Skocz do zawartości

Hogwart- Szkoła magii i czarodziejstwa [gra]


Frodo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 767
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

(oj cicho... :v )

-Taak...-westchnęła Amy.

"Ten jego akcent jest taki uroczy. Bardziej niż zwykle."-pomyślała.

Stali tak przytuleni do siebie przez dłuższy czas. W końcu Amy usiadła na podłodze oczekując co teraz się stanie.

Edytowano przez Szeregowa Rainboww Dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Ja nawet wymyśliłem postać do Elsworda i League Of Legends :P a co do szybkości związków. Raz było że moja postać po siedmiu lekcjach, miał dziewczynę...))

- No, tak to logiczne. -Powiedział rozbawiony. - Szkoda że nie możemy jeszcze iść do Hogsmade... - westchnął.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Ari wróciła na chwilę do pokoju wspólnego i zobaczyła Alexa i Amy do których szła. Trochę się zdziwiła widokiem (To musi być prawdziwa miłość! :rainderp:) ale nie chcąc im przeszkadzać, wyszła na dwór, a pod jednym drzewem zobaczyła Aldemira - Cześć - powiedziała nie mając zajęcia.

Edytowano przez Elfka z Amanu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Ach, ta pierwsza miłość...)

Chodziłam po błoniach i zastanawiałam się co mogę zrobić. Widziałam tego Gryfona z gitarą, ale nie chciałam mu przeszkadzać więc szlam dalej. Nagle wdepnęłam po kostki w kałużę. Przeklinając pod nosem wyszłam z wody. Zdjęłam buty i sarpetki, które położyłam obok mnie, a sama usiadłam i czekałam, aż trochę wyschną

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(ale jest do porzygu przesłodzona XD)

Alderamina wyrwał z zamyślenia znajomy głos. Podniósł wzrok znad swojej gitary i ujrzał Ari.

- Cześć - przywitał ją krótko. - Coś się stało? - zapytał, zastanawiając się, czy przyszła tu w jakimś konkretnym celu czy ot tak. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Imiona od gwiazd zawsze spoko :v)

- Właściwie to nic ciekawego, nie mogłem znaleźć sobie żadnego miejsca w zamku, więc wyszedłem pograć - odpowiedział wzruszając ramionami. - A jak u ciebie? Jak po pierwszych dniach nauki? - zapytał, przekrzywiając głowę w bok i przyglądając się jej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

(Zacznę go nazywać ''kolegą'' :v) Chyba dobrze... oprócz tego, że zdążyłam się poparzyć, a Amy i Alexowi zdążyło się znudzić moje towarzystwo - rzekła - Ale na ogół nie jest źle... a mógłbyś coś zagrać - spytała chętna do posłuchania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Zawsze może być nazwisko, sądzę że Black nie jest trudne do zapamiętania :v)

- Mam nadzieję, że z ręką wszystko w porządku. Ale czemu nie chcą się z tobą spotykać? - zapytał zaskoczony. Myślał, że to będzie taka klasowa trójka przyjaciół, no ale widocznie się mylił. Zarumienił się lekko spoglądając na swoją gitarę. - Wcale nie gram jakoś dobrze, więc rzadko kiedy ktoś mnie słucha, więc sam nie wiem... Nie będziesz się śmiać? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

(Ale ja nic o unikaniu nie pisałam :v)

Nie tyle, że nie chcą, ale raczej wolą jedynie ze sobą- odrzekła - Oczywiście, że nie będę. Z chęcią posłucham - powiedziała i się uśmiechnęła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zrozumiał już w czym rzecz. Chociaż zaskoczyło go to w sumie. Ile oni dni byli w tej szkole i się znali? Trzy? 

- No to mogę coś zagrać.. - powiedział uśmiechając się delikatnie i poprawiając gitarę. Zaraz zaczął grać jakąś prostszą melodię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Ari słuchała z umśiechem. Mimo iż KOLEGA (:v) grał prostą melodię jej bardzo się podobało. Żałowała, że sama nie umie na niczym grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...