Skocz do zawartości

Stowarzyszenie Tribrony - oficjalna strona


SPIDIvonMARDER

Recommended Posts

...już jest!

 

Pod tym adresem!

http://tribrony.org/

 

Pierwsze w Polsce kucykowe formalne stowarzyszenie doczekało się nareszcie własnej platformy informacyjnej. Na chwilę obecną wygląda to ciutkę skromnie, ale szybko to zapełnimy. Jak ktoś nie wierzy, to nie zobaczy na My Little Fandom, jak aktywni tam jesteśmy.

 

Po co ta strona? Znajdziecie tam w przystępny sposób wszystkie ważne informacje o aktywności największego na północ od Warszawy fandomu (a także jednego z trzech najaktywniejszych fandmów w Polsce). Ponymeety, akcje, członkowie, delegacje i twórczość.

 

princess_pomerania_2_0_by_ruhisu-d7a2n22

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
8 minut temu Fishu napisał:

A czy jest fanklub gdyński?

Coś jak GSF Alkor ze spotkaniami co tydzień?

Moja skłonność do udzielania minimum wymaganych informacji kiedyś mnie zabije. Tribrony, to stowarzyszenie trójmiejskie, organizujące fandom w całym trójmieście i okolicach (nie mylę się? ). Ich działalność ma szerokie spektrum i objawia się w wielu dziedzinach, lecz nie mają żadnego prawnego, ani fizycznego związku z GSF Alkor (chyba, ze sie mylę). Członkowie Tribrony, obecni co środę w klubie, oraz będący członkami GSF Alkor, są tam osobami prywatnymi, a nie reprezentantami fandiomu (znaczy są reprezentantami fandomu, ale prywatnie). Tribrony, jako stowarzyszenie, nie zajmuje sie ani organizacją CCG Meetów, ani organizacją działalności GSF Alkor. 

Jeśli potrzebujesz spotkań cotygodniowych w Gdyni, możesz, za pośrednictwem grupy Tribrony na FB, podpytać ludzi z Gdyni odnośnie tego typu spraw. 

Mam nadzieję, ze tym razem udzieliłem dostatecznie wyczerpującej odpowiedzi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Sun, za wyręczanie w odpowiedzi :) Sprostuję tylko, że powiązania z GSF Alkor mieliśmy wyłącznie organizacyjne, tj korzystaliśmy ze wspólnej pomocy w paru kwestiach, ale fakt, nie mamy prawnych koneksji.

 

Spoiler

Jedynym prawnym wspólnym mianownikiem jestem (byłem) ja. W latach 2013-2015 skarbnik Alkoru i 2013-do dziś skarbnik Tribrony

:P 

 

 

Tribrony nie jest stricto gdańskim stowarzyszeniem, dotyczy całego Pomorza.

 

Nie ma podziału na fandom gdyński lub gdański, jest jeden, zjednoczony - trójmiejski.

 

Jeśli chcesz spotkać się w Gdyni z ludźmi, aby np. nie musieć podróżować do Gdańska, no to w Gdyni też odbywa się co jakiś czas meet :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, Sun said:

Moja skłonność do udzielania minimum wymaganych informacji kiedyś mnie zabije. Tribrony, to stowarzyszenie trójmiejskie, organizujące fandom w całym trójmieście i okolicach (nie mylę się? ). Ich działalność ma szerokie spektrum i objawia się w wielu dziedzinach, lecz nie mają żadnego prawnego, ani fizycznego związku z GSF Alkor (chyba, ze sie mylę). Członkowie Tribrony, obecni co środę w klubie, oraz będący członkami GSF Alkor, są tam osobami prywatnymi, a nie reprezentantami fandiomu (znaczy są reprezentantami fandomu, ale prywatnie). Tribrony, jako stowarzyszenie, nie zajmuje sie ani organizacją CCG Meetów, ani organizacją działalności GSF Alkor. 

Jeśli potrzebujesz spotkań cotygodniowych w Gdyni, możesz, za pośrednictwem grupy Tribrony na FB, podpytać ludzi z Gdyni odnośnie tego typu spraw. 

Mam nadzieję, ze tym razem udzieliłem dostatecznie wyczerpującej odpowiedzi. 

Jak już mówiłem - C

 

14 hours ago, Siper said:

 

Czasem coś jest, najbliższy meet w Trójmieście będzie 12 marca https://www.facebook.com/events/539154939573287/ Osobiście się pojawię :rd6: 

 

11 hours ago, SPIDIvonMARDER said:

Dzięki, Sun, za wyręczanie w odpowiedzi :) Sprostuję tylko, że powiązania z GSF Alkor mieliśmy wyłącznie organizacyjne, tj korzystaliśmy ze wspólnej pomocy w paru kwestiach, ale fakt, nie mamy prawnych koneksji.

 

Hidden Content

 

 

Tribrony nie jest stricto gdańskim stowarzyszeniem, dotyczy całego Pomorza.

 

Nie ma podziału na fandom gdyński lub gdański, jest jeden, zjednoczony - trójmiejski.

 

Jeśli chcesz spotkać się w Gdyni z ludźmi, aby np. nie musieć podróżować do Gdańska, no to w Gdyni też odbywa się co jakiś czas meet :)


Jak już mówiłem - ciekawość to moje przekleństwo i nie mogę się powstrzymać od niej NIGDY...:pbft:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...