Skocz do zawartości

OC - Bartłomiej (TCB)


Amani

Recommended Posts

Na początek napiszę od razu, że OC jest opierany prawie w całości na uniwersum TCB. Tak więc, niektóre osoby mogą nie zrozumieć co niektórych nazw. OC :

Imię - Bartłomiej Przezwisko, Ksywka - Drzazga Rasa - Człowiek Wiek - 18 Wygląd - Do straty rodziców ubierał się tak, jak go proszono - czysto i schludnie. Po ich śmierci nastąpiły nagłe zmiany w jego mózgu i zaczął ubierać się, jak ostatni wyrzutek. Podczas misji ubiera się w swój kostium bojowy z licznymi bajerami dającymi przetrwanie. Są tam m.in. systemy ogrzewające i chłodzące, maska gazowa rozsuwana, gogle odbijające jakiekolwiek niebezpieczne światło i inne bajerki technologiczne. Charakter - Do utraty rodziców miły, cichy chłopiec. Po ich śmierci i przyjęciu przez FOL przestał ufać ludziom i kucom. Jedyne, czego chce, to żyć i brać pieniądze za swoje akcje, jako najemnik. Frakcja - Żadna. Pracuje, jako najemnik i wykonuje misje dla każdego, kto zapłaci. Nastawienie Polityczne - Polityka go nie obchodzi. Nie ingeruje w to, co dzieje się na świecie. Bliska Rodzina : *Ojciec Luke - Dawny żołnierz GROM'u. Został wyrzucony za bycie pijanym na służbie, później mechanik. W dniu śmierci miał 50 lat. *Matka Barbara - Higienistka w szkole podstawowej. W dniu śmierci miała 48 lat. *Siostra Julia - Licealistka, w dniu śmierci miała pisać próbną maturę. Brat Julian - Rówieśnik Bartłomieja, jeden z jego niewielu prawdziwych przyjaciół, wspierał brata w szkole i po śmierci rodziców. W przeciwieństwie do Bartłomieja został zabrany i sponifikowany przez POZ, dlatego utracił całkowity kontakt z bratem. * - Martwy. Miejsce Zamieszkania - Kościan. Po ucieczce z FOL wrócił do swojego zniszczonego bronią jądrową miasta rodzinnego. Znalazł miejsce opustoszałe, aczkolwiek bezpieczne i postanowił zrobić tam schronienie. Pożywienie bierze, jeżdżąc do pobliskich miast. Dokładne namiary nieznane. Historia : Dzieciństwo - Bartłomiej był wzorowym uczniem, jednak nie akceptowanym przez społeczeństwo. Pochodził z wysoko ustawionej rodziny, jednak nigdy nie zaznał miłości. Jedynymi jego prawdziwymi druhami była siostra i brat. Razem zawsze spędzali wesoło czas, aż do zamieszek. W Wieku 15 Lat - W okresie 2015-2016 Equestria pojawiła się na Pacyfiku, jednak na Kościan nie miało to żadnego wpływu. Do czasu. Po około 6 miesiącach POZ i FOL zaczęły mieć chętkę na rodzinne miasto. Dnia 11 grudnia doszło do strzelanin i akcji wojskowych w całym mieście. Wojskowi wchodzili w każde miejsce, w każdy dom. Chcieli zabrać nas po dobroci, ale rodzice Bartłomieja stawiali razem z siostrą opór. Wojskowi bez skrupułów rozstrzelali ową trójkę na oczach Bartłomieja i Juliana. Julian zdążył podczas strzelaniny potajemnie uciec z domu, jednak Bartłomieja zabrano do FOL'u, gdzie miał zostać wyszkolony na żołnierza. Życie w FOL' u - Nigdy nie lubił uczyć się walki i obsługi broni, przez typowe okrucieństwo FOL. Jednak owa organizacja surowo karała dezercję, tak więc o ucieczce nie było mowy. Bartłomiej po czasie przyzwyczaił się do tamtejszych spartańskich warunków i nauczył się obsługi broni po mistrzowsku. Swoją pierwszą i ostatnią misję odbył w wieku 17 lat. FOL nie maiło żadnych problemów z wysłaniem niepełnoletniego żołnierza do walki. Dokładniejsze Dzieje Na Misji - Wtedy już "Drzazga" (określenie nadane mu przez nadzór FOL'u) został wysłany do więzienia POZ, aby uwolnić jeńców skazanych na przymusową ponifikację. Gdy dotarł pod więzienie, rozsadził ścianę, raniąc przy okazji bardzo wielu agentów POZ'u. Zobaczył tam jednak kogoś, kogo się nie spodziewał - własnego brata, okrwawionego i omdlałego. Nie stało się to jednak przez rozsadzenie ściany - widać było ślady tortur. W tamtej chwili coś na chwilę poruszyło się w jego sercu. Była to ulotna chwila, która była króciutka, ale pozwoliła mu na oszołomienie strzałami z nogi wszystkich wokół, oprócz swojego brata. Gdy wszyscy byli już omdleni, a niektórzy martwi z wykrwawienia, Drzazga rozwiązał swojego omdlałego brata, zabrał go ze sobą i uciekł głęboko w las. Na szczęście, wiedział, gdzie znajduje się najbliższa, tajna klinika. Leczą każdego, bez wyjątku. Zostawiłem go tam pod opieką lekarzy i zostawiłem mu kartkę z pieniędzmi i wyjaśnieniami. Nie sądził, aby Julian chciał wrócić do POZ, ale miał to szczerze gdzieś - nie jego sprawa. 18-tka I Dzieje Po Misji - Bartłomiej 18-tkę spędzał sam. Jedyne, co sobie postanowił, to że nigdy nie będzie pracował da żadnej frakcji. Dowiedział się, co się stało w jego dawnym mieście i postanowił tam wrócić. Promieniowanie mu nie przeszkadzało, w FOL potajemnie zaprojektował strój bojowy najnowszej generacji. Niestety, jego dom nieopodal centrum był ruiną, dlatego musiał poszukać domu, który został opuszczony, ale nie zniszczony i spalony. Okazało się, że dochodził tam jeszcze prąd. Oprócz agencji ubezpieczeniowych i innych tego typu organizacji nikt nie wie, gdzie on się podziewa. Ogarnięcie i zabezpieczenie domu zajęło mu 2 miesiące, po tym miał mini-bazę dowodzenia, do której nikt się nie dostanie oprócz niego i osób, które zwyczajnie mogą. Postanowił zostać najemnikiem, gdyż potrafił mistrzowsko obsługiwać broń. Samotność w ogóle mu nie przeszkadzała - jego zniszczony już totalnie mózg to tolerował. Obchodził go tylko on i on, oraz pieniądze. Nie ma po nim praktycznie śladów na świecie. Wykonuje misje dla każdego, kto dobrze zapłaci i lepiej z nim nie zadzierać - może zabić we śnie. Dalsze Plany - Drzazga w przyszłości ma zamiar uciec gdzieś daleko i mieć święty spokój od wszystkich. Póki co, zbiera pieniądze na przyszłość. Uciągnie życie najemnika tak długo, jak będzie potrafił, a dalej ucieknie.

PS. @Do wiernych fanów TCB - Tak, wiem, że frakcje POZ i FOL przedstawiłem w złym świetle i niekoniecznie tak, jak powinno być. Nie chodzi mi tu jednak o to, aby ktoś znienawidził daną frakcję - chodzi mi jedynie o to, żeby jakoś logicznie przedstawić zmiany w mózgu mojej postaci. PS 2. Wybaczcie, że wrzuciłem to tyle razy i zapewne narobiłem spamu - Myślałem, że zwyczajnie nie mogę wrzucić i próbowałem różnych metod. Nie chciałemw cale zaspamić działu (jeżeli coś takowego się stało)

Link do komentarza

Hejo!

Co tu pisać... Bardzo fajny OC! :fluttershy5:

Chociaż czasami nieco przeszkadzało mi zbytnie "kolorowanie" Drzazgi :rd8:

Ale to twój OC i ja tutaj nie mam nic do powiedzenia. Powiem nawet więcej, jest nie tyle ciekawy co wciągający. A sam świat tam przedstawiony jest bardzo fajny.

Equestria pojawiła się na Pacyfiku

EPIC! :pinkie4:

To chyba na tyle, wypowiedziałem się...

BTW: Zdaje się, że coś Ci się w sygnie popsuło. :lyra3:

Pozdrawiam!

Link do komentarza

Hejo!

Co tu pisać... Bardzo fajny OC! :fluttershy5:

Chociaż czasami nieco przeszkadzało mi zbytnie "kolorowanie" Drzazgi :rd8:

Ale to twój OC i ja tutaj nie mam nic do powiedzenia. Powiem nawet więcej, jest nie tyle ciekawy co wciągający. A sam świat tam przedstawiony jest bardzo fajny.

EPIC! :pinkie4:

To chyba na tyle, wypowiedziałem się...

BTW: Zdaje się, że coś Ci się w sygnie popsuło. :lyra3:

Pozdrawiam!

Tak, wiem, że pokolorowany, ale wiesz - miałem przedstawić moje "dziecko", jako bezduszną osobę? Trochę by to dziwne było ... Co do Equestrii na Pacyfiku, tak, wiem, że podejrzane, ale to nieodłączny element uniwersum "Biur Adaptacyjnych". A sygna ... Tak, wiem, zepsuta, ale aktualnie nie mam pomysłu na nowy obrazek

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...