Skocz do zawartości

Eagle Eye


Wilk11

Recommended Posts

Miałem to napisać rok temu... Ale mi się nie chciało. :flutterblush:

myponyxc.png

Imię: Eagle Eye

Rasa: Jednorożec

Wiek: 36 lat

Miejsce urodzenia: Szpital - Ziemia

Rodzina: Umarli

CM: Celownik - symbolizuję dokładność w tym co robi\mówi jak i w jego sposobie bycia.

Charakter: Nieufny, skryty, lojalny, pomocny, kulturalny, odważny, wybuchowy, nieprzewidywalny.

Cechy szczególne: Doskonały wzrok, dokładność w działaniach, czerwona linia włosów, przypominająca mu jego przeszłość.

Historia: 36 letni, były wojskowy - Aleksander Wilk został zwolniony za zbrodnię wojenną, której nie popełnił, sąd nie miał wystarczających dowodów by go skazać, jednak pracę stracił. Po pewnym czasie wynajmuję pokój w małym hotelu pod miastem, przy rozległym lesie. W niewyjaśnionych okolicznościach znika, przenosi się do innego miejsca. Nowego pod względem fauny i flory. Jednak nie pojawia się tam jako on, staje się czymś innym - zielonym jednorożcem. Nie jest z tego powodu zachwycony, chce wrócić, sprawę komplikuję fakt że zamieszkujące ten świat kucyki, a przynajmniej ich księżniczka - Celestia, przysłała go tu w pewnym celu, niestety nikt, nawet ona sama nie wie w jakim.

Aleksander po spotkaniu z księżniczką odchodzi, próbując zebrać pamiątki swojego dawnego życia które, ku jego nieszczęściu są tysiące kilometrów od miejsca z którego wyruszył. W czasie podróży przemyśla kilka spraw i wybiera imię Eagle Eye.

Nie chcę pisać całej historii, ponieważ mam zamiar napisać fik o tym. Przybliżam tu akcję kilku pierwszych scen które już napisałem .

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...