Skocz do zawartości

Konkurs na PMV.


Recommended Posts

Pomyślałem sobie, że może warto by zachęcić rodaków, by wzięli udział w konkursie na PMV, który organizuje portal PMVToday.
Finał tego konkursu bedzie miał miejsce na Bronyconie, czyli na początku lipca. http://pmvtoday.com/pmv-today-contest/ - Są tu opisane wszystkie zasady itd.
W skrócie, są 4 kategorie : Action, Drama, Comedy i Feel Good. Czym się one różnią? Nie mam pojęcia.
Filmik musi zawierać kuce i muzyke, trwać od 1 minuty do 5. Do czasu ogłoszenia wyników, NIE MOŻNA WRZUCAĆ FILMIKU DO INTERNETU.
Nagrody jakie są przewidziane, to m.in kupony na wydatki na WeLoveFine.com, a za pierwsze miejsce winylowa figurka, moneta kolekcjonerska oraz kilka pierwszych wydań komiksu mlp. Pierwsze 4 miejsca z każdej kategorii wygrywają coś, czyli jest 16 potencjalnych zwycięzców  i 4 z głównymi nagrodami. Ponadto, i moim zdaniem najważniejsze, 3 pierwsze miejsca z kazdej kategorii, zostają pokazane na BronyConie.
 Nie wiem ilu mamy filmowców, ale jeśli są tu tacy, to bardzo zachęcam, dobra motywacja, a i jeśli się poszczęści i zajmie sie jakieś miejsce, to pewnego rodzaju prestiż, w końcu bedzie tam kilka tysięcy ludzi. Został jeszcze nieco ponad miesiąc, więc do dzieła ludzie.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...