Skocz do zawartości

Moja wersja Anthropology


Recommended Posts

Cześć wam c;

Wczoraj (15 maja) byłam na konkursie i śpiewałam Anthropology C; Wiem, że są fałsze, ale to był mój pierwszy większy konkurs...Ogólnie pierwszy konkurs i cała się trzęsłam, czego chyba nie było widac xD Na szczęście... Było nagrywane teleofonem.. I jak chcecie to możecie skomentować...

https://www.youtube.com/watch?v=kIt0hQ_QBNQ&feature=youtu.be

 

  • +1 2
Link do komentarza

Witam,

Musze powiedzieć że wypadło naprawdę nieźle. Mnie osobiście bardzo się podobało. Napisałeś że strasznie chodzisz po scenie. Uwierz, że gdybyś stała na scenie jak kołek, wyglądało by to gorzej. Tak to widać było troszkę ekspresji. Byle tylko by nie dostać zadyszki, bo się wtedy nie nadąża z tekstem.

 

Naprawdę muszę cię pochwalić. Masz głos i postawisz z niego skorzystać, co widać podczas nagrania. Byle tak dalej, a może uda ci się zawalczyć coś wiecej w tym kierunku. Powidzenia

 

PS, które miejsce?

Link do komentarza

Witam,

Musze powiedzieć że wypadło naprawdę nieźle. Mnie osobiście bardzo się podobało. Napisałeś że strasznie chodzisz po scenie. Uwierz, że gdybyś stała na scenie jak kołek, wyglądało by to gorzej. Tak to widać było troszkę ekspresji. Byle tylko by nie dostać zadyszki, bo się wtedy nie nadąża z tekstem.

 

Naprawdę muszę cię pochwalić. Masz głos i postawisz z niego skorzystać, co widać podczas nagrania. Byle tak dalej, a może uda ci się zawalczyć coś wiecej w tym kierunku. Powidzenia

 

PS, które miejsce?

Wyróżnienie, nie żadne na podium, ale i tak bardzo się cieszę. To pierwszy konkurs w jakim wzięłam udział... Konkurencja była naprawdę ogromna. Ja miałam numer 84 z chyba 130...

Dziękuję bardzo za miłe opinie... C; Jeszcze bardziej mnie to motywuje...

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
Gość Sayonara

:pinkie4thwall: Hej! Czemu nikt nigdy nie pamięta o kamerzyście?!

 

Beze mnie nikt by nigdy tego nie zobaczył. A nikt nawet o mnie nie wspomni! Skandal!

Dziękujemy bardzo za nagranie tego!

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...