Skocz do zawartości

Jak poznaliście Rainbow Dash?


kingacrazy123

Recommended Posts

Ojejku!Tym razem doszłam aż do Cloudsdale!

 

Oraz oczywiście w tym pegazim mieście mieszka Rainbow Dash.

 

Teraz pytam się was jak poznaliście tego najszybszego pegaza w Equestrii.

 

Jak zawsze możecie napisać jak poznaliście inne ważne kucyki w życiu RD.

Jak poznaliśmy? Co masz na myśli? Mamy pisać z perspektywy equestriańskiego kucyka czy z naszej własnej - fanów serialu? Czy my Dashie nie poznaliśmy w pierwszym odcinku pierwszego sezonu?

Jeżeli w ciągu 48h nie zedytujesz pierwszego posta i nie sprecyzujesz w nim czego ma dotyczyć temat (dyskusja?) będę zmuszona go usunąć.

Link do komentarza

Jak poznaliśmy? Co masz na myśli? Mamy pisać z perspektywy equestriańskiego kucyka czy z naszej własnej - fanów serialu? Czy my Dashie nie poznaliśmy w pierwszym odcinku pierwszego sezonu?Jeżeli w ciągu 48h nie zedytujesz pierwszego posta i nie sprecyzujesz w nim czego ma dotyczyć temat (dyskusja?) będę zmuszona go usunąć.

Zgadzam się temat ogólnie nie sprecyzowany

Link do komentarza

Zgadzam się temat ogólnie nie sprecyzowany

Cieszę się, że chcesz mnie poprzeć, ale w tym momencie jest to zwykłe nabijanie postów.

Okej, widzę, że pierwszy post edytowany, ale... skasowałaś jedno zdanie i tyle :rainderp:

Ze względu na fakt, że oczekiwane przeze mnie zmiany nie doszły do skutku, a identyczny temat założyłaś w każdym dziale kucykowym więc z tego tu miejsca daję temu tematowi w trybie przyśpieszonym bilet w jedną stronę do archiwum. :rd6:

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...