo dużo wolnego czasu?

To takie coś, co pozwala się łączyć i komunikować wielu osobom naraz, razem ze sobą. Chyba...

Wow! Brzmi fantastycznie!

Czego to ludzie nie wymyślą! Też bym musiała spróbować skorzystać z tego internetu...

Cóż to za wynalazek! Gdyby tylko w Ponyville było coś takiego...

Chwilka przerwy. A oto piosenka dla Was! A kto ją śpiewa?

DZIEWCZYNY! Słyszycie?!

Mój piękny głos! W radiu!

To myśmy to śpiewały! Jak to zrobili, że teraz słychać nas? Ludzie nie mogą przecież wejść do Equestrii!

Magia.

Pewnie Twilight Ci pomogła!

Albo Księżniczka Celestia!

Kto to wie...

Dziękujemy Ci Hedziu za utwór!

Ależ nie ma za co.

Wracając do wywiadu, ja bym chciała dokładnie wiedzieć, co to jest ten Internet? Wyjaśnisz mi, Hedziu?

Sam nie wiem. Korzystam z niego, ale nie wiem...

Haha... no to klapa!

W internecie można znaleźć, co co internet...

Słabo! Więc w Internecie jest wszystko?

Praktycznie rzecz biorąc, to tak.

Yay!

A w Internecie mogłybyśmy znaleźć sposób na zdobycie znaczków?

Nie mam pojęcia, jestem tylko szarym, małowiedzącym człowiekiem...

Cutie Marks Crusaders: Poszukiwacze Internetowych Znaczków...

Tylko... jaki można mieć znaczek z internetem?!

Jak to jaki?! Odlotowy, jak każdy!

Ale dama nie powinna być odlotowa, tylko stylowa!

Dobrze, dziękujemy Ci Hedziu za uczestnictwo w tym wywiadzie! Jesteśmy rad, że się zgodziłeś!

Byłeś wspaniały!

Yay!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...