Skocz do zawartości

ASYSTENT POSZUKIWANY!


Lemuur

Recommended Posts

Jak widać w tematach z testami trochę się wypaliłem. Mało czasu i inne bzdety... Mniejsza. W każdym razie od początku staram się, by dział kreowany był nie tylko przez jedną osobę, ale i przez innych użytkowników. Wspólna praca przy nim czyni go naprawdę wspaniałym. Dlatego chciałbym poprosić Was o pomoc. Co tu dużo gadać, jak widać Pinkamenie przydałby się asystent... Najlepiej ktoś, kto interesuje się psychologią. Taka osoba mogłaby ruszyć gabinet, gdy mi to nie wychodzi. Co jest wymagane? Chęci i w miarę sprawne poruszanie się w testach psychologicznych. Tak więc... Zainteresowanych proszę o napisania podania o dowolnej treści i wysłanie go na PW. Ważne jest jedynie, by pokazać co się potrafi. Termin nadsyłania podań do 1 grudnia ( gdybyście potrzebowali więcej czasu po prostu napiszcie ). Na zakończenie chciałbym przeprosić Was za całą tą moją zwłokę. Nie chcę, by dział zamierał przeze mnie... Życzę powodzenia wszystkim chętnym do pomocy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze... Nadszedł czas na ogłoszenie wyników :rainderp:. Na asystentów Pinkameny zgłosiły się tylko 2 osoby, za to obydwa podania były bardzo dobre i nie mogłem wybrać, no serce mi nie pozwalało! :P Dlatego Pinkamena mieć będzie 2 asystentów - Bellaminę, oraz RedSky'a. Mam nadzieję, że współpraca będzie udana, liczę także na to, że pomożecie, a może nawet sami opracujecie nowe testy ^^. Zaczynać możecie od zaraz, tylko może uzgodnijcie między sobą kto na co odpowie, by się nie przemęczać ;). Sam ze względu na małą ilość czasu pewnie rzadziej będę tu zaglądał ( co nie znaczy, że wcale ). Gdy już wejdę będę starał się o diagnozy długie i treściwe, zamiast kilku drobnych. Red - w podaniu wysłałeś 2 przykładowe diagnozy, mógłbym prosić, byś umieścił je w gabinecie? No i w gabinecie przy odpowiedziach używajcie kolorowej czcionki, by było Was widać :P. To chyba tyle, w razie pytań PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
×
×
  • Utwórz nowe...