Skocz do zawartości

Starving Dust - Czyli mój,przedziwny OC


AdamiiiiPL

Recommended Posts

http://puu.sh/1KiZO

Imię: Starving dust

Wiek: Nieznany

Cutie Mark: Karabin Myśliwski Lee Enfield Mk.II

Płeć: Ogier

Rodzaj: Ziemny

Praca: Strażnik w Ponyville

Pochodzenie: Ponyville

Rodzina: Jego rodzice nadal żyją,lecz są zdala od ponyville i stracili kontakt z synem,nic innego o nich nie wiadomo.

Cutie mark: Starving Dust zdobył go w dzieciństwie,kiedy ze swoim ojcem chodził odpędzać szkodzące Ponyville kreatury,w mniejszości Changelingi,jak przystało,nigdy żadnego nie postrzelił,lecz zastraszał strzelając z karabinu myśliwskiego obok.

Historia: Narodził się on w Ponyville,nie chodził on jednak do szkoły jak inne źrebaki,za to ojciec uczył go jak się obronić,oraz uczył go podstaw w domu.Gdy dorósł,jego rodzice wyjechali do canterlot,od tamtej pory już nigdy się ze sobą nie kontaktowali. Gdy jego rodzice wyjechali,zostawili mu jedynie 5 bitsów. Szukając pracy,nareszcie natrafił na tą,która by mu nawet podpasowała,było to sprzątanie domów mieszkańców ponyville. Niestety okazało się,że został nędznie oszukany,i dostał tylko 25% obiecanej wypłaty,po tym odszedł z pracy. Bez pracy,biedny Starving Dust nareszcie znalazł w sobię trochę nadziei,i udał się by zapytać o pracę w straży w mieście Ponyville. Na szczęście po paru testach,udało mu się zdobyć tę pracę.

Przyjaciele: Jedynymi przyjaciółmi jakich posiada....no cóż,on nie ma przyjaciół...

Obrazek stworzony w Pony Creatorze.

Link do komentarza

kuc z enfieldem na zadzie ... czadzior :D historia krótka i zwięzła bez zbędnych fajerwerków. z jednej strony szkoda bo fajnie było by się dowiedzieć czegoś więcej o takim kucu a z drugiej krótko opisana historia zwiększa pole manewru do wszelakich ficów :) ode mnie + chociaż ja tutaj mało znaczę :P

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...