Cała aktywność

This stream auto-updates   

 1. Ostatnia godzina
 2. Hej, jestem Zosia, ale mówcie mi Moonlight. Mieszkam w Zielonej Górze. Jestem therianką, oprócz mlp interesuję się rysunkiem, malarstwem, ssakami (oprócz ludzi), psychologią i tajnikami ludzkiego umysłu (także Telekonferencja i te sprawy) oraz pisaniem. Brony(a właściwie Pegasis) jestem od dość niedawna, ze względu na problemy na religiach i te sprawy, choć kucyki lubię już od paru lat. Mój ulubiony kucyk to Vinyl Scratch . Tak więc, witajcie!
 3. ponysona

  Witajcie, Bardzo proszę o pomoc. Szukam jakiegoś pomocnego poniacza, który byłby tak miły, by poświęcić dla mnie trochę czasu i narysować mi linearta mojej ponysony. Zepsuł mi się tablet graficzny i laptop, a nie mam skąd wsiąść innego... bardzo proszę, pomóżcie. Dziękuję bardzo, Moonlight
 4. Spoko promocję trafiłem dziś w Carrefourze Był też zestaw z Crankym ale już sporo drożej.
 5. fani

  Fanów Krysi! O tak! Jak najbardziej mnie dopisać!
 6. Serdecznie witam na tym zacnym forum
 7. Dzisiaj
 8. Gone in November, można? A Overwatch wciąż za drogi Może kiedyś... jak Blizzard zmądrzeje.
 9. - Nie jest to co prawda wejście do Doliny, ale może też cię w pewnym stopniu zainteresuje? - zapytała. Wstała z miejsca i ruszyła z powrotem wgłąb lasu. Las miejscami się przerzedzał, ukazując bardzo podobny krajobraz co ten otaczający polanę; wzgórza, skały wapienne wystające z nich niby zęby starożytnych, od dawna martwych bestii i niewielkie jeziora. Sam zaś las będący lasem charakterystycznym dla klimatu umiarkowanego też dawał się poznać jako urokliwy i jedynym dźwiękiem który nie pasował, było rytmiczne tykanie. W niektórych miejscach się nasilało, w innych milkło niemal całkowicie. Brzmiało jak bardzo stare zegary. W pewnym momencie Togrutanka skręciła w stronę takiego tykania i po chwili szperania w trawie Zabrak ujrzał metaliczny błysk. Coś co było w trawie nie było do końca martwe, ale do żywych także nie należało - tak prezentował się sygnał, który wyczuwał Mocą. - Nie wiem jakie jest twoje zainteresowanie biotechnologią i alchemią, ale warto spojrzeć. A to nie wszystko - stwierdziła, kucając nad czymś. Odsunęła się, prezentując Ketarowi... Wyszczerzony czerep. Na wpół zagrzebany w ziemi leżał trup. Nie było widać jego nóg, ale widać było korpus i drgające ręce - kości powleczone przewodami i metalem. W jednym z oczodołów świecił czerwony pierścień światła - upiorne, migające oko. Żuchwa automatycznie się poruszała, jakby pozostałości technobestii próbowały coś rzuć. Gdzieniegdzie widać było strzępki suchej skóry, a spod metalu prześwitywały kości i inne elementy organiczne, które zakonserwowały się zamiast zgnić. Togrutanka stała wyszczerzona nad tykającym truchłem. - I co powiesz?
 10. Dwa suche dowcipy mojego autorstwa Jak się nazywa europejskie miasto, w którym można zostać uwięzionym za wiarę w Boga? Bukareszt B) Kto jest silniejszy rockowiec czy metalowiec? Rockowiec. Bo kamień niszczy nożyce.
 11. Dzięki
 12. Przypał xD
 13. fani

  Dopóki się nie zmieni w tęczowe *kaszle*... To ją lubię
 14. Reputacja społeczności: 666 :Illuminati:

 15. Pomysłem @Bleflar było uczynienie tego tematu prawdziwym, aczkolwiek mnie w udziale przyszło ten temat napisać Także zapraszam do wpisywania się na nową, świeżą listę fanów Królowej Podmieńców (jeszcze, hehe) Chrysalis! Lista Fanów Chrysalis 1. @Bleflar ...
 16. !!!AUTOPROMOCJA KRAIN PODMIEŃCÓW!!!

  Dla każdego coś fajnego:

  Informacja na temat Dwudniowych:

  https://mlppolska.pl/topic/16396-dwudniowe-zadania-forumowe-ważna-informacja/

   

  Nowa dyskusja w dziale Chrysalis:

  https://mlppolska.pl/topic/16388-dyskusja-skąd-się-wzięły-podmieńce/

   

  A także nowa zabawa:

  https://mlppolska.pl/topic/16376-do-czego-służą-dziury-w-nogach-krysi/

   

  Zapraszam na ciekawą zabawę w wymyślanie fabuły odcinków bajki "My Little Tęczling":

  https://mlppolska.pl/topic/16340-jeśli-show-nazywałoby-się-“my-little-tęczling”-to-jaka-byłaby-jego-fabuła/

   

  Podmieńcza galeria podupada! Dodaj jakiś obrazek pls :fluttershy4:

  https://mlppolska.pl/topic/16250-galeria-podmieńców-i-ich-władców/

   

  Zapraszam do pisania co ciekawego robiły podmieńce w equestrii: (zabawa)

  https://mlppolska.pl/topic/16288-1001-podmieńców-czyli-1001-sposobów-na-zabawę-w-equestrii/

   

  Jeśli chcesz wiedzieć co się dzieje w Krainach Podmieńców, zacznij obserwować mnie już teraz!

  Dziękuję wszystkim za uwagę,

  Pozdrawiam,

  Miszcz Tencz

 17. @Bleflar mi zniszczył cały koncept tematu ... ale kij, napiszę coś jeszcze: Pewnego dnia księżniczka Starlight wysłała Thoraxowi i 2 złote bilety na Tęczową Taneczną poTańcówkę, więc wszyscy koledzy naszego ukochanego rogacza zaczęli go aż w pięty całować by któregoś z nich wybrał jako osobę towarzyszącą na TTT. Kiedy Thorax nie potrafił wybrać kto ma z nim się wybrać, koledzy zdenerwowali się, najpierw na Thoraxa, a gdy ten uciekł do lasu pobyć chwilę w samotności i wymyślić sposób na skopiowanie biletów, jego koledzy wymyślili sobie nową grę którą nazwali Igrzyska Śmierci, i od tej nazwy wzięła się książka, a potem na podstawie książki, film, ale jest to bajka na inny okres czasu, wracając do kolegów Thoraxa, gra ta polegała na odnajdywaniu broni, pozostawionej wcześniej przez uciekającą armię czerwoną w lesie everfree i strzelanie do siebie. Ostatni który przeżyje wygrywa. Po jakże ciekawym pojedynku, Starlight która usłyszawszy dźwięk broni, która to nie powinna się była znaleźć w tym wymiarze, przyleciała co tchu na swoich własnych królewskich skrzydłach i zauważyła 6 ciał leżących w lesie. Okazało się, że koledzy Thoraxa, nieumyślnie zabili też Naszego Ukochanego Władcę Tęczlingów. Księżniczka Starlight widząc to pobojowisko, zrozumiała swój błąd, stwierdziła: "Mam fajny pomysł xD", i cofnęła czas. Tak oto Thorax i jego koledzy wpadli w pętlę czasową i ginęli tyle razy, że nawet ich największy hejter (@Bleflar) był zadowolony. Koniec odcinka trzeciego.
 18. Yesterday
 19. Wbrew temu co pisałem miesiąc temu, dwudniowe zadania forumowe NIE ODBĘDĄ SIĘ w wyznaczonym miesiącu, tzn czerwcu. Jest to spowodowane tym, że nie zamierzam rozdwajać się na dwie tego samego typu zabawy, piszę tu o Letnim Konkursie Fotograficznym organizowanym przeze mnie, @Kruczek i @Clockwork Ruby Who. Zapraszam do wzięcia udziału właśnie w nim! (jest możliwość wygrania prawdziwych nagród rzeczowych, a nie jak tutaj, hehe) Link: https://mlppolska.pl/topic/16365-letni-konkurs-fotograficzny/ Przepraszam za zaistniałą sytuację, mam nadzieję, że mnie zrozumiecie. Dziękuję wszystkim uczestnikom Dwudniowych za aktywność i fajne odpowiedzi, mam nadzieję, że czas spędzony przy ich wykonywaniu był czasem dobrej zabawy i będziecie je mile wspominać Pozdrawiam, Miszcz Tencz
 20. gra

  Odpowiedź ... jest poprawna. Temu panu gratulujemy przejścia do już trzeciej rundy, gdzie w końcu poznamy zwycięzcę! =========================== RUNDA III Zasady są następujące: -dwóch uczestników odpowiada na to samo pytanie, kto odpowie lepiej, wygrywa, a ten drugi traci jedną ze swoich szans -odpowiedzi proszę oddawać W SPOILERACH, żeby druga osoba ich nie widziała zanim nie ukryję postu -liczę na państwa uczciwość i niezaglądanie w spoilery przed czasem -proszę się nie zdziwić kiedy Państwa posty będą znikać, notka o nich znajdzie się w pytaniu -jeśli obie osoby odpowiedzą tak samo, odbywa się wtedy dodatkowa runda -limit czasowy: 1 dzień =========================== Pojedynek 1: Jesse McCree vs Hermiona Granger I Pan i Pani mają po 3 szansy więc rundę zaczynamy ciekawą rywalizacją dwóch najlepszych uczestników naszej gry. A oto pytanie: Jesse McCree ODPOWIEDZIAŁ. Czekam na Hermionę ... Limit czasowy: 27.05 {02:00}
 21. gra

  E... tęczowy? A nie zaraz to chodzi o te stare podmieńce, nie tęczlingi, tak? Jest taki kolor jak dziurowy? Co nie ma? To nie wiem sinokoperkowy róż? Nie, pewnie też nie... o wiem! Jadowita zieleń, taka jaką ma ten ich śluz i kokony, które z niego robią! (wiem że trochę się spóźniłem... ale co to jest jedna godzinka...)
 22. Trochę bekonowych artów do kolekcji :
 23. Gabby, czy odpowiesz na parę pytań? 1) Jak ci się powodzi w Griffonstone po "zdobyciu" znaczka? 2) Czy lubisz Gildę? 3) Czy Twilight dotarła do ciebie i pytała o znaczek ?
 24. Nie. Antyszczepionkowcy są gorsi. Przez płaskoziemców przynajmniej nikt jeszcze nie zginął. O antyszczepionkowcach tego samego nie można powiedzieć.
 25. Ja bym pomyślał o tym jak będziecie wyglądać w przyszłości. Kontakt z drugim człowiekiem to ważna rzecz, tym bardziej poznawanie nowych osób, bo te często mogą być przyszłymi przyjaciółmi. Macie jeszcze grono ludzi, którzy lubią tą samą bajkę, więc coś już was łączy, jest więc w sumie łatwiej. Warto zadać sobie pytanie "Czy coś stracę na tym?" Chyba jedynie czas, może trochę pieniędzy. A potencjał fandomu warto wykorzystać, bo ponymeet jest pewnym wydarzeniem, gdzie można spotkać ludzi z neta na żywo, pogadać live a nie przez internet. A rozmowa na żywo, a przez neta to 2 różne rzeczy, a ta pierwsza jest o wiele ważniejsza. To jest moje osobiste zdanie, jednak olewanie czegoś takiego jest przykre, zwłaszcza jak się widzi osoby (chyba) świeże w fandomie, a nie starą elyte sprzed 5 - 6 lat, bo ich narzekanie da się jeszcze jakoś przeżyć, choć oni też lepsi nie są gdy się pojawia info o meecie . Od was zależy tak czy siak co z tym zrobicie.
 26. Także i moje miasto, ale i tak się nie przełąmię. A może nasze życia są pełne niczego?
 27. Dairinn Nie było cie na żadnym ponymecie w ogóle ? Twoje życie jest puste
 1. Wczytaj więcej