Skocz do zawartości

TOP 5 dubstepu


Solid Pony

Recommended Posts

Witajcie ! Jakie jest wasze TOP 5 piosenek z gatunku muzycznego dubstep ? :djpon3: Można również dodać, dlaczego właśnie ta piosenka jest na TOP liście. Ja najpierw przedstawię swoje ulubione, żeby było uczciwie.

 

1.Dj Pon-3 - Vinylicious ( Zdecydowanie dla mnie najlepsza, nie ma lepszej dla mnie piosenki niż ta, jest naprawdę świetna i dobrze się słucha. Dwoma słowami: Pon-3 wymiata! :untz:)

2. Knife Party - Centipede (Totalnie niszczący umysł drop, a jeszcze bardziej chory teledysk. Polecam i to gorąco ! )

3. Zomboy - Mind control  (Kawałek porządnego  dubstepu ! Znalazłem przypadkiem na youtubie, a zostało na długo mi w głowie.)

4.Tuxe - Epic Wub Time Remix ( Świetne ! Naprawdę spodobało mi się z powodu tematyki, oraz świetnej zabawy przy słuchaniu.)

5. Celldweller - Tough guy (Tim Ismag remix) - ( To naprawdę wymiata ! Szybko wpada w ucho i trudno się postarać o to by wyleciało.)

 

To jest moja top'ka. Mam nadzieję, że wy również się pochwalicie swoimi :D Jest wiele piosenek, które chciałem tutaj umieścić, lecz nie zmieściły się. Takie jak Skrillex - First of the year, Dj Pon-3 - Face to face, Skrillex -Bangarang, czy choćby świetne One Click Headshot. No nic to tyle z mojej strony. Jestem ciekawy waszych ulubieńców. :djpon3: 

Link do komentarza
  • 3 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...