Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatnia godzina
 2. Ship Rainbow x Soarin jest spoko
 3.  

  Najlepszy na zawsze.

 4. Dzisiaj udałem się do drukarni i zamówiłem 56 kompletów Fallouta. Powinny do mnie dotrzeć w przeciągu 1,5-2 tygodni. Wtedy zacznie następować wysyłka. O jej kolejności zadecyduje kolejność zgłoszeń,bo prawdopodobnie nie dam rady wszystkiego posłać od razu. Bądź co bądź trochę tego będzie.
 5. One Piece naprawdę fajne. Uwielbiam piratów No a drugie bardziej chyba psychologiczne to Re Zero. Polecam serdecznie
 6. Today
 7. Oki, sorrki, skojarzył mi się po prostu ten wątek, na przyszłość będę pamiętał i dzięki za radę, dobrej nocy.
 8. Coś u Ciebie. Odśwież cache przeglądarki i powinno zniknąć. Poza tym, od zgłaszania błędów jest dział Feedback. Możesz do niego trafić najszybciej wybierając odpowiednią pozycję z belki widocznej w górnej części ekranu.
 9. Jedyny prawilny to Rainbow Dash x toster. Złoto
 10. Idol? Z muzycznych: Słoń. Postacie z gier? Hm.. Trudne pytanie... Chyba Shepard.
 11. Założyłem grupę dla fanów wrestlingu. Ogólnie to trenujemy i mamy jechać do Wawy na eliminacje. Ale też gram w piłkę nożną na obronie na lewym skrzydle.
 12. Mój idol? Lub idole? Kurde. Pomyślmy. Na pewno numerem jeden jest Deadpool za bycie chaotycznie dobrym i super zabawnym antybohaterem. Na drugim miejscu jest wokalista Korna. No sory ale on nie dość, że piszę super piosenki to jest po prostu bajeczny *-*
 13. To Rainbow wciągnęła mnie do tego szalonego życia i tego forum. No teraz na pierwszym miejscu jest Derpy ale Rainbow nadal w serduszkowym drugim miejscu jest
 14. Powiem tak, że rzadko kiedy nie umiem pomóc, bo to samo przychodzi. Nie jest to też coś czym się normalnie chwalę, bo i po co, ale mam na koncie rzeczy takie jak pomoc w zaniesieniu zmęczonym studentom bagażu, bycie tłumaczem dla zagubionych erasmusów między portierkami, czyli pierdoły, ale też wiem że jeden kolega dziękował mi za duży udział w pomocy wyciągnięcia go ze stanów depresyjnych, czy długie rozmowy z innym kolegą któremu nie udało się z dziewczyną, mam wrażenie że dzięki pewnym radom łatwiej ruszył i znalazł inną z którą jest teraz szczęśliwy. Przy pomaganiu i otrzymaniu uśmiechu czuje dobrze człowiek.
 15. Zrobione w grze Horizon: Zero Dawn (swoją drogą taki tryb foto to fajna rzecz)
 16. No. Nieźle. Kiedy w przerośnięty pies padł martwy na ziemię, zbliżył miecz do siebie. Rozejrzał się w poszukiwaniu jakiegoś mniejszego goblina, którego ponoć mieli schwytać.
 17. Pierwsze dwa brygi, od razu wypaliły w stronę statku wroga, i odbiły, żeby fregaty ich nie zniszczyły. Kolejne dwa, zrobiły tak samo. Liniowiec brytów, swą salwę skierował na nieprzyjacielski flagowiec i popłynął w jego stronę. Fregaty pozostałe same sobie. - Szykować haki! - krzyknął bosman. Nie zorientował się, kiedy Jack na własną rękę wskoczył na nieprzyjacielski statek. No mógłbym się go w końcu pozbyć. Jasny gwint. - Abordaż! - rozkazał kapitan. Haki z linami rzucono bezpośrednio na reje wroga. Podciągnięto je, do kiedy odległość była minimalna. Marynarze chwycili za stal i rzucili się do walki. Rozgorzało starcie. Co sekundę, rozbrzmiewał szczęk, czy strzały pistoletów i muszkietów. Terenem, był pokład nieprzyjaciela. Żółć i czerwień wymieszała się, tworząc bardzo specyficzną masę. Bosman też brał czynny udział. Od razu, wraz z dwójką grenadierów, zajął się innymi oficerami. Kapitan, natomiast, przedzierając się przez żołdaków, szukał swego hiszpańskiego odpowiednika. Jack, który wysyłał w zaświaty nie małe ilości żółtych, stał się celem jednego z większych marynarzy, który zamiast miecza czy muszkietu, dzierżył coś w rodzaju topora. Zamachnął się, przeniósł ciężar broni za plecy a potem wykonał silny cios na mniejszego, byłego pirata.
 18. Większość momentów gdy pomagam to w pracy. No cóż... Jako jedyny ogarniam te programy chyba xD bo dziewczyny jak włączają komputery dostają stanów lękowych xD Ale tak szczerze? Moim zdaniem pomaganie powinno być odruchem bezwarunkowym. Gdy tylko zobaczymy osobę potrzebującą pomocy, podejdźmy i pomóżmy a nie przechodź obok nich ze zniechęceniem. To te osoby jeszcze bardziej dobija...
 19. Afroamerykański piątek Chyba tylko Nintendo nie robi wyprzedaży.
 20. Moim zdaniem tylko to dorastanie Simby było ciekawe, reszta tylko ośmieszała pierwszą cześć.
 21. Znaczy się nie do końca, bo 3 choć już nie miała tego ładunku emocjonalnego z jedynki, to jednak pokazywała wiele ciekawych momentów, jakie pominięto w oryginale. Np dorastanie Simby. Choć i tak 3 była raczej parodią serii, a nie robioną na "poważnie" jak to było z jedynką.
 22. Ogólnie TLK był pisany jako pojedynczy film. TLK na swoje czasy był w sumie rewolucyjnym filmem, TLK 2 był dobrą kontynuacją ale już niczym się nie wyróżniał a TLK 3 nie powinien powstać, bo została trylogia z wielkim niesmakiem na końcu.
 23. [offtop] [Koniec offtopu] Warhammer to taka przypadłość że czego byś nie dał, to nie da się ocenić źle. Dałbym 10/10, ale istnieje coś takiego jak "Imperial Guard Theme" więc jestem zmuszony wystawić 9/10
 24. Dajesz. Chociaż ty jeden coś napisz z całego tego grona, bo reszcie nie idzie ._.
 25. Wychwytywałem i wyrzucałem na zewnątrz szerszenie które miały gniazdo nieopodal ośrodka szpitalnego w którym przebywałem. Wprawdzie później wytoczyłem im wojnę, bo za dużo ich się namnożyło, ale generalnie zawsze starałem się stawać po stronie tych maluczkich i drobnych organizmów w obronie przed bezmyślnym, dominującym i niszczącym gestem człowieka. Liczy się ?
 26. Dzisiaj kupione

  ys2an.jpg

  1. Nightmare Princess

   Nightmare Princess

   Też mam to pierwsze z lewej.

  2. Triste Cordis
 1. Załaduj więcej aktywności