Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Wypiłem herbatkę :3

 3. Król Etirenus

  Mi się wydaje, że to raczej jest żywica pewnego gatunku drzewa z ameryki południowej, Teoretycznie po milionach lat może przerodzić się w coś w rodzaju bursztynu, i w tym kontekście może być to minerał (jeżeli uznamy bursztyn, jako minerał). Ale nie jestem pewny do końca, czy ta odpowiedź jest prawidłowa.
 4. Shey

  Sinister - A niby takie dobre - Skomentowała tylko. - Zgaduje że Celestia czy inna władza kucyki nadal takie same - Powtórzyła swoje słowa które powiedziała w świątyni. - Nie uciekam od tego kim jestem - Uśmiechnęła się. - A jeśli już to nieświadomie bo nie wiem kim jestem ani jaki jest mój cel - Pokręciła głowa. - Może kiedyś się przekonam a jak na razie niech będzie tak jak jest... A co do osób którym nie powinnam tyle mówić to mam nadzieje że jeśli się dowiedzą do czego jestem zdolna będą się trzymać z dala i dadzą mi spokój - Wzruszyła ramionami wiedząc że to czasami może spowodować odwrotny efekt. - Do zobaczenia - Dodała na odchodne i skierowała się do wyjścia. Batty Odetchnęła z ulgą gdy jej sposób zadziałał... I cieszyła się że powstrzymała swojego towarzysza przed użyciem granatu gdy bardziej rozejrzała się po pomieszczeniu. Okazało się że stworów w sumie jest sześć i w żadnym scenariuszu nie wygraliby tej walki. - ,,Nie są takie głupie na jakie wyglądają'' - Pomyślała nie czując się z tym komfortowo. - ,,Wiedzą gdzie jesteśmy i czekają aż wyjdą bo nie mogą się tam dostać''. Teoretycznie mogli już wracać. Sposób na niewidzialność okazał się skuteczny a dzień powinien już się zacząć skoro pięć z nich śpi. Tylko jak mieli wrócić skoro tyle ich tutaj jest? Swojego towarzysza mogła przetransportować tak jak poprzednio ale ona ma problem. Mogłaby rzucić zaklęcie teleportacji ale co jeśli jej się nie uda i spowoduje choćby najmniejszy magiczny wybuch? To byłby dla niej koniec. Miała jednak inny pomysł ale nie chciała narażać jeszcze kogoś. Odesłała ogiera do szybu i zabierając od niego dwa granaty kopytem dała mu do zrozumienia by wracał do reszty. Batty za to powoli zaczęła się skradać w kierunku wyjścia z pomieszczenia. Uważnie nasłuchując i ostrożnie stawiając kroki by nie nadepnąć na coś co mogłaby zgnieść powodując hałas. Prędkość nie była tutaj najważniejsza. Kati najpierw spojrzała na Pearl a potem na dowódcę gwardii. Praktycznie od razu wiedziała że to nie ich szuka, tego zdziwienia i szoku raczej nie dało się udawać więc pozostawała trzecia opcja... - W tym momencie chciałbyś bym była tylko krokodylem - Gdy się odezwał zyskała pewność że to on. Wyglądała na zdenerwowaną przez określenie którego użył i splunęła mu gęstą śliną na pysk. - Spike? - Spytała trochę zaskoczona. - O kim mówisz pastelowy pluszaku? - Nigdy nie słyszała tego imienia i szczerze mówiąc nie obchodził jej smok które je nosił. Nie odpowiedziała na ostatnią kwestie Speara i zamiast tego nagle wyciągnęła ręce przed siebie z zamiarem chwycenia go za głowę by rzucić go na drugą stronę pomieszczenia. Sam sobie tego życzył uznając ją za niegroźna. Fire tymczasem usłyszała dźwięk wydany przez mały metalowy przedmiot a chwilę potem skok stwora i odgłos świstu powietrza spowodowanymi jego szponami. Na początku pomyślała o najgorszym ale to nie mogło być prawdą. Trudno żeby w razie ataku Batty i Chlorine nic nie mówili i zachowali taki spokój.
 5. Starlight Sparkle

  Shrek Wilk
 6. Starlight Sparkle

  Nie... wystarczy mi mój Chciałbyś mieć motocykl?
 7. Starlight Sparkle

  Tak Lubisz lody?
 8. Starlight Sparkle

  Turysta
 9. Z poślizgiem ale jest. Zapraszam was na czwartą część serii "Kroniki Azumi"
 10. Starlight Sparkle

  - Zgadnijcie moi drodzy, o jaką wioskę mi chodzi... Gdzie ostatnio poniosły mnie kopytka? Pośród lasu płaczących drzew Wzniesionej na morzu łez Ciche miasteczko przesypia kolejny wiek Czekając na legendy lek Mała klacz przyglądałą się zagadce jeszcze chwilę, po czym rzuciła wzrokiem na Starlight, która patrzyła za wychodzącym Cheerfulem i rumieniąc się, dodała. - Wiem...
 11. Cheerful Sparkle

  Temperament
 12. Cheerful Sparkle

  NIE Lubisz zaplanować sobie dzień?
 13. Cheerful Sparkle

  NIE Chciałbyś mieć komputer hybrydowy?
 14. Cheerful Sparkle

  Nick Wilde Osioł
 15. Starlight Sparkle

  Kat
 16. Cheerful Sparkle

  Tak. Nowe też Posiadasz akt własności?
 17. Starlight Sparkle

  Nie Chciałbyś mieć helikopter?
 18. Starlight Sparkle

  Staw Sauron czy Morgoth?
 19. Cheerful Sparkle

  Orki z Majorki Staw czy stuff?
 20. Cheerful Sparkle

  Nie. Chciałbyś mieć auto sportowe?
 21. Starlight Sparkle

  Tak Posiadasz stare zabawki?
 22. Starlight Sparkle

  Spike Lis
 23. Starlight Sparkle

  Nie Lubisz długo nic nie robić?
 24. Cheerful Sparkle

  Konik
 25. Starlight Sparkle

  Tak Chciałbyś mieć własny odrzutowiec?
 26. Starlight Sparkle

  Kucyk
 1. Load more activity


 • Regulamin Forum
 • Ogłoszenia
 • Ekipa Forum
 • Złóż Podanie


 • For Glorious Equestria
 • Przyjaźń to Magia WIki
 • Bronies Polska
 • Bronies na DeviantArcie
 • Ponymemes
 • Pony Utopia
 • Everfree
 • 6pony
 • Klub Konesera Polskiego Fanfika
 • Sparkle Subs
 • Kącik lektorski Bronies Corner


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...