Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. gxiczyV.jpg
  ~otakuap

  1. Triste Cordis

   Triste Cordis

   Hmm... To jakaś ewolucja eevee, czy zupełnie inna bajka? :fswhat:

  2. PervKapitan

   PervKapitan

   Tak, i to jedna z trzech podstawowych :D

  3. Decaded

   Decaded

   Podusie łapkowe :lunaderp:

 3. Triste Cordis

  Disney wypuścił nowy serial, a co za tym idzie... Pora na nową nawiedzoną teorię fanów! Gravity Falls i Owl House są ze sobą połączone?
 4. Disney to potrafi robić genialne czołówki! :starcute:

   

  Gravity Falls

  Spoiler

   

   

  Amphibia

  Spoiler

   

   

  The Owl House (swoją drogą, ten serial jest doskonały :1xkfz:)

  Spoiler

   

   

 5. Najpierw pomyślałem sobie: "Co? Jak to? Coś się kręci z tłumaczeniem? Przecież tłumaczenie Crisisa jest chyba ukończone... czy tam raczej to przecież Crisis jest martwy i to od lat". Patrzę, czytam post i myślę sobie: "Przedostatni rozdział, jak to przedostatni rozdział... niemożliwe!" Scrolluję w górę, czytam kilka postów i... prawie mdleję. To ta fenomenalna historia toczy się dalej?! A ja nawet się nie zorientowałem! I do tego kolega @aTOM zaserwował nam tłumaczenie... E, powie...trza..., coś mi się chyba właśnie spaliło w mózgu... ze szczęścia.
 6. The Silver Cheese

  Wszem i wobec, ustanawia się ... rozpoczęcie rejestracji ! Tak jest, zaczynamy, zbieramy się i zapraszamy bo zostało już tylko niecałe 1,5 miesiąca do wydarzenia! Czekamy na wasze zgłoszenia jak i rejestracje na wydarzenie . Będziemy wraz z czasem informowali o pozostałych rzeczach. Udało się na wszystko dograć, więc nic nie stoi na przeszkodzie aby ruszyć pełną parą! Pozdrawiamy! Link do strony z info i rejestracjami: https://broniessilesia.pl/snowfall-ponymeet-2020/ Link do wydarzenia na FB (publikujemy tam wszystko, zachęcamy do śledzenia wydarzenia): https://www.facebook.com/events/652296845303633/ Ponad to zapraszamy do zapoznania się z naszymi infografikami ~The Silver Cheese
 7. Triste Cordis

  Pokemon Sword/Shield: Isle of Armor and The Crown Tundra DLC Oto pierwsze w historii duże DLC do Pokemonów, które będzie typowym "więcej tego samego". Wprowadzi dwa nowe otwarte tereny (śnieg i tropiki) oraz 200 "nowych" pokemonów. Co prawda sprzedawanie wyciętych wcześniej stworków to "fujowa" zagrywka godna EA, ale dla mnie to nie przeszkadza. Żeby nie było - na ogół nie popieram takich akcji i nie kupuję takich "uzupełniających DLC", ale tym razem jest mi to kompletnie obojętne. Najzwyczajniej w świecie nie jestem fanem kieszonkowych potworków (przynajmniej na razie) i nie odczuwam tego braku. Czekam na dwie nowe wyspy, a nie "uzupełnienie pokedexu"
 8. BiP

  "Co ty nie powiesz...?"
 9. Triste Cordis

  "Wyzwanie fire noodles to był zły pomysł..."
 10. BiP

  Chodź Gadget, coś ci pokarzę
 11. Szanowne kuce i klacze, oto po długim okresie wyczekiwania daję wam przedostatni rozdział. Życzę przyjemnej lektury i czekam na komentarze! Rozdział XXXIX: Infinitum Stron: 40 Ilość słów: 13408 "Rzeczywistość może być czymkolwiek zapragnę."
 12. Chip

  Mleko! Szyszka! Ślimak! Trusia! Koszyczek! Bździna! Ha! Jak to brzmi!
 13. Chip

  zawsze się zmieniał i będzie to robił nadal (od jakiegoś czasu w moim regionie nastąpił zdecydowany spadek ilości opadów, przy jednoczesnym wzroście temperatur) Czy uważasz że Braun przesadnie obnosi się ze swoją religijnością?
 14. Chip

  obecnie już nie; posiadasz klucz imbusowy?
 15. Lubię przeglądać damskie ciuchy i dodawać je na wish listy, aby potem z wielkim żalem je z niej usunąć, bo i tak nie mam po co ich kupować.

  1. PervKapitan

   PervKapitan

   Jako baba chodząca w męskich ciuchach zawsze współczułam, że faceci społecznie nie mogą nosić damskich. Niesprawiedliwe jakby nie patrzeć :rainderp: 

 16. BiP

  Grupowe lupiarts
 17. BiP

  novaintellus
 18. BiP

  lesik
 19. lesik novaintellus shadowreindeer
 20. BiP

  lesik TUWKA yakovlev novaintellus cyanlightning dvixie DolphyDolphiana lupiarts
 21. BiP

  valeriamagicart_ddojgdy shinta_girl twistedscarlett60
 22. Last week
 23. fallout152

  Bojack Horseman Serial wydaje się być nudny i pozbawiony akcji, i tak w rzeczywistości jest. Postacie głównie stoją / siedzą i gadają ze sobą, ale zaskakujące jest ile prawdy jest w tym serialu. Mimo tych wszystkich zwierząt serial jest krytyką społeczeństwa, głównie popkultury, ale też i wielu innych zjawisk. Główny bohater przejawia całe spektrum zachowań od idiotyzmu, aż po swego rodzaju geniusz, co upodabnia go zarówno do Petera jak i do Ricka, co jest ciekawe, bo chyba zależy to od jego aktualnych procentów. Bywa też poczucie humoru, chociaż serial nie jest komedią.
 1. Load more activity


 • Regulamin Forum
 • Ogłoszenia
 • Ekipa Forum
 • Złóż Podanie


 • For Glorious Equestria
 • Przyjaźń to Magia WIki
 • Bronies Polska
 • Bronies na DeviantArcie
 • Ponymemes
 • 6pony
 • Klub Konesera Polskiego Fanfika
 • Sparkle Subs
 • Kącik lektorski Bronies Corner


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...