Skocz do zawartości

Rysunki Kotka :)


DMKociarz

Recommended Posts

Dnia 25.04.2013 o 21:01, Maisha napisał:

Mam pytanie, czy moę tez zrobić redline'a?  Powiedzmy ze M.S(nie chciałabym cię obrazić) zrobił to troszęczkę na odwal...

Jeżeli by ci się chciało oczywiście ! :pinkie2:

Monety kolekcjonerskie

Edit:A ja w tym czasie pooglądam prace innych użytkownikó żeby cos podgapić :rd6:

Edytowano przez DMKociarz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kucykjapng.jpg

Oto efekt. Najlepsze toto nie jest, są przeciez na forum bardziej utalentowani uzytkownicy.

Te czerwone kreski oznaczają szkielet.

 

 

O rzesz fiu fiu :pinkie2:

 

dziwne O.o czy ja robię jakiś błąd ? zawsze kuce rysuje bez szkieletu zaczynając od nóg i klaty.. i jak ten szkielet się wgle robi ?!  :rd6:

Podrzuć mi na pw jakieś dobre poradniki bo ja już nie ogarniam :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie najpierw postwe kucyka, później narysuj głowę jako jedno kółko i od tej głowy odciągnij kreskę w dół i bok, czyli szyja i tuowie. Następnie klatkę piersiową narysuj jako mniejsze kółko, i zad jako większe. Jezeli jakieś kółko wyjdzie proporcjonalnie za duze lub za małe, po prostu zmień rozmiar. Nogi narysuj jako kreski, mozesz dla ułatwienia dodać kółka w miejscach zgjęć. Ogon mozesz zrobić podobnie jak nogi, choć ja polecam robienie ogonu i grzywy jako niekreślone figury geometryczne, a później rysowanie na podstawie tego detali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie najpierw postwe kucyka, później narysuj głowę jako jedno kółko i od tej głowy odciągnij kreskę w dół i bok, czyli szyja i tuowie. Następnie klatkę piersiową narysuj jako mniejsze kółko, i zad jako większe. Jezeli jakieś kółko wyjdzie proporcjonalnie za duze lub za małe, po prostu zmień rozmiar. Nogi narysuj jako kreski, mozesz dla ułatwienia dodać kółka w miejscach zgjęć. Ogon mozesz zrobić podobnie jak nogi, choć ja polecam robienie ogonu i grzywy jako niekreślone figury geometryczne, a później rysowanie na podstawie tego detali.

Dzięki wielkie za poradę.. myślę że to coś da..:)

 

Ps:Ładnie narysowałaś mojego kuca :pinkie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to ja szkicuję ołówkiem 2H (bo łatwo się go gumuje i nie zostawia śladów)

po stu procentowym zrobieniu rysunku co nieco gumuje i poprawiam ołówkiem 2B

a kontury robię ołówkiem HB

 

Jutro spróbuję coś wybazgrolić ! :pinkie2:

 

 

 

 

 

 

Edit:Komputer nawaliø niestety rysunki bédá jutro ;3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano tyłeczek trochę przydługi i może nóżki przykrótkie, chyba że ma być niska (albo, co bardzo możliwe wydają się przykrótkie przez za długi tył). Polecam na przyszłość kadrowanie Twoich prac. Przytnij obrazek, tak żeby wyeliminować tą zbędną pustą białą przestrzeń wokół. Praca będzie wygląać od razu lepiej^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2013 o 01:09, DMKociarz napisał:

pictureba.png

Sorry za ten ExtraSexxiDuuuugiJamniczkowatyZadek :pinkie2:

gotowy szablon strony

Edit:Rysowalem pierwszy raz poniacza tak jak mowila Maisha wiec moze byc troszeczke nie dociagniec :flutterblush:

Wersja poprawiona

 

picture2003.png

 

 

Niby poprawiona ale zle zrobilem nogi..ale za to zad jest normalny

 

Ps:sorry za ta fryzure ale brak pomyslow mialem :P

Edytowano przez DMKociarz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...