Skocz do zawartości

Ja jako kucyk - Chari-san


chari-san

Recommended Posts

Nazywa się Sweetie CAD. W sumie nie jestem pewna tego imienia. Sweetie - od czekolady, CAD od programów architektonicznych (np. ArchiCAD, AutoCAD), ponieważ lubię czekoladę i mam zamair zostać architektem ;) Futerko w plamki, bo mam skłonności do babrania się jedzeniem (czekoladą też ;) ). Kolorki: biała i mleczna czekolada, no i również brąz jako kolor moich włosów i biała czekolada jako moja bardzo jasna karnacja ;) A no i piegi, bo mam piegi :P Warkocza nie noszę, ale u tego kucyka sprawia, że wydaje się bardziej niewinna. Troszkę ma przypominać Fluttershy, bo z mane6 najbardziej jestem do niej podobna. Oczka niebieskie, bo ja mam niebieskie oczka... Cutie mark: też nie jestem jego pewna, ale no ma oznaczać umiejętność rysowania artystycznego jak i technicznego (moja przyszła profesja). A jednorożec, bo jako kucyk ciężko się rysuje kopytkiem ;)

Dołączona grafika

Link do komentarza

O ho ho, widzę, że mamy artystkę :enjoy:

Śliczny rysunek. Słodziutka klacz :x

ALE! Sweetie Belle, mogłabyś?

Nazywa się Sweetie CAD

Będą nas mylić... :fluttershy3: ~Sweetie Belle

Wybacz, że taka mało konstruktywna krytyka, ale nie wiem, do czego mam się przyczepić. Te plamki śmiesznie wyglądają, ale nawet to mi nie przeszkadza, jakoś tak... pasują.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...