Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Gringo37

Brony
 • Content Count

  213
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Gringo37

 1. Gringo37

  Idzie tęczling. "Co ja pacze? Dziś z mym kumplem zakozacze!"
 2. Gringo37

  N: Nigdy nie pytałem się o jego historię, jednak wiem, że nie został zmieniony, odkąd jestem na forum i sądzę, że raczej długo to nie nastąpi. W sumie dobrze, bo każdy kojarzy osobę z jej nickiem. A: Stary był lepszy. Ten uważam nie pasuje, jest za ciemny i nieadekwatny do kucykowego forum. Ale nie będę wpływał na właściciela. Jego decyzja, tamten był bardziej charakterystyczny. S: Nie jestem ekspertem od tej części oceniania userów. Powiem po prostu: może być. U: Porządna osoba z poziomem ogarnięcia adekwatnym do wieku, a nie każdemu się to zdarza. Weteran forum. Był tu chyba, zanim powstał serial. Miałem okazji zamienić słowo parę razy. w ostatecznym rozrachunku daje 8/10 w skali Rich... po prostu w skali.
 3. Gringo37

  Można rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady.
 4. Gringo37

  50 Marchwi Greya
 5. Gringo37

  OłówekD37
 6. Gringo37

  Ruskie piosenki zawsze na probsie. Dziwię się tylko, że tak wcześnie fragmenty z nowego filmu wyszły.
 7. Gringo37

  Podbijaj do pięciu. Nie daj się naciągnąć. Twoje rysunki to nie dwie kreski na krzyż.
 8. Gringo37

  Co sądzisz o wspólnym robieniu kanapek z dżemem?
 9. Wszystkiego najlepszego wszystkim pegasis! Tym, które znam i tym, których jeszcze nie!

 10. Wycofuję się z turnieju. Sorki Ziemo, ale nie mam ochoty na haxballa. Inna sprawa, że jestem po prostu słaby i moje umiejętności przysparzają więcej problemów, niż radości. Może innym razem.
 11. Gringo37

  N: Czerwona linia. Nieodzownie kojarzy mi się z CSem. A: Nie do koñca wiem kto się na nim znajduje, ale wygla na postać z gry. S: Gdyby to był facebook, dałbym okejkę. U: Zaczęła pisać fanfica, który podoba się dużej liczbie osób. Obserwuje mnie, do tego pamiętam, że narzekała, że mnie nie to muszę do niej napisać.
 12. Gringo37

  Daring Doo wyglądałaby lepiej, gdyby poprawili te oczy. Inna sprawa, że nie umiem wyobrazić sobie, co będzie robiła w kolejnej części. Canterlot nie wygląda raczej, jak centrum magii, ani siedlisko zła.
 13. Gringo37

  Mam dowody na nicnierobienie księżniczki słońca, przez co ściga mnie cały equestriański interpon(y) żądny wysokiej nagrody za schwytanie mnie żywego lub martwego.
 14. Gringo37

  Cześć i witaj na forum. Zadałbym jakieś pytanie, ale widzę, że o wszystko chyba już zostałaś wypytana, więc życzę miłej nocy.
 15. Gringo37

  N: Zaleta: Krótki, przez co łatwy do zapamiętania. Wada: ciężko stwierdzić czy coś znaczy. A: Ładny. Nawet szukałem w galerii forumowej linku, ale nie było. S: Jak wyżej nic do zarzucenia. U: Bardzo aktywny. Zna dużo artów i można z nim znaleźć wspólny temat do pogadania. Daję 9/10.
 16. Gringo37

  Masz pożyczyć 50 groszy?
 17. Gringo37

  N: Bezapelacyjnie świadczy o polskości. Zaraz jest to jego imię co daje trochę informacji. A: Skoczek narciarski, zapewne Żyła. Nie wiem tylko, kto go puścił w takich warunkach. S: Typowo Ziemowitowa. U: Myślę, że każdy go kojarzy (a tam kojarzy, każdy go zna!). Opiekun działu= +10 do popularności. Poza tym aktywny i miły, choć zdarza mu się tracić nad sobą kontrolę.
 18. Najlepszego SPHRAX!!!!

   

 19. Gringo37

  GRoteska I NiezGodność "1337" To jest jakaś aluzja do PIS'u czy co? xD Możliwe...możliwe...
 20. Gringo37

  Muszę w końcu wyczyścić tą ścianę, bo lu... kucyki nie mogą oglądać swojej władczyni na takim okropnym tle.
 21. Gringo37

  Witamy na forum!
 22. Gringo37

  Witaj na forum!
 23. Gringo37

  Patrz! Patrz, kogo jej wysokość zaciąga do straży!
×
×
 • Create New...