Skocz do zawartości

Regulamin wyspy Discorda ( na serio)


Recommended Posts

Aktualizacja: 12.02.2014


Regulamin latającej wyspy Discorda


Po pierwsze, dział, funkcjonuje zgodnie z ogólnym regulaminem forum.

Czego nie wolno:

I. Od teraz wszelkie zbrodnie popełniane na naszym ojczystym języku, czyli błędy ortograficzne i interpunkcyjne będą karane. Każdy użytkownik ma prawo do jednego pouczenia, przeze mnie, w przypatku nagminnego karcenia słownika, na mniejsze błędy się nie obrażę. Następna wiązanka będzie się już kończyła zgłoszeniem, tam, gdzie trzeba. Mimo wszystko byłbym wdzięczny, byście nie pisali takich postów jak w spoilerze.

Czy nie zdawał sobie sprawy z istnienia przyjaźni? Możliwe, że tak w końcu wszyscy chcieli go wytępić, więc jak się tu zaprzyjaźnić? To raz, dwa nie napisałem, że jest bogiem, ale, że jest najpotężniejszą istotą w Equestrii, a to nie jest równoznaczne z byciem bogiem, poza tym jest on tylko "formą" chaosu, który jest wszędzie i nigdzie jednocześnie, a co za tym idzie Discord również.

To kolorem, to moja korekta.



II. Kategoryczny zakaz przekleństw! Nie wolno się obrażać i wdawać w jakieś bójki słowne.

III. Wszelkie treści gore/rule 34, będą natychmiast usuwane i zgłaszane. Tyczy się to także komentarzy przesyconych erotyką lub krwią.

IV. Nikomu oprócz mnie, nie wolno używać koloru, chyba że na to pozwolę.

V. Nie wolno zakładać tematów kompletnie nie związanych z działem lub odnoszących się do rule 34/gore.

VI. Nie można prowadzić niepotrzebnych dyskusji całkowicie nie związanych z tematem. Np: Rozmowa zaczęła się od dyskusji o butach, a skończyła na problemach dziury ozonowej.

VII. Linki nie mogą przekierowywać na strony, które mogą zagrozić forum lub komputerowi użytkownika lub na takie, gdzie znajdują się nieodpowiednie treści.

Co wolno:

I. Każdy użytkownik ma prawo założyć temat, jeśli nie łamie on ogólnego regulaminu forum, a także wewnętrznego działu.

II. Każdy użytkownik może odnieść się do mojego dopisku, lecz nie może go usuwać. Jeżeli uważasz, że zostałeś niesłusznie ukarany przez moją głupotę, zapraszam na PW.

III. Każdy może z pełną surowością, oceniać moją pracę w temacie “Ocena pracy avatara”. Przyjmę każdy hejt.

IV. Wolno wysławiać pod nieboskłon wielką potęgę władcy chaosu i zamętu, Discorda.

V. W zapytajce możecie pytać, o co chcecie. Im więcej chaosu tym lepiej. (ale z gore/rule34, to mi nie wyjeżdżajcie)

Ogólne postanowienia:

I. Dział prowadzę tylko ja. Chyba że z czasem zapragnę mieć pomocników.

II. Jeśli coś wam się nie podoba, zgłaszajcie mi to na PW, a to zweryfikuję.

III. Wszelkie arty w galerii, mają być od teraz chowane w spoiler. Ułatwi to przeglądanie galerii, tym którym giganty z internetu mulą stronę.

Regulamin, będzie stopniowo modyfikowany, co bedzie z góry zapowiadane.

  • +1 4
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...