Skocz do zawartości

Rysunki by Violett


Violett

Recommended Posts

:portalface:Witajcie  :portalflank:

 

Poza początkowym rysowaniem w Gimpie, już 4 lata rysuję na kartce. W zanadrzu mam dużo prac z kucykami, rzadko kiedy złapię wenę na narysowanie postaci z innej bajki. Tak jak poprzednio- krytyka mile widziana, zawsze coś można poprawić itd.

 

Na wasze zamówienie mogę narysować OC'ki, czas wykonania będzie zależeć od ilości złożonych próśb, weny twórczej i wolnego czasu.

 

Na razie daję małą garstkę rysunków, przepraszam za światło i może brak ostrości- aparat nie chciał dziś ze mną pracować  :stare:

 

Portret Diamond Diary, który był w konkursie plastycznym na tym forum

5IWTzkO.jpg

 

Cheese Sandwich i Pinkie Pie (wiem, powinno być Cheese Pie)

UGDfKyW.jpg

 

Pinkamena Diane Pie (tam jest Diana zamiast Diane, mój błąd)

lmur28p.jpg

 

Ninja Pinkie Pie mojego pomysłu  :pinkiesmile:  

jJLPOEu.jpg

 

Humanizacje Derpy i Coco Pommel

OFl4pYh.jpg

 

Nightmare Rarity, również mojego pomysłu

ydeYdGC.jpg

 

Pinkie i Derpy, jak myślicie, o co rywalizują? 

SPokjYL.jpg

 

 

Teraz coś innego niż kucyki, portret Elsy z Krainy Lodu

P25hYT5.jpg

 

I na koniec Elsa śpiewająca "Do you want bulid a snowman?"

8LUFxvc.jpg

Edytowano przez Violett
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie będę się rozpisywać, dam jedną radę, ponieważ nad tym powinnaś teraz najbardziej popracować: rysuj głowy kucyków na kółkach. Większość głów ma zły kształt, musisz nad tym popracować.

Poza tym jeszcze jedno: kolorowej czcionki mogą używać tylko admini, moderatorzy, avatarzy (tzw. "kolorowi", stuff forum). Zamień różową czcionkę w poście na kolor domyślny (lub chociaż czarny) zanim inkwizycja zwróci ci uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elsa wygląda słodko na pierwszym rysunku :3

Najlepsza moim zdaniem jest DT i Cheese Pie.

Trixie ma za masywny pyszczek.

Co do humanizacji to nie są złe rysuj je częśćiej ;) .

 

Trixie... chodzi ci tu o Pinkamenę?  :pun:  Dzięki za radę, w miarę pojawienia się większej ilości komentarzy wrzucę parę humanizacji, które właśnie rysuję.

 

Póki co nie będę się rozpisywać, dam jedną radę, ponieważ nad tym powinnaś teraz najbardziej popracować: rysuj głowy kucyków na kółkach. Większość głów ma zły kształt, musisz nad tym popracować.

Poza tym jeszcze jedno: kolorowej czcionki mogą używać tylko admini, moderatorzy, avatarzy (tzw. "kolorowi", stuff forum). Zamień różową czcionkę w poście na kolor domyślny (lub chociaż czarny) zanim inkwizycja zwróci ci uwagę.

 

Kiedyś rysowałam na kółkach, ale maszkarony wychodziły, teraz może lepiej wyjdzie... dzięki za radę  :pinkiesmile: I dzięki za ostrzeżenie, będę uważać następnym razem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Bonjour! Temat porządnie zamarł, choć rysowałam nie raz i po prostu nie miałam chęci do dodawania zdjęć.  :pun: Przez okres wakacji jedynie nabazgroliłam ok. 2 rysunki, trzeci w trakcie  :pinkiep:

 

P0HAQZN.jpg

Luna  tak wiem, za chuda szyja ;_;

 

arXd7ai.jpg

Moja OC'ka, na imię mam brak pomysłu. Dopiero zobaczyłam, że uniesione kopyto za wysoko, oj tam

 

PmlvtvS.jpg

I to, nad czym aktualnie pracuję. Jest związane z moim ukochanym shippingiem DoktorPie.  :pinkie2:

Edytowano przez Violett
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...