Skocz do zawartości

SystemShy

Recommended Posts

OTO PIERWSZE odpwiedzi Cuite mark Crusaders!!!

kolorki odpowiadaja kucykowi:

Sweetie belle

Scoostaloo

Apple Bloom

zapraszamy do czytania i wypowiadania sie w tym temacie http://mlppolska.pl/Watek-rozmowy-na-temat-pytan-i-odpowiedzi-CMC

Gandi :

Sweetie Belle dlaczego mnie opuściłaś? Myślałem, że się przyjaźnimy.

ale my sie dalej przyjaznimy! spokojnie nie zapomnialam o tobie.

Tisosek :

Macie w planach zdobyć swoje znaczki jednocześnie?

jasne ale ja osobiscie bede sie cieszyc kiedy kolwiek któras z nas zdobedzie znaczek.

Oczywiście, ale nie będziemy patrzeć zawistnie na te ktore były szybsze

Najlepiej by było! W końcu... Szukamy ich razem, prawda?

Iron shield:

Witam Serdecznie całą trójeczkę

Zwą mnie Iron i czasu zajme wam troszeczkę

Mnie to pytanie goni i męka od samego rana

że może powstać z tego powierzchona rana

Więc odpowiedzcie na pytanie moje

Która jest najstarsza i prowadzi najdłużej podboje

A teraz bez rymu by było wam łatwiej mnie zrozumieć

Zastaniawiam sie która z was jest najstarsza i która najdłuzej czeka na swój znaczek.

ale my jestesmy w takim samym wieku... prawda? tylko miesiace inne.

JESTEM NAJSTARSZA !!!!

Takie to ważne?

sttark:

CMC

Hay.

AB:Czy to ty dowodzisz tą bandą krzyżowców?

SB:Dlaczego nigdy nie używasz magi?Czy Rarity coś cię o niej nauczyła?

Scootaloo: Po pierwsze:jesteś super

Po drugie:masz jakieś hobby po za sportami ekstremalnymi?

Dowodzę? Nieeee. Przecież Cutie Mark Crusaders jest drużyną! Jedna za wszystkich, wszystkie za jedna! YAY!

ucze sie dopiero podstaw... troche mi to nie wychodzi.

Dziękuje <3 ! Oczywiście lubie słuchać Rocka i obsesyjnie obserwować Rainbow :3

Sebko9

Jakie macie jeszcze pomysły, by zdobyć urocze znaczki?

Fotografia artystyczna !!!

Skoki na Materac z dachu oraz zabawa ze zwierzatkami Fluttershy

Wieeeeesz... Zastanawiałam się nad przetestowaniem naszych możliwości w zawodach Iron Pony...

Grillo:

Jak myślicie, czy RD robiąc po raz nie wiadomo który Sonic Rainboom sprawiłaby tym pojawienie się waszych CM?

nie mam pojecia … chyba nie

Oczywiście w końcu jest najlepszą oraz najszybszą klaczą naszej Krainie

Co...?

Kaziu:

Czy w 3 sezonie zdobędziecie CM czy jeszcze nie?

oczywiscie ze tak !

Na pewno! A co sobie myślisz, he?!

Clouds Slasher:

Próbowałyście już skoków z dachów na materace?

co...? nie chce byc w jednym kawalku...

Jeszcze nie ale niedługo mamy zamiar !

Że jak? A jaki byłby to talent... =.=

Fragin:

Wasza przyjaźń wytrzyma próbę gdy okaże się, że nie dostaniecie w tym samym momencie znaczków? Przechwałki, pójście na imprezę do Silver Spoon itp...

predzej zjem swoja torbe ..

Oczywiście że Przetrwa niewierny Fraginie!

Impreza u Silver Spoon? Bleeeeh. Chyba nie mówisz poważnie.

Goblin Józef:

1. Byliście już na jakiejś wyprawie krzyżowej?

2. Co sądzicie o templariuszach?

3. Słyszeliście może o "klątwie krzyżowców"?

1 Nie :octcry:

2. o kim? jakich mariuszach?

3. Czy ma to coś wspólnego z tym, że próbowałyśmy już WSZYSTKIEGO?

Legion990:

Bedziecie grali w gre? Moze to jest wasz specjalny talent.

jaka gre? lubie fajne gry planszowe!

Oczywiście ! Najlepiej taką z szybkimi Pegazami oraz Wybucham.

… Żartujecie, dziewczyny? Wyścigi, rzut lassem i inne!

Zniszczyciel:

Planujecie może rozbudowę domku na drzewie?

Pomożecie też innym kucykom bez Cutie Marków zdobyć je, gdy same już swoje otrzymacie?

fajnie by bylo cos dodac , jak myslicie? moze basen?

Oczywiście trzeba dodać rampę do trików oraz ołtarzyk dla Rainbow.

Rozbudowa domku... Myślę, że nie trzeba nam jakiejś fortecy. W końcu nie jesteśmy Diamond Tiarą. A jeśli chodzi o pomoc... To chyba tak...

ThatIsSoSad:

Czy myślałyście nad sensem waszego życia, gdy zdobędziecie znaczki? Czy myślałyście w ogóle nad sensem egzystencji jako takiej?

eee nie … po co mamy sie zajmowac czyms co nie dam nam znaczków?

Robienie Trików oraz Wielbienie Rainbow !

Sweetie Belle ma raację. Strata czasu.

Wolf0507:

A ja mam cutie marka! A,nie.To tylko czekolada.

CUTIE MARK CRUSADERS! PIRACI! YARRRRR!

YARRRR!!

YARRRR!

Fragin:

Czym jesteście tak zajęte, że nie odpowiadacie? Czyżby jakiś nowy pomysł na zdobycie znaczków?

a czym by innym? oczywiscie ze szukamy talentów!

A jak Ci się wydaje... A nie, chwila. Jeszcze w domu pomagam....

Spromoultis:

Dlaczego zajmujecie cenne odcinki które mogłyby być o Pinkie albo Dash?

Dołączona grafika

Hahahahaha!

Testar:

Czy myślałyście o zdobyciu Cutie Marka za wkurzanie innych?

ale ja nie umiem nikogo denerwowac...

A czym byśmy miały denerwować? Hę?

Hę?

Hę?

Hę?

Hę?

Hę?

Hę?

Hę?

Hę?

Hę?

Hę?

Hę?

Iron Shield:

Czy sądzicie że nie lepiej znaleść kogoś kto wam pomoże.Najllepiej kogoś dorosłego i spytać sie czy zauwarzyli lub pomoga w znaleźieniu waszych znaczków

niestety nie zadzialalo... ale nie poddajemy sie

Nieeeee wtedy to nie będzie Takie epickie.

Już próbowaaaaaaałyśmy. Zero efektu.

Fragin:

Wydaje mi się, już to robiły i nic z tego nie wyszło. Ale czy czasem konkurs talentów mógłby być waszą szansą, gdyby każda z was zajeła się może... czymś innym?

konkursy telanetów sa takie nudne.. bralysmy udzial i co? dalej bez znaczków. Razem znajziemy nasz znaczki bo jestesmy CUITE MARK CRUSADERS !!!

Poddać się ? NIGDY ! A konkursy talentów są zbyt Mainstreamowe.

Znowu? Raz próbowałyśmy i się nie udało. WIEM! DZIEWCZYNY! MY ZORGANIZUJEMY POKAZ!

Ichi90:

Mam pytanie do Scootaloo: Czy to, że w przeciwieństwie do innych małych pegazów, jeszcze nie potrafisz latać jest dla ciebie dużym utrudnieniem?Jak w takim razie dostajesz się do Cloudsdale?

Oczywiście że to utrudnienie ale mam wspaniałe przyjaciółki. A pegazy nie muszą żyć w Cloudsdale mogę zostać na ziemi z przyjaciółkami jak Fluttershy.

Arjen:

Czemu nie ogarniecie się i nie spytacie siebie nawzajem - "W czym według Was jestem najlepsza?" Byłyście tak blisko, przed Konkursem Talentów...

ale ja nie umiem spiewac troche nuce i tyle . wole cos ciekwszego i bardziej twórczego

Tańczyć ? Nieee to zbyt Babskie. śpiewanie to jest to !

Jak to? Nie umiem przecież tańczyć... A dekoracje są nudne.

Ares Prime:

Do całej trójki - jaka była najdziwniejsza próba zdobycia swoich znaczków ?

Macie może w planach jakieś psikusy dla Diamond Tiary i Silver Spoon ? Bo tak jak i wy, nie cierpię ich...

http://1.bp.blogspot.com/-2I2L0wKewZk/TlRL5goejEI/AAAAAAAAK4o/bafbaMCGPq4/s1600/my_little_witch_hunters_by_alevgor-d47l7nq.jpg

WROB3L_PL:

Czy wy naprawdę nie widzicie tego co wszyscy inni widzą??

a co wy widzisz? masz specjalny wzrok! oooo to fajny talent jaki jest z tego znaczek?

Dziewczyny! Znaczki poszukiwaczy poszukiwanej... Hm...

Mapy?

Kosiarki ?!?

SKARBU! Nie, nie to... Rzeczy... Która jest poszukiwana! YAY!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Okej, teraz pytanie do każdej z osobna.

AB - Myślisz że pokonałabyś Applejack w zbijaniu jabłek na czas, jak będziesz starsza ?

Scoot - Jeśli lubisz extremalne sporty, to czemu nie zapiszesz się na Red Bull X-Fighters ?

SB - Jak to jest być najsłodszą klaczką w CMC ?

Hmm... Pewnie!

Ekstremalne sporty są najlepszymi rzeczami wykonywanymi przeze mnie w wolnym czasie, jednak nie wpadłam nigdy na myśl by wystąpić w turniejach ludzkich. Może jednak to zmienię...

Och, cudownie! Miło, że to zauważyłeś! Wiele kucyków powtarza mi, że emanuję wdziękiem i urokiem, tak jak i moja siostra, Rarity! Och, wiem, że jestem nieskromna, ale co na to poradzę...

To już nie ja jestem najsłodsza?

Dołączona grafika

Mam parę pytań do was:

Czy mogę poszukać swojego znaczka z wami?

AB i SB czy próbowałyście zaczerpnąć trochę wiedzy od waszych sióstr?

A jesteś kucykiem? Z tego co wiem, to ludzie nie mogą mieć swojego znaczka. Na kucyka mi raczej nie wyglądasz. Ale możesz z nami poszukać swojego talentu, ponieważ o to w tym wszystkim chodzi, prawda?

Oczywiście, że tak! Moja siostra jest dla mnie jak wzór, jak dorosnę, chciałabym być taka, jak ona! Rarity próbowała nauczyć mnie szycia i krojenia materiałów, ale skończyło to się tylko wielkim bałaganem...

I od siostry, i od Big Macintosha i od babci Smith próbowałam i nic z tej wiedzy mi nie przyszło. Mamy czekać na swoją kolej...

Pytanie do naszej Uroczej SweeteBell .Zauwarzyłaś pewnie że Spike Interesuje sie bardzo Rarity.Czy sądziż że jak będziesz ciut starsza nie zacznie on się interesować tobą?Bo jakby niepatrzeć jesteście w tym samym wieku, Więc powiedz co myślisz.

ps:Masz wspaniały głos powinasc iść do Equestria ma Talent!!

Och, szczerze mówiąc, nie mam pojęcia, ale wydaje mi się, że nie. To Rarity jest obiektem westchnień Spajkusia, nie ja, widzę, jak się o nią stara i myślę, że moja siostra też pewnego dnia odwzajemni uczucia... A tak między nami, to Spike nie jest w moim typie...

A co do konkursu, to nie sądzę, już raz ja i moje przyjaciółki wzięłyśmy udział w konkursie talentów i nie skończyło się to dla nas najlepiej...Dołączona grafika

A może Sweetie mogłabyś coś podpowiedzieć Spike'owi? :P Albo wysondowac jak tam jego szanse... zresztą, za młody on jest xD

Scootaloo, uważasz, że akcent Applebloom/Applejack jest bardziej "extra" czy raczej wiocha (nie dosłownie xD)

No i Applebloom ... Kto Ci niby wiążę ta kokardkę?

Rozmawiałam już kiedyś o Spike'u z moją siostrą i to dla niej nieco drażliwy temat. Powiem Ci w tajemnicy, że ona sama nie wie, jak ma się zachować... Bo niby go lubi i w ogóle, ale, masz rację, Spike jest dla niej za młody...

Pewnie że ekstra, ale nie dorównują Rainbow Dash. W końcu to ona ma akcent tak 20% fajniejszy od wszystkich razem wziętych

Applejack lub Big Macintosh mi wiążą. Zależy kto akurat jest pod kopytkiem.

Trójka - Jak wyobrażacie swoje znaczki?

Oby coś z jabłkami, bo nie wiem co by babcia Smith powiedziała... A Applejack i Big Macintosh?!

Nie zastanawiałam się nigdy wcześniej nad tym zbytnio, ponieważ byłam pochłonięta próbami odnalezienia talentu samego w sobie, jednak gdy tak myślę to chciałabym mieć złoty puchar. Dlaczego?

Otóż chcę, jak Rainbow Dash, również wygrywać we wszystkim.

Nie potrafię sobie wyobrazić, ale dużo kucyków mówi mi, że przepięknie śpiewam, więc może coś związanego z muzyką? Nutki? Pięciolinia? Mam nadzieję, że już wkrótce sama się dowiem...

Scootaloo - Chciałabyś kiedyś wykonać Sonic Rainboom?

To niebezpieczna sztuczka, mogłabym jeszcze wylądować w szpitalu, a to jest ostatnia rzecz, na którą mam ochotę. Jeżeli Rainbow Dash przejęłaby trening do tej techniki to może... nie sądzę jednak, bym podołała temu, ale trzeba pokonywać bariery

Mam pytanko do Scoot. Mogę dołączyć do fanclubu Rainbow Dash?:determined:

Jeżeli tylko naprawdę wielbisz Rainbow Dash, to z tego miejsca, w tym momencie mogę cię serdecznie powitać w naszym fanklubie. Ah... ile bym dała, by być jej siostrą...

Może warto by było zainwestować w ten czołg - Crusader Mk.I?

Dołączona grafika

Niezły pojazd dla waszej grupy, i tak nawiązuje do nazwy...

Och, cóż to za szalony pomysł! Co my niby zrobimy z takim wielkim kawałem żelastwa! Czołgi się strasznie brudzą! Zresztą, nie sądzę, żeby czołg mógłby pomóc nam w zdobyciu naszych Znaczków

Być może jestem szalona pod względem pomysłów, ale moim zdaniem to już chyba lekka przesada!

Co z wami dziewczyny? Będzie fajnie! Yay!

Dołączona grafika

No... może jednak... nie...

Chcecie zdobyć jakiś cutie mark? Ja mam na to rozwiązanie: kupcie grę The Elder Scrolls: Skyrim :D

Może być droga, ale dlaczego warto ją mieć poza tym, że to najlepsza gra 2011 roku? To, że będzie dużo możliwości do zdobycia Cutie Marka, czyli:

- Mistrz RPG'ów

- Smocze Dziecię (a raczej Smoczy Kucyk)

- Mistrz w umiejętnym używaniu broni

- Kowalstwo, alchemia, kradzież... dużo tych rzeczy

- Albo po prostu mistrz no-lifów (czyli siedzenie na kompie 16 h dziennie. Pozostałe godziny to przerwa na siku).

I co myślicie o tym?

Nie przepadam za siedzeniem przed komputerem, ja potrzebuję ruchu! Nie usiedzę w miejscu dłużej niż kilka chwil... nie, to nie dla mnie. Wybacz.

Dziękuję za propozycję, ale nie skorzystam. Rarity twierdzi, że takie ciągłe granie to tylko otępia młode kucyki. Poza tym, wolałabym, aby ani smoki, ani broń, nie były moim przeznaczeniem. Wolę coś, co bardziej pasowałoby do młodej klaczy...

16 godzin dziennie?! A praca na farmie? Niee... to nie dla nas!

Kiedy końcu dostaniecie te znaczki?! xD

Przepraszam cię bardzo, ale Twillight sama stwierdziła że nie musimy się z tym spieszyć, czyż nie?

Jakie chciałybyście dostać znaczki? Mam tu na myśli wygląd.

Nasze znaczki powinny do nas pasować. Dlatego Scootaloo powinna mieć znaczek podkreślający jej przebojowość, Applebloom pewnie będzie mieć znaczek związany z jej rodzinna tradycją przetworów jabłkowych, a ja? Cóż... mój znaczek będzie uroczy! I słodki jak ja!Dołączona grafika

Co robicie tyle czasu? Pewnie ciężko polujecie na swoje znaczki, skoro jeszcze nam nie udzieliliście odpowiedzi na nasze pytania!

Szukamy znaczków, ale to nie jest nasze jedyne zajęcie. Mamy przecież też szkołę. Ale już spieszymy z odpowiedziami i, mam nadzieję, że wybaczycie to spóźnienie

No i niedawno były wakacje, więc, wraz z moją siostrą, Rarity, wybrałyśmy się do Canterlotu. Cóż za szyk! Cóż za blichtr! Cóż za klasa! Mogłabym tam zamieszkać...

No cóż... trzeba było pomagać w sadzie Applejack i Big Macintoshowi. Zawsze jest coś w czym jestem potrzebna.

Chcecie znaleźć swój specjalny talent, żeby dostać znaczki? To wam może pomóc:

:portalface: To, co chcesz znaleźć nigdy nie znajduje się tam, gdzie szukasz. :portalflank:

Pamiętam jak Twilight znalazła kiedyś zaklęcie do przenoszenia się w przeszłość (:ist:) (właściwie, to Pinkie Pie je znalazła, ale to szczegół) (:pinkrage:) (dobra, nie szczegół) (:pinkie4:), może poprosicie ją o zaklęcie, które przeniesie was w przyszłość i zobaczycie jakie znaczki macie w przyszłości?

Powodzenia w poszukiwaniu.

PS.

Myślicie, że możecie dostać znaczki za odpowiadanie na pytania?

Wolałabym jednak nie odkrywać przedwcześnie przyszłości bo to zepsuje całą zabawę w poszukiwanie talentu. To byłoby za proste.

To bardzo zły pomysł, mój drogi. Rarity opowiadała mi, jak to Twilight omal nie zwariowała przez zabawy z czasem. Poza tym, jakbyśmy wiedziały, to nie byłoby już Znaczkowych Poszukiwaczek, nieprawdaż? A co do znaczka za odpowiadanie na pytania, to wolałabym nie. Taki znaczek nie pasuje do młodej damy.

Ale dziewczyny... CUTIE MARK CRUSADERS: ODPOWIADACZKI NA PYTANIA!

Chociaż... no... może szukajmy dalej :cmc:

czy mozna się do was zapisać

Jeżeli jesteś źrebakiem, poszukującym swojego znaczka, to owszem, można. Im nas więcej, tym weselej.

Znaczkowa Liga to elita, ale jeżeli jest jakiś kucyk bez znaczka, który chce również dołączyć do naszej zabawy, to śmiało może przystąpić do naszej 'bandy'.

Nowy poszukiwacz znaków? Yay!

Czy miałyście kiedyś przygody które są opisane na http://ask-thecrusaders.tumblr.com/ ?

Nie, moja droga, absolutnie! To jakieś kpiny! Żarty! Widać ktoś miał ubaw, robiąc ze mnie łyse pośmiewisko! Szkoda, że ten gbur nie pomyśłał o moich uczuciach!

Nie mieliśmy czegoś takiego, chociaż trochę zabawnie by wyglądała Sweetie Belle, gdyby tak się naprawdę zdarzyło

Wygląda ciekawie! Będę musiała to przejrzeć!

To byłoby na tyle. Mieliśmy zamiar zamknąć ten temat, ale zostawimy go. Pytania do poszczególnych członkiń Znaczkowej Ligi proszę wysyłać do odpowiednich tematów! :cmc:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zapraszamy na kolejną porcję odpowiedzi od Znaczkowej Ligi!

Ile kucyki mają godzin lekcji skorki jak takie pytanie było ale nie chce mi się czytać i Jestem trochę nowy :derptongue:

Och, to zależy... Zazwyczaj mamy po pięć godzin lekcji. Czasami zajęcia trwają dłużej, bo mamy lekcje na powietrzu (ostatnio pani Cherilee zabrała nas do lasu na lekcję przyrody). Poza tym, są jeszcze zajęcia pozalekcyjne, ja na przykład chodzę na lekcje emisji głosu...

Masz szczęście, że nie było! Ile mamy godzin...? Różnie, z reguły około 5 godzin lekcji.

To dużo, jednak przyjemność z uczestnictwa w nich nadrabia tę wadę. Pani Cherillee prowadzi bardzo ciekawie zajęcia, często też wychodzimy na podwórko się bawić.

Ja jeszcze wysłuchuję opowiadań babci Smith, to też nauka!

Czy gdybym grzecznie poprosił pomogłybyście mi odkryć swój CM ?

P.S nie mam weny by go wymysleć

Chciałam się spytać czy byście mnie przyjęły do ligi?

od kilku dni jestem kucykiem i nie wiem jak zdobyć CM :twilight3:

Z chęcią przyjmiemy każdego kucyka bez znaczka!

Zawsze chętnie pomagamy każdemu kucykowi z znaczkiem jak i bez znaczka!

Pewnie, że tak! Zawsze chętnie przyjmiemy kucyka poszukującego znaczka! Bardzo mi miło was powitać w naszym klubie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mam do was tylko jedno pytanie - jaka była wasza najbardziej szalona przygoda podczas prób zdobycia słodkich znaczków?

Zabawa z eliksirami, której efektem było zniknięcie Scootaloo.

Witajcie.. CMC..

Jakie czynności lubicie najbardziej wykonywać razem(oprócz szukania przeznaczenia) ?

^_^

Ogólnie rzecz biorąc uwielbiamy robić różne psoty jednak i w święta najbardziej lubimy pomagać przy uroczystościach (zwłaszcza podczas Nightmare Night).

Najlepiej przeze mnie wspominaną zabawą były wyścigi z Rainbow Dash, kiedy to ona przypadkiem zamiast się skupić na torze to popisywała się sztuczkami i uderzyła w drzewo :lol:

Ja pamiętam jak razem śpiewaliśmy na pokazach talentów! To dopiero był kawał niezłej roboty!

Ach, pamiętam jak kiedyś bawiłyśmy się w chowanego... schowałam się w koronie jednej z jabłonek Applejack i dziewczyny szukały mnie prawie dwie godziny!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witajcie dzieci, jestem tu pierwszy raz, więc będzie mało pytań.

Jak myślicie, czy wasza organizacja rozwinie się kiedyś?

Macie jakiś cel po uzyskaniu znaczka?

Oczywiście! Kiedy już tylko zdobędziemy swoje znaczki to będziemy pomagać innym je również zdobywać.

No pewnie, że tak, a gdy zdobędziemy znaczki, Liga dalej będzie funkcjonować.

Jest przecież tyle rzeczy do zobaczenia, będziemy mieli co robić. Może rozwinie się to wszystko w stronę skautów? Może dostaniemy znaczek za organizatorstwo?!

 

Jakie znaczki chciałybyście dostać?

Coś z jabłkami, jak cała reszta rodziny Apple rzecz jasna!

Już wam mówiłam, że chciałabym coś związanego z muzyką... mikrofon może?

angry_sweetie_belle_by_anbolanos91-d4x5b

A ja coś z szybkością, ale najbardziej coś podobnego do znaczka Rainbow Dash!

Witajcie!

Mam do was małe pytanka.

1. Co lubicie najbardziej do jedzenia ?

2. Co lubicie w próbach zdobycia swoich znaczków ?

3. Czy przyjełybście mnie do Znaczkowej Ligi ?

Dzięki z góry za odpowiedzi.

1. Raczej sianofytki są najlepsze

2. Wyzwania, wyzwania zawsze były najlepsze i takie też będą

3. :unsuresb:

1. Jabłka. Oraz wszystko z jabłkami związane. Na przykład placek z jabłkami... albo szarlotkę babci Smith! Albo naleśniki z jabłkami! Albo... wszystko z jabłkami!

2. Wspólną zabawę!

3. Hmm... Jeśli razem z nami byś poszukiwał swojego znaczka...

1 Siano.

2 Adrenalinę!

3 A jesteś kucykiem?

 

Tyle tych pytań się mi rwie że po prostu coś niesamowitego

No w każdym razie oto pytania:

1. Czemu tu nie odpowiada Babs Seed?

2. Czemu nie dołączycie do drużyny skautowej/harcerskiej?

3. Jak tam oddział cmc w Manehattenie?

4. Co byście zrobiły gdyby jedna z was zdobędzie znaczek?

5. Co byście zrobiły gdyby tylko jedna z was nie zdobyła znaczka?

hmm ... chyba tyle

1. Ponieważ jeszcze nie została dopuszczona do tego działu :

2. Apple Bloom, nie robiłyśmy już tego czasem?

3. Babs Seed ponoć ma niebawem przyjechać, wtedy się wszystkiego dowiemy

4. Gdybym to ja zdobyła znaczek, to bym pomogła reszcie też go zdobyć. Sam znaczek nie znaczy dla mnie więcej niż moje przyjaciółki.

5. Pomogły byśmy jej go zdobyć, to chyba oczywiste, nieprawdaż?

 

Siemka CMC.

Jak życie co u was?

Pytanie:

Czy jeśli (całkiem przypadkiem) wasze drzewo z siedzibą zostało ścięte przez "nieznanego" sprawcę to byłby to koniec CMC?

"Przypadkiem" to ktoś by stracił zęby. A tak na poważnie - nasza liga to coś więcej niż tylko drzewko.

NIE! Drzewko to tylko siedziba, nie nasze marzenia!

Drzewo, to drzewo, liczą się koleżanki i nasze znaczki, a bazę, można zawsze odbudować.

 

1. Nie myślałyście kiedyś nad jakimś... klanowym pupilem Zdobywczyń Uroczego Znaczka? Wiem, że za tym niesie się duża odpowiedzialność, ale mógłby Wam pomagać w zdobywaniu znaczków.

2. Jak zareagowałybyście na przeprosiny Diamond Tiary i Silver Spoon? Wybaczyłybyście im, a może pogodziłybyście się?

1 Pupile mają nasze starsze siostry, nam jest niepotrzebny.

2 Zapewne tak, ale jeśli przeproszą...

1. Szczerze? Ja o tym nie myślałam, nie wiem jak reszta.

2. Sama nie wiem...

 

Rekrutujecie nowych członków czy cmc to było jest i będzie trio?

To wymagałoby głębszego zastanowienia się nad tym...

Na razie przyjęliśmy Babs :angelscoot:

Czas pokaże jak to mówi babcia Smith!

 

Witam

Czy często się kłucicie, a jeśli tak to w jakich sprawach najczęściej?

Ja się wcale nie kłócę, ja się tylko martwię niebezpieczeństwem coraz to nowszych prób zdobycia znaczków...

Czasami przesadza z tymi niebezpieczeństwami, Scoot powiedz czy ostatnio było coś niebezpiecznego?

No może było, jak za szybko jechałam na hulajnodze i prawie wyleciałam z trasy...

Ale ja ci przecież mówiłam, byś tego nie robiła... a ty swoje...

Dobra, dobra! Przenieśmy ten punkt do następnych obrad Znaczkowej Ligi i tam ustalimy kto umie jeździć na hulajnodze a kto nie.

 

To znowu ja.

Jakie plany na majówkę :rd5: ?

Ja to bym chciała pobawić się z Rarity :raritybelle:

A ja spędzić czas z Rainbow Dash :1xkfz:

Hej, Scootaloo, to może spotkajmy się razem. Na pewno Apple Bloom i Applejack chciałaby wyjść na przykład na spacer!

Brzmi super! Yay!

 

Dziękujemy wszystkim za przesłane pytania i zapraszamy do nadsyłania kolejnych! :cmc:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

[Pytanie] Jeśli przyjeliście Babs i macie w gronie same klacze czy to znaczy,że tylko je przyjmujecie a ogiery nie mają wstępu? :twiblush2:

Nie, to tylko zbieg okoliczność, do CMC może dołączyć każdy, bez znaczka!

Dokładnie tak, jak mówi Scootaloo! Dołączyć może każdy!

Tak się tylko wydaje. Jeśli pojawi się jakiś ogier, który nie ma znaczka i będzie chciał dołączyć, to przyjmiemy go.

Witam

Jak życie co u Was?

Pytanie:

Czy skoro teraz jest was czwórka, to planujecie powiększenie siedziby oraz zmianę "logo"?

Nasza siedziba jest wystarczająco duża, a jeśli chodzi o logo... to zobaczy się w przyszłości...

Nasz domek jeszcze pomieści kilka nowych członków, więc dajemy radę!

Powiększenie siedziby? Nie wiem czy nasz domek dałby radę. Może masz jakiś pomysł, gdzie byśmy mogli się przenieść?

Pytanie do całej trójkiczwórki.

Jaki jest wasz ulubiony gatunek muzyczny i/lub ulubiony artysta i utwór?

oraz pytanie dla BS

Jak tam Manehattański oddział CMC?

Ja lubię wiele gatunków muzycznych, wszystko tak po trochu.

Ja nie jestem specjalną fanką muzyki, już prędzej Sweetie Belle :D

Muzyka country, to jest to co lubię!

Ostatnio zaczęłam się interesować hip-hopem.

Hejo CMC :aj5:

1. Czy wasza paczka się rozpadnie, gdy każda z was będzie miała Cutie Mark?

2. Kogo najbardziej lubicie z mane 6?

3. Jaki był wasz najgłupszy pomysł na zdobycie znaczków?

4. Czy macie zamiar nieco powiększyć paczkę CMC, zapraszając kilka kucyków szukających Cutie Mark? :rwink:

1

My się nigdy nie rozpadniemy skąd ci to w ogóle przszło do glowy

Dokładnie tak, nie rozpadniemy się nigdy!

Jesteśmy najlepszymi przyjaciółkami na zawsze!

2

Hmm...Cieżko wybrać, bo każda lubi inną (Ja np lubię Applejack)

No... ja moją idolkę RD, oczywiście!

Rarity, jest przecież moją kochaną siostrą!

Chyba nie muszę odpowiadać na to pytanie! Ale i tak odpowiem. Oczywiście Applejack!

3

Pływanie po jeziorze w łódce z gazety...

Chyba musimy się wszystkie zgodzić ze Scootaloo...

4

Jesteśmy otwarci na nowych członków.

Czekamy na wszystkich chętnych, wystarczy się zgłosić do któreś z nas!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...