Skocz do zawartości

Moje rysunki =333 (nie oryginalna nazwa xD)


Hajime

Recommended Posts

Nie są szczególnie ładne, za to są zaskakująco słodkie :3

kawaii-kittens.jpg

Nie jest źle, ale najpierw rysuj tylko twarze, z profilu itp., ciał na razie nie ten teguj. ;3

Ale chibi możesz rysować, bo to tam takie kluseczki słodkie są. xd

 

Ćwicz, ćwicz, koloruj, koloruj. :ming:

Czyli brzydko rysuje? x.x No tego to sie nie spodziewałam XD

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i tak jestem pod wrażeniem bo ja umiem rysować linie i cztery kreski wychodzące z niego oraz kółko to mój człowiek .może nie są najlepsze ale jak bedziesz sie staral to niedługo narysujesz drugą monalize hehe powodzenia

Smutne... Rodzice mi mówili że jestem dziewczyną ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszę, że brzydko. Napisałam słowo 'brzydko'? No może teraz piszę, ale wcześniej nie pisałam, to znaczy jeszcze wcześniej niż wcześniej, bo wcześniej to pisałam, ale jeszcze wcześniej niż wcześniej to nie pisałam, pisałam że masz ćwiczyć i kolorować, i kolorować  i ćwiczyć i jestem zmęczona wandalizowaniem wikipedii. :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszę, że brzydko. Napisałam słowo 'brzydko'? No może teraz piszę, ale wcześniej nie pisałam, to znaczy jeszcze wcześniej niż wcześniej, bo wcześniej to pisałam, ale jeszcze wcześniej niż wcześniej to nie pisałam, pisałam że masz ćwiczyć i kolorować, i kolorować  i ćwiczyć i jestem zmęczona wandalizowaniem wikipedii. :ming:

...Tak wiem brzydko rysu...zara...Przecież ja ładnie rysuje >:O! XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne rysujesz. Sama rysuje postacie mangowate. Ciekawa kreska popracuj nad oczmi :3

i nad kształtem ciała :S lekko nogi za krótkie i czsem wyglądają jak drógie ręce.

Ale reszta świetna!

To dla tego że nie ogarniam tego całego...skanowania...skaner... co to %@#$ jest?!? XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...