Skocz do zawartości

Witam wszystkich!


Wudaks

Recommended Posts

Hello everypony!

Mam na imię Patryk, ale wszyscy mi mówią Wudaks. Lat mam osiemnaście (nareszcie) i postanowiłem odwiedzić na dłużej Wasze forum.

Moim ulubionym zwierzęciem jest wilk. Lubię rysować w stylu tribal. Bez przerwy słucham muzyki. Od Mlp nie mogę się oderwać od premiery drugiego sezonu aż do dzisiaj.

Kocham fanfiki, obrazki, animacje, muzykę i wszelaką twórczość robioną przez Was i dzięki Wam o kucykach nie zapomnę do końca życia... Nie przesadziłem troszkę?  :rainderp:

Tak czy inaczej miło mi, że jest więcej takich kucykowych wariatów jak ja.

Mam nadzieję, że będę się na tym forum świetnie bawił.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilk twój ulubionnyyy... o witaj :x 

 

1. Ulubiona kanapka . 

2. Lubisz LupisVulpes ? 

3. Wiesz jak mam na imię ? 

4. Wiesz kim nie jestem ? 

6. Lubisz pomarańcze ? 

7. Ulubiony kolor może ?

8. Umiesz piec tort? 

9.  Jak umiesz to upiecz czekoladowy.

10. Lubisz szopy pracze ? ... :notsure:

 

To tyle ! Miłego dnia na forumu :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ulubiona kanapka - Z NUTELLĄ! Mniam.

2. Lubisz LupisVulpes? - nie raz trafiłem na necie i nie raz wywołało uśmiech na twarzy. Pewnie, że lubię!

3. Wiesz jak mam na imię? - Masz na imię tak jak ja nie mam na imię.  :MJTQO:

4. Wiesz kim nie jestem? - Nie jesteś światowej klasy skrzypkiem grającym niegdyś na Titanicu.

6.  :twilight3:  Lubisz pomarańcze? - Yup

7. Ulubiony kolor może? - Zielony i czarny. Nie mogę się zdecydować.

8. Umiesz piec tort? - Upiekłem z siostrą sernik. Może być?

10. Lubisz szopy pracze? - Wszystkie zwierzęta na swój sposób są genialne i ładne! Z takimi odpowiedziami zostanę dyplomatą.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :pinkie: , baw się dobrze łap :muffin: na start. :portalface:



Zadam ci parę standardowych pytań:
- Lubisz Pinkie Pie?

- Jak jest woja ulubiona zła postać?
- Luna czy Celestia?
- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca

- Zajmujesz się Fanartem/fanfikami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Snajper202

Witam. Mam nadzieje,że spodoba ci się na naszym forum

 

Kilka pytań:

1. Jak długo będziesz z nami na forum?

2. Ulubiony kucyk drugoplanowy?

3. Ulubiony kucyk w tle?

4. Ulubiony antagonista?

5. Twilight jako alicorn czy unicorn?

6. Lubisz oglądać filmy?

7. Twój ulubiony sezon MLP?

8. Masz kucykową kolekcję?

9. Jaka jest twoja ulubiona gra?

 

Bądź z nami jak najdłużej na forum    :rd7:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubisz Pinkie Pie? - Bez niej całe ponyville byłoby smutniejsze. Jak można nie lubić najweselszego charakteru w całej Equestrii?

Jaka jest Twoja ulubiona zła postać? - Nightmare moon! Niech noc na zawsze spowije te ziemie swym mrokiem!

Luna czy Celestia? - Lubię banany i Celestie, ale Lunę bardziej.

Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca - Brakuje mi tego jednorożca, ale fabuła musi posuwać się do przodu. Kiedy Twi zmieniła się w Alicorna spadłem z kanapy, ale już się przyzwyczaiłem.

Zajmujesz się Fanartem/fanfikami? - Napisałem kilka amatorskich fanfików i dubbingowałem w pewnym projekcie. Teraz o wiele lepiej czuję się rysując kucyki i nie tylko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Everlong

Witaj w drużynie. :3 Ograniczasz się do jakichś konkretnych gatunków muzycznych, czy po prostu słuchasz wszystkiego, co Ci wpada w ucho? :)

Edytowano przez Everlong
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak długo będziesz z nami na forum? - Jak długo się da i póki czas mnie nie pogoni. Nie po to przybyłem do tej odległej krainy, żeby tak szybko ją opuścić. Pomęczycie się jeszcze trochę ze mną.

2. Ulubiony kucyk drugoplanowy? - Princess Luna!

3. Ulubiony kucyk w tle? - Nigdy się nad tym poważnie nie zastanawiałem, ale myślę, że Octavia (na wiki pisze, że to postać tła).

4. Lubisz oglądać filmy? - Od czasu do czasu. Wolę książki i gry.

5. Twój ulubiony sezon MLP? - Drugi. Od niego zaczęła się moja cała przygoda z My Little Pony, a poza tym bardzo mi przypadł do gustu. O ile się nie mylę to drugi sezon został stworzony w niektórych aspektach również dla starszych widzów. Może to dlatego?

6. Masz kucykową kolekcję? - Posiadam jedynie koszulkę z detektywem Pinkie Pie, a ogromną kolekcję kucyków posiada moja siostra. 

7. Jaka jest Twoja ulubiona gra? - Koooocham gry rpg i strategie. Skyrim i moje 5 000 zapisów w nim, Wiedźmin 1 i moje powtarzanie go w kółko aż do wyjścia 2, Warcraft III, w którego gram po dziś dzień.

8. Ograniczasz się do jakichś konkretnych gatunków muzycznych? - Słucham wszystkiego co mi wpada w ucho, ale zauważyłem, że zaczynam się ograniczać do swoich ulubionych wykonawców. Jestem leniwy i nie chce mi się szukać nowych twórców.

Edytowano przez Wudaks
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to większość pytań zadanych? Gdyby każdy kto wszedł w ten temat stwierdził, że nie ma już pytań do zadania i zadał 2 kolejne to wiesz ile ich by było?

1. Lubisz militaria? - Lubię i ile razy byłem w samych sklepach militarnych w celu zakupów. Ktoś zapyta: po co? Otóż interesuję się zwiedzaniem wszelkich ruin i ogólnie tak zwanym "urban exploration". Niezapomniane przeżycia zwiedzać piwnice starego pałacu ze znajomym.

2. Będziesz się dobrze bawił na forum? - Czy będę? Ja już się bawię.

 

Widzisz to nie takie trudne zadać te dwa pytania, a mi sprawiasz tym dużą radość.  :pinkie4:

Pozdrawiam i dziękuję za miłe powitanie z Waszej strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinkie everywhere!  :portalface:

1. Lubisz się wygłupiać? - Może nie tak bardzo jak Pinkie, ale można ze mną pożartować i dobrze się bawić.

2. Chciałbyś się przenieść do świata MLP? - Na pozór proste pytanie, ale tylko na pozór. Zostawić osoby, na których mi zależy, by udać się do krainy szczęścia? Byłbym egoistą gdybym to zrobił. Choć często i chętnie ucieklibyśmy stąd to mamy dla kogo żyć tutaj. Chciałbym się przenieść, ale mi nie wolno i zatęskniłbym się na śmierć.

3. Co sądzisz o mnie? - Myślę, że jesteś ciekawą do poznania osobą i widać, że lubisz Pinkie Pie, a co za tym idzie musisz być osobą wesołą i optymistyczną. Niestety nie znam Cię, ale już Cię lubię.

4. Lubisz naleśniki? - Naleśniki są pyyyyszne! Szczególnie z polewą i truskawkami, albo z truskawkową polewą i truskawkami! Przez Ciebie zgłodniałem, a nie będę po nocy podjadał... No może troszkę.

Dziękuję za pytanka i pozdrawiam  :portalflank: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

1. Lubisz Discorda? - Discord i jego trollowanie wszystkiego dookoła. Druga postać zaraz po Pinkie, która baaaardzo mnie rozbawia w MLP FIM. Ma genialne podejście do wszystkiego, ale czasem mógłby wyluzować z tym chaosem. Chociaż gdyby nie chciał siać bez przerwy chaosu to dalej byłby sobą? Każdy ma jakąś rolę, a on swoją dobrze wykonuje.

2. Kanapka z serem czy ciasto? - Ciasto zjadłem na deser, więc wolałbym kanapkę z serem no i może jeszcze pomidorem.

3. Dasz szklankę wody? - Akurat obok mnie sobie siedzi taka jedna butelka z wodą niegazowaną. Poczekaj chwilkę tylko pójdę po szklankę.

4. Co myślisz o mojej żonie? - Twojej żonie? Emm... Nie kojażę o kogo Ci chodzi. Wybacz jestem tu nowy.  :rd11:

5. Co myślisz o mnie? - Wszedłem do Twojego profilu i zdziwiłeś mnie ile pracy włożyłeś w opisanie samego siebie. Po prostu wow. Na start mogę stwierdzić, że jesteś człowiekiem pracowitym (nie to co ja) i lubisz mieć wszystko poukładane perfekcyjnie, a jednak lubisz chaos i naszego uroczego Discorda. Ciekawe połączenie. Widzę też, że jesteś człowiekiem przynajmniej w pewien sposób tolerancyjnym co sobie cenie. Wydajesz się człowiekiem miłym i ciekawym do poznania i przepraszam, że nie przeczytałem choć połowy Twojego profilu, ale chciałem pewne cechy u Ciebie sam stwierdzić, a nie popatrzeć w Twój profil i napisać że np. jesteś wielkim fanem Michaela Jacksona. Miło wiedzieć, że te forum posiada tak ogarniętych moderatorów i nie tylko (wcale się nie podlizuję).

6. Lubisz Oxy'ego? - Nie raz wpadłem na LupisVulpes i nie interesuję się tym tak bardzo jak niektórzy tutaj, ale znam i lubię. 

7. Hug? - Jak można odmówić huga? *Hug*

8. Party? - PARTY HARD! Trzeba się w życiu bawić!

9. Chaos czy harmonia? - Co za dużo to nie zdrowo i wszędzie przyda się troszkę tego i troszkę tamtego.

Dziękuję za pytania i pozdrawiam

Edytowano przez Wudaks
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salve, eee... *patrzy znowu na jego nick* dobra, już wiem. Salve Wudaks! Solis discipulo te salutat! Witam i zapraszam do częstgo udzielania się na forum. Raczej każdy znajdzie coś dla siebie. A teraz pytania;

1. Znasz jakieś języki obce? Bo nie wiem, czy dalej pisać do Ciebie łacińskie teksty.

2. Myślałeś kiedyś o napisaniu Fan Fiction?

3. Lubisz muzykę klasyczną?

4. Słyszałeś The Moon Rises?

5. Wiesz coś o uniwersum Warhammera?

6. Grałeś w jakąkolwiek grę z serii Total War?

7. Jak często grasz healerami w grach MMORPG?

8. Może i było, ale dobrze byłoby poznać twoje pierwsze wrażenie o mnie :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salve amice! Salve Jacobus'ie VIII!

1. Znasz jakieś języki obce? - Znam angielski, który w dzisiejszych czasach wydaje się podstawą oraz trochę portugalski. Uczyłem się też pewnego czasu niemieckiego, ale nie przekonał mnie do siebie. Co do łaciny to jest ciężko, ale coś wyłapię.

2. Myślałeś kiedyś o napisaniu Fan Fiction? - Za niedługo wraz  ze znajomym biorę się do pracy nad pewnym fanfikiem, ale brakuje nam korektora. Fanfik ma być dość krótkim horrorem, a co do napisanych już fanfików to mam już na koncie: 1 horror, 2 smutne, 1 normal. Wszystkie raczej krótkie, ale szczytem moich umiejętności nie są, dlatego nie widzę sensu publikowania ich. Może jeśli uda mi się ze znajomym zrobić coś fajnego opublikuję to.

3. Lubisz muzykę klasyczną? - Lubię skrzypce, pianino oraz fortepian, ale za sama muzyką klasyczną nie przepadam. Lubię i słucham ogromu muzyki, ale klasyczna nie należy do moich ulubionych.

4. Słyszałeś The Moon Rises? - Ależ oczywiście, że słyszałem. Już ponad rok temu wylądowała u mnie w playliście. Spytaj mnie lepiej czego nie słuchałem.  :untz: 

5. Wiesz coś o uniwersum Warhammera? - Tak. Zacząłem poznawać te uniwersum przez gry komputerowe. Dark Crusade, Soulstorm, Dawn of War 2 z dodatkiem stoją u mnie na półce. 2 słowa: genialne uniwersum. Przeczytałem parę książek w internecie, ale dość dawno, by nie pamiętać tytułów. Na grę bitewną nie mam tyle pieniędzy oraz zdolności plastycznych, by sobie pozwolić na zabawę w to.

6. Grałeś w jakąkolwiek grę z serii Total War? - Medieval II i Shogun II siedzą sobie u mnie na komputerze. Poza tym grałem jeszcze w Rome I. Rzymem dwójką się nie interesuję.

7. Jak często grasz healerami w grach MMORPG? - Mój ostatni raz to paladyn w world of warcraft z 3 lata temu. Bardziej lubię postacie typu: Łucznik, czy Mag.

8. Może i było, ale dobrze byłoby poznać twoje pierwsze wrażenie o mnie - Po pierwsze: nie wierzę Ci, że masz tyle lat ile napisałeś. Jesteś zdecydowanie za mądry jak na ten wiek koniec kropka. Wnioskując na tym, że zadałeś 3 pytania na temat gier musisz takowe lubić. Strategie i obstawiam, że rpg (znowu nie czytałem zainteresowań i opisu, żeby było trudniej). Myślę, że lubisz fanfiki i spokój.

Jeśli strzeliłem jakiś głupi błąd, czy coś pomieszałem - przepraszam, ale jestem po długiej jeździe motocyklem i jestem dość zmęczony.

Dzięki za pytania i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, witam!

1. Lubisz parodie filmowe (te stare)? - Niestety nie oglądam parodii filmów, więc nie usatysfakcjonuję Cię tą odpowiedzią.

2. Masz ulubioną książkę? Jak tak to jaką? - Ulubioną książkę... Powiem Ci, że książki czytam zdecydowanie rzadziej przez fanfiki. Każdy fanfik jaki wyjdzie muszę przeczytać, dlatego w pewien sposób mój głód literacki zostaje zaspokojony i nie czytam tyle książek, co kiedyś. Co do ulubionej książki, to nie posiadam takiej. Jest wiele rodzai literatur, które mnie interesuje, przez co nie mogę się zdecydować, który mi się najbardziej podoba, a co za tym idzie - ulubionej książki.

3. Co sprawiło, że zacząłeś oglądać MLP? - Nudy i to, że siostra skakała po kanałach pokój obok. Nie miałem nic do roboty, więc postanowiłem pójść i obejrzeć z nią jakiś program. Tak się złożyło, że właśnie śmiała się z naszych kucyków w TV. Siadłem i tak mnie to zainteresowało, że przekonałem nawet ją, jakie to fajnie. Po zakończeniu odcinka/ów (nie pamiętam już dokładnie) pobiegłem do komputera i stało się. Zacząłem oglądać wszystkie odcinki kuców, a kiedy już nie miałem co oglądać znalazłem nasz uroczo rozwijający się Fandom i jego dzieła. Teraz serial powoli mi się przejada i nie wyczekuję na następny odcinek tak jak kiedyś. Ogólnie bardziej zainteresowałem się twórczością naszego Fandomu i dzięki niemu o wiele bardziej polubiłem niektóre postacie z serialu. Według mnie to Fandom nadaje sens istnienia serialu, a nie serial jemu. Bez serialu nasz Fandom też przetrwa!

Dziękuję jak najnocniej za pytanka. :TWcU3: 

Pozdrawiam

Edytowano przez Wudaks
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak, ale usunąłem poprzedni post. No cóż na szczęście nie było tam nic ważnego.

Witam towarzyszy!

1. Ulubiony kuc? - A jak myślisz?  :TWcU3: Moim ulubionym kucykiem jest nasza Pani nocy - Luna! Na drugim miejscu znajduje się Rarity, której nigdy wcześniej bardzo nie lubiłem, ale po przeczytanie pewnego fanfiku doszedłem do wniosku, że nie jest taka zła, a wręcz, że jest naprawdę ciekawą postacią.

2. Ulubiony kolorek? - Chyba jednak zielony. Nie wiem czemu, ale jakoś bardzo go lubię.

3. Wyszedłbyś na miasto w kucykowej koszulce? - Co więcej wyszedłem i poszedłem w niej nawet do szkoły! Powiem Ci, że reakcje w szkole były różne, ale głównie pozytywnie. Wiele dziewczyn stwierdziło, że to słodkie, a kumple się już przyzwyczaili, więc można powiedzieć, że było okay.

Pozdrawiam

 

Następne pytanie od użytkownika Kozel, którego również pozdrawiam:

Słyszałeś kiedyś o zespole Mum? - Niestety nigdy nie słyszałem, albo nie pamietam, żebym słyszał. Dzięki Tobie jednak właśnie słucham sobie ich albumu i na pierwsze wrażenie jest, jak najbardziej przyzwoity.

Edytowano przez Wudaks
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...