Skocz do zawartości

Rysunki Mikusia


Mikus

Recommended Posts

Emmmm... No cóz, anatomia lezy i kwiczy. Głowa jest za wielka, pyszczek i uszy za małe, oczy za wysoko i tez za małe, przednie nogi za bardzo w tyle i tylne-dziwnie. Radzę poćwiczyć i skorzystać z tutoriali lub ksiązek do nauki rysunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to na pierwszy rzut oka myślę "o boże co to jest!?" ale póżniej uświadomiłam sobie, że tak samo zaczynałam :flutterblush: . Ale to zależy też od wieku. gdybym wiedziała ile masz lat trochę rozwinęłabym swoją wypowiedź. Ale jak na pierwszy raz naprawdę spoko. :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam w necie jest masa tutoriali jak rysować kuce, np na deviantarcie. możliwe że jest też coś na youtubie. Rób jak najwięcej szkiców, ćwicz i jeszcze raz ćwicz, a będą szybkie efekty. Rób np szybkie rysunki samej głowy, oczu, całości oczywiście też, Takie studium postaci pozwoli Ci się lepiej rozrysować. Trzymam kciuki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to na pierwszy rzut oka myślę "o boże co to jest!?" ale póżniej uświadomiłam sobie, że tak samo zaczynałam :flutterblush: . Ale to zależy też od wieku. gdybym wiedziała ile masz lat trochę rozwinęłabym swoją wypowiedź. Ale jak na pierwszy raz naprawdę spoko. :fluttershy4:

 

mam 13 lat :dunno:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam w necie jest masa tutoriali jak rysować kuce, np na deviantarcie. możliwe że jest też coś na youtubie. Rób jak najwięcej szkiców, ćwicz i jeszcze raz ćwicz, a będą szybkie efekty. Rób np szybkie rysunki samej głowy, oczu, całości oczywiście też, Takie studium postaci pozwoli Ci się lepiej rozrysować. Trzymam kciuki!

 Postaram się :twilight2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Littlebart

 282-mother-of-god.jpg

 

To jest...  Nie obraź się, ale to wygląda jak kucyk z upośledzeniem trzeciego stopnia... Wszystko jest źle, zaczynając od proporcji kończać na tym rysunku. Staraj się ćwiczyć rysując na pordnikach, takie możesz znaleźć nawet na youtube, ogólnie słabo ci to wychodzi, te oczy ten pyszczek kwadratowy jakby to był rysowany model do minecrafta. Najpierw porysuj dużo, dużo kucyków, później powrzucaj i zobaczymy i powiemy nadal co robisz źle, bo jak narazie to za przeproszeniem ale muszę to napisać, iż jest to "kicz". Lecz nie załamuj się, każda krytyka się przydaje, zaciśnij szczenę i ucz się, a będzie Ci dane :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...