Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Rough

Brony
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Rough last won the day on June 17 2016

Rough had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutral

About Rough

 • Rank
  Źrebaczek

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Ulubiona postać
  Twilight Sparkle

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rough

  Ban za 3 emotikony w jednym poście (toż to piątkowy Emotikonfest)
 2. Kurcze po przeczytaniu komiksów bardzo cenie sobię sombrę jako postać. W serialu jest to postać całkowicie bez charakteru z kilkoma liniami dialogowymi (w zasadzie, to przypomina mi trochę tych starych łotrów, którzy są źli, bo tak), a komiks zdecydowanie to naprawia. Dzisiaj nie będę więcej pisał w tym temacie, ale jak znajdę trochę weny, to zapewne rozpisze się bardzo.
 3. Rough

  Hi

  1. Dobre pytanie. Lubię, ale nie zawsze pochwalam jej zachowanie. RD czasami zachowuje się zbyt samolubnie i egoistycznie + ma pewną tendencję do wykorzystywania słabości innych. Dodatkowo jest postacią z niego wybujałym ego, ale mimo wszystko szanuję jej lojalność wobec przyjaciół, wolę walki i oddanie. 2. Jest potrzebny. 3. Kiedyś się interesowałem. Teraz lepiej nawet nie mówię jakimi okresami, bo ledwo co to pamiętam. 4. 80 tak, ale najbardziej lata 90 Cytując Liroya: "To dopiero początek" : )) (nie słucham Liroya, ale ktoś użył tego cytatu w PLytp o kucach. Bodajże materatzowy)
 4. Rough

  Ban za postać odpoczywającą po weekendowej imprezie
 5. Rough

  Robert Charles Wilson - Darwinia
 6. Rough

  Maszerować. Ognia. Za chwilę koniec zabawy i pójdę na półkę.
 7. Rough

  Jak obejrzę jeszcze raz to z chęcią podyskutuje na ten temat i napiszę co mi się w tych filmach nie podoba. Oczywiście nie uważam, że EqG, to chłam bez pomysłu etc., ale wysoki poziom to trochę jednak za dużo powiedziane w tym przypadku. Co do ludzi, to każdy ma swoją opinię, a najbardziej liczy sie indywidualny gust. To, co tobie może nie przeszkadzać mi może bardzo i na odwrót. To kwestia indywidualna. Tymczasowo nie będę już o EqG pisał, bo muszę jeszcze raz obejrzeć.
 8. Rough

  Ban za avka z EqG.
 9. Rough

  Bardziej z kredensami Czy trzymają wysoki poziom, to bym się kłócił. Druga część była wg mnie nudna jak flaki z olejem, a sam poziom nie był super wysoki... Pierwsza kopiowała sceny z MLP i wklejała do EqG, co jak pisałem było fatalnym pomyłem i szczytem lenistwa + zrobili to w ten sposób, że te sceny były wycięte z reszty filmu. Nie pasowały. (Wygląd sunset po transformacji mi się podobał mimo jej beznadziejnego planu. Co ona chciała zdziałać z bandą zombie-dzieciaków?) Trzecia była jeszcze w miarę udana, ale rewelacji też nie było. Film jest niestety dłuższy niż odcinek MLP, a twórcy wg mnie nie mają pomysłu jak go dobrze wypełnić w EqG. Oby im się udało w przypadku normalnych kuców
 10. Rough

  Jeżeli pisałaś poważnie, to nudzi się ludziom, że tak głupie nazwy na gatunki wymyślają
 11. Rough

  Zwierzogród. Całkiem ładna bajka z ciekawą historią i morałem, podejmująca problem dyskryminacji i uprzedzeń w stosunku do innych, oraz pokazująca jak może działać strach.
 12. Chcę, to oglądam, nie chcę to robie sobię przerwę. Czasami powracam po jakimś czasie do odcinków, których nie obejrzałem o ile na takie trafię w jakiś sposób. Możecie od razu mi złotą łopatę dać (nawet 2-3 najlepiej. Przydadzą się na zapas), bo stare tematy będę odkopywał. W końcu po to one są, żeby w nich pisać, inaczej były by zamknięte albo w koszu.
 13. Nie. Dorosły człowiek nie powinien się takimi rzeczami przejmować. Wybieram, kupuję, wychodzę.
 14. Jest już szósty sezon część postacii z MLP zdążyła się już rozwinąć. Spora część z was ma swoje ulubione postacie, ale czy zawsze to te/ta konkretna postać była waszą ulubioną? Być może wasz stosunek do konkretnej postaci zmienił się na bardziej pozytywny lub negatywny przez konkretne zachowania postaci lub coś sprawiło, że zaczęliście/przestaliście lubić określoną postać? Może są odcinki, których w ogóle nie uznajecie i zachowanie waszej postaci w konkretnym odcinku w ogóle się dla was nie liczy, mimo iż zmieniło by wasze postrzeganie konkretnego kucyka. Zapraszam do dyskusji. (nie widziałem podobnego tematu, ale jeżeli przeoczyłem, to proszę o usunięcie)
 15. Rough

  Jako nowy forumowy maruda pragnę napisać, że wolał bym o wiele bardziej normalny film animowany z kucami, a nie EqG w której nie ma kuców w ogóle. Co do pytania w pierwszym poście myślę, że postarają się, żeby najnowsza część była lepsza od poprzednich, ale jak im wyjdzie to się jeszcze okaże. Oby nigdy więcej nie kopiowali scen z MLP, bo uważam to za głupi pomysł.
×
×
 • Create New...