Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Sign in to follow this  
mcpunkey

Witajcie kucyki :D

Recommended Posts

Witam!
Jestem nowy na forum, założyłem konto z pewnym zamiarem :) To znaczy, potrzebuje pomocy, ponieważ chce opublikować post że poszukuje zaufanych osób do stworzenia grupy na FB o tematyce kucykowej. I moje pyatnie jest następujące: Gdzie i jak mogę dodać takie zapytanie?? :D Z góry dziękuję za pomoc!

12 minuty temu mcpunkey napisał:

Tak to prawda :/ ale strasznie chce stworzyć coś o tematyce kucykowej :fluttercry2:

Może więc spróbuj wymyślić coś nowego? Coś co nie jest zwykłym fanpagem (osobiście to nawet na fejsa nie wchodzę, więc...) czy kolejnym forum. 

Właśnie teraz Uszatka napisał:

Może więc spróbuj wymyślić coś nowego? Coś co nie jest zwykłym fanpagem (osobiście to nawet na fejsa nie wchodzę, więc...) czy kolejnym forum. 

To może zamiast szukać osób do zrobienia fanpage powinienem poszukać osób do wymyslenia czegoś zupełnie nowego? 

Właśnie teraz mcpunkey napisał:

To może zamiast szukać osób do zrobienia fanpage powinienem poszukać osób do wymyslenia czegoś zupełnie nowego? 

Poniekąd. I przy okazji: jak to szukasz osób do zrobienia fanpage'a. Do tego wystarczysz sam jeden. Zgaduję, że miałeś na myśli pomoc w prowadzeniu? :squee:

Poniekąd. I przy okazji: jak to szukasz osób do zrobienia fanpage'a. Do tego wystarczysz sam jeden. Zgaduję, że miałeś na myśli pomoc w prowadzeniu? :squee:

Tak dokładnie! Chodziło o pomoc :)

Jeśli uprzesz się by pozostać przy tym fanpage'u to będziesz potrzebował czegoś oryginalnego. Czegoś co będzie lepsze niż inne bardziej znane fanpage'e jak Bronies Polska, czy jak to się tam zwało. Więcej nie pomogę, bo jak mówiłam nie zaglądam na fejsa i nie wiem co oni tam zamieszczają :rd11:

Jeśli uprzesz się by pozostać przy tym fanpage'u to będziesz potrzebował czegoś oryginalnego. Czegoś co będzie lepsze niż inne bardziej znane fanpage'e jak Bronies Polska, czy jak to się tam zwało. Więcej nie pomogę, bo jak mówiłam nie zaglądam na fejsa i nie wiem co oni tam zamieszczają :rd11:

Dziękuję za radę, muszę dużo przemyśleć :derp: