Skocz do zawartości

Jak poznaliście Księżniczkę Celestię ?


kingacrazy123

Recommended Posts

Słuchaj.Temat o Lunie jest dość długo i wszystkim się podoba bo napisało w nim dość dużo ludzi.

A czemu po prostu do niego nie zajrzysz?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A

 

 

Temat, który pewnie Arjen z chęcią wywali, kiedy go tylko zauważy. Insomnia pewne też wywali ten temat, bo kompletnie nie ma sensu. Przecież Celestia jest wspominana co ileś tam odcinków. No błagam Cię...

Link do komentarza

Po pierwsze: jakiej odpowiedzi wymagasz od ludzi? "Ja ją poznałem w odcinku. O, ja też. I ja. Ja również"? Ta, cudzysłów, "dyskusja" nie ma w ogóle racji bytu. Ludziom się podobał temat o Lunie? Oni tam się w większości nabijali z tego. W dodatku, Luna jest na tyle "specyficzną" postacią, że jej fani łykną każdą zabawę czy tam dyskusję, nieważne, jak głupia może ona być. Za spamowanie bezsensownymi tematami już powinieneś dostać parę punktów. Dodać do tego gwałcenie klawisza Enter oraz brak reakcji na zamykanie poprzednich tematów i już powinieneś dostrzegać zagrożenie banem. Spasuj, chłopie i to szybko.

Link do komentarza

Czto wy mnie tu odwalacie w dziale, e?

 

Znaczit' doceniam chęć wkładu w życie działu, a właściwie doceniłbym gdyby nie to, że ten sam wkład został przestemplowany przez wszystkie działy i tak dalej. I niskiej jakości oraz pozbawiony sensu jest.

 

Zamknięto oraz zarchiwizowano.

Edytowano przez Mad Mike
  • +1 1
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...