Skocz do zawartości

Fleur De Lis


ijulkisa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 150
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

A Fleur lubię, bo fajne clopy z nią wychodzą. :rainderp:

jesteś nie smaczny :P

definicja jej CM na google mi się podoba

http://pl.wikipedia.org/wiki/Fleur-de-lis

"Fleur-de-lis używany jest również jako część logo przez rozmaite organizacje skautowskie i harcerskie. W Kościele katolickim jest symbolem maryjnym."

na całe szczęście najczęściej to "Fleur-de-lis w heraldyce łączony jest często z monarchią francuską" ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, czemu taka duża...

Fleur jest wzorowana na pierwotnym modelu Luny i dlatego wygląda inaczej od innych: wzrost, figura, etc... Twórcy chcieli by wygląda jak supermodelka więc skorzystali z tego co mieli już przygotowane dla Luny ;p

A Fleur lubię, bo fajne clopy z nią wychodzą. :rainderp:

umrzyj... najlepiej abyś cierpiał w trakcie umierania :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:yay: kolejny pokemon do kolekcji :)

co do postaci to nie ma w niej nic szczególnego co zdecydowanie różni ja od Vinyl (kto widział żeby kucyk był DJ niech pierwszy rzuci kamieniem) :P postać ta jest "ą" i "ę" i tylko chodzi za Fancy Pancy niczym(przepraszam za określenie) pies :derp:

mam nadzieje że swoimi poglądami nikogo nie obraziłem, a jeśli tak się stał bardzo przepraszam :)

bob tu był

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Sliv lubi clopy, Sliv chce zobaczyć clopy z FDL. Ja też lubię clopy, ale jakoś nie mam ochoty na arty z tym kucem. Niby nic złego nie zrobiła, ale jej wygląd mi nie pasuje... Jest jakoś dziwnie narysowana... Przypomina mi charta jakiegoś. :c Poza tym ta grzywa! Nie dla mnie:/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chcesz od jej grzywy?! Jest zajebista! Co to wgl są te clopy?

You must be new here :rainderp: Clop to taki rodzaj opowiadania... Tak :rainderp:

Btw, Fleur De Lis to jej oficjalne imię, czy nadane przez fandom? Bo dopiero się dowiedziałem jak ona się nazywa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...