Skocz do zawartości

Hogwart- Szkoła magii i czarodziejstwa [gra]


Frodo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 767
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Kiedy tylko dotarli do wieży Gryffindoru, chłopak dostrzegł pod swoimi nogami dobrze znanego mu szarego i puchatego kota. Ot skubany, skąd on wiedział gdzie ma iść? No nic, zagadka... 

Jak zdążył się właśnie dowiedzieć od prefekta wejścia strzegł ruchomy portret nijakiej Grubej Damy. Odnotował w pamięci nowe hasło. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

- Ari wykonała podobne czynności co Amy - Dobranoc - powiedziała, lecz mimo tego nie poszła spać. Przywitała się ze swoją sową, pogłaskała ją i w końcu położyła się do łóżka od razu zasypiając.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alderamin poszedł do dormitorium chłopców. Widział jeszcze Austriaka, no ale niedziwne, w końcu są z tego samego rocznika i w jednym domu. Rozłożył sobie najpotrzebniejsze rzeczy na szafce przy łóżku. Ogarnął podstawowe czynności jak udanie się do toalety, przebranie w piżamę i dopiero zalęgł na łóżku. Swoją drogą... Bardzo wygodnym. Jednak mimo zmęczenia przypomniał sobie, że nie może ot tak iść spać. Wygrzebał z kufra plakaty zespołów i reprodukcję jakiegoś obrazu (jak głosił podpis pod spodem, była to "Huśtawka" Fragonarda) po czym poprzyklejał je wokół swojego łóżka.

- No idealnie - stwierdził sam do siebie. - Dobranoc - rzucił do reszty i zasunął kotary, z zamiarem odpłynięcia w krainę marzeń sennych.

 

(Ja właściwie mam luźny tydzień, bo kończę szkołę także tego~)

Edytowano przez Ukeś
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( ok. Tak się pytam, bo chce wiedzieć czy jak bym wszczesniej wróciła to czy kogoś spotkam. Powodzenia na testach)

Szybko sie ogarnęlam i położyłam w wygodnym łóżku. Wyjęłam z torby pamiętnik i przepisałam do niego cały plan lekcji, przy okazji zapisując trochę o nowych znajomościach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy w końcu doprowadziłam się do porządku po całodziennej uroczystości, weszłam do dormitorium żeńskiego Krukonów. Cieszyłam się, że w końcu będę mogła położyć się spać. Wyciągnęłam z kufra parę klamotów, które położyłam w szafce nocnej. Szatę powiesiłam na grzbiecie łóżka, sama zaś ległam na nie, szczelnie otulając się pierzyną. Obok mnie pojawił się Charlie, który wepchnął się w przestrzeń między mną, konkretniej moją głową, a poduszką i zasną. Zamknęłam oczy i pogrążyłam się w świecie snu.

 

(Testy dopiero w czwartek)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudziłam się dość wcześnie, choć nie wiedziałam, która jest godzina. Z racji niemożności ponownego zaśnięcia, postanowiłam przygotować się do pierwszego dnia szkoły. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to to, że czyjeś buty wisiały na drążku dla sów za oknem.

"Okej"-pomyślałam i udałam się do łazienki. Po ok. 15 minutach wyszłam.

 

Koleżanki nadal smacznie spały. Postanowiłam ich nie budzić, nałożyłam więc bluzę i spodnie, następnie szatę i, dzierżąc mą różdżkę, a po chwili wkładając ją do jednego z butów, udałam się do pokoju wspólnego Krukonów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Gdy Ari obudziła się zaczęła od razu przygotowania do pierwszego dnia. Sprawnie jej to poszło, a kiedy tylko skończyła spojrzała na plan i poszła. W pokoju wspólnym zobaczyła znajomą - Amy? Cześć - rzekła i usmiechnęła się do koleżanki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alexander obudził się. Podniósł się do pozycji siedzącej i westchnął cicho. Starając się nikogo nie obudzić przebrał się, spojrzał na plan, i zszedł na dół. Zobaczywszy Amy i Ari uśmiechnął się delikatnie. - Guten morgen. - powiedział cicho. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Cześć Ari! Jak ci życie płynie? - powiedziała Amy szczerząc się do koleżanki śmiejąc się pod nosem. - Nie ma to jak obudzić się przed wszystkimi. O! Alexander! Cześć! Jak tam, wyspałeś się? - zapytała przyglądając się koledze.

Ma ten akcent... Wczoraj była tak zmęczona, że nie zapytała go o to. "Może zrobię to później" - pomyślała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...