Cała aktywność

This stream auto-updates   

 1. Ostatnia godzina
 2. zadania

  Ja tam bym se quada kupił. Yamahę Grizzly 450, albo 550, a najlepiej to już w ogóle 700.
 3. Ja kompa nie mam to te napisy mi nic nie dadzą : ( Filmy na tablecie oglądam
 4. Cyrus Idiotka. - Pewnie, dawaj. Tylko nie udław się z tych nerwów, chyba Crystal nie jest to potrzebne. Hmm... chyba starczy tego. Ja cię kretynko zjem żywcem... - Mów co mam zrobić, tylko jeśli będzie to niebezpieczne przyda mi się jakaś broń, którą wasze sługusy będą sobie mogły zabrać przed moim wejściem do tego budynku. Wiesz, w wypadku gdyby coś znowu strzeliło mi do głowy i chciałbym odstrzelić twoją piękną główkę. Rozłożył się na krześle i czekał na zlecenie. Ta kretynka na pewno nie przyda mi się w odnalezieniu młodej... muszę ją wyciągnąć, tylko... jak?
 5. Twi masz w planach zrobić listę swoich fanów? Czy może uważasz, że taka lista to coś nie potrzebnego? Co o nich myślisz? ( a jeśli gdzieś ją masz to mnie dopisz, bo jej nie znalazłem)
 6. Plik z napisami daję w załączniku. TOXYCZNY MŚCICIEL.txt Ocenami na Filmwebie nie ma co się przejmować. Mało ludzi lubi filmy klasy b.
 7. N: Kojarzy mi się z takim jednym youtuberem A: Tak bardzo full HD S: SZTALIN U: Co prawda, nie znamy się, ale obserwuję lubie stalking
 8. nieeeeeeee kur... Hmmm film Wesa Cravena i na Filmweb taka słaba ocena 4,7/10 serio?
 9. Tak. To było łatwe. Pytanie #4 Jarząbek to mały gatunek jastrzębia.
 10. Slate Violet - Czy głupota jest wrodzoną cechą twojej rodziny czy ty ją tylko pielęgnowałeś? - odrzekła po wysłuchaniu każdego jego słowa. Naprawdę miała wrażenie, że rozmawia z kimś, kto najpierw mówi potem myśli. A może rzeczywiście tak było? - My nic nie musimy. Daliśmy ci szansę z litości i nic ponad to. Jeśli nie chcesz odrzuć ją. Mamy wielu takich jak ty, którzy wykonają zadanie. Możemy zabić ją natychmiast a potem patrzeć jak trucizna wykańcza ciebie nie zależy nam - powiedziała już wyraźnie zirytowanym głosem spowodowanym najwyraźniej tą rozmową. - Nie mów imienia Crystal, bo w twych ustach to jak obelga. Nic nie wiesz o jej planach - niemal wrzasnęła, gdy to dodała. - Nadal nie wiesz czyj to palec? A może żeby ci to ułatwić mamy ci wysłać teraz głowę? Nie będziesz z nikim rozmawiał. Możesz nam zaufać i robić, co karzemy mając nadzieje, że żyje lub skazać ją na śmierć przez swoją bezmyślną brawurę - odrzekła machając dłonią. - Dobrze chcesz zadanie, więc ci je dam. Na początek możesz coś dla nas zdobyć. Zainteresowany?
 11. - Jaki wielki! - Powiedział, odsuwając się od niego. Wciąż widok pająków działał na niego osłabiająco. Zwłaszcza takich rozmiarów. Szybko jednak się otrząsnął i zbliżył się do drzwi. Jednak kiedy je otworzył i popchnął, szybko odskoczył. - Dobra! Już lepiej być obserwowanym przez te straszne oczy niż błądzić po katakumbach, zdechnąć tam i rozłożyć się. - Gestem nakazał aby wszyscy weszli do środka.
 12. Do dwójki jeszcze są napisy, tylko nie koniecznie będą pasowały do każdej wersji. Best Player ma taką fajną opcję punktów kontrolnych przy napisach, może pomóc. http://www.napiprojekt.pl/napisy1,1,1-dla-24688-Toxic-Avenger-II-(1989) O Swamp Thing słyszałeś?
 13. Przybywam patrzę buduję i fajkę palę:NjdaT:

  pobrane.jpg

 14. Dzisiaj
 15. Siemson koleżko, rozgość się ; )
 16. Ahh to marne uczucie gdy do piosenki nie ma nut/tabulatury i musisz uczyć się jej ze słuchu :-: ALE DAŁEM RADĘ - to mój szczęśliwy dzień : ) :yay:

  1. RedPower
  2. Ciastek

   Ciastek

   Witchcraft - An Alternative to Freedom ^^ polecam

 17. @ChipJesteś z monolitu? Ostatnio przypominam sobie trylogie STALKER i ta lekko podstarzała grafika nadaję jej specyficznego uroku a sama gra jest jak wino szlachetnieje z wiekiem.
 18. - Potrzebujemy tylko przewodnika - zauważyła. - Nie orientuję się za bardzo w podziemiach. I jak na zawołanie na horyzoncie pojawił się pająk, przebierając energicznie wszystkimi swoimi odnóżami. Jeszcze bardziej okazały niż ten, który poprzednio prowadził Rennarda. Pająk popędził w stronę korytarza, w którym znajdowało się przejście do katakumb. Zatrzymał się przed drzwiami. Spośród wszystkich umiejętności pająków na próżno było szukać naciskania klamek i otwierania drzwi. - Czuję się inwigilowana - stwierdziła Christine.
 19. O to tak jak ja
 20. Witamy na forum!
 21. Oprócz I'll Fly, to jeszcze ta
 22. Witaj na forum.
 23. - Proste, standardowe. Pewnie bym grał . - Prawie na każdej imprezie w to gram !! 1p dla ciebie. - Weny tutaj @Kruczek nie brakuje. Mi się takie historyjki podobają . - Basen kisielu ... . TAAK !! 2p Next one (edycja Tłusto Czwartkowa): "Przystępuje do zawodów w jedzeniu pączków. Mam za zadanie zjeść 100 pączków w ciągu 10 min. Siadam na swoim miejscu i zostało 30 sek. do rozpoczęcia zawodów. Zastanawiam się co zrobić, aby te wszystkie słodkie pączki zjeść. Czas wystartował i .... ".
 24. Witaj na tym jakże zacnym forum. Mam jedno pytanie: Jaki lubisz styl animacji najbardziej?
 1. Wczytaj więcej