Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

w3es2r4

Brony
 • Content Count

  88
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About w3es2r4

 • Rank
  Kuchmistrz Jutrzenki

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. w3es2r4

  Ban bo hejt.
 2. w3es2r4

  Bo ktoś wymalował go mazakiem na czole, i...
 3. Czy ja mówię że to jest rzetelne ?
 4. Tak moi drodzy, znowu nasze ulubione bohaterki są atakowane przez wspaniałomyślnych rodziców którzy na stronie "Edziecko" obsmarowali nasz ukochany serial. Wszystko zaczęło się od rankingu "Najbardziej irytujących bajek". Które miejsce zajęło MLP ? Pierwsze... Według rodziców młodszych widzów kucyki: zionął agresją,są durne i nadpobudliwe oraz wywołują odruch wymiotny. Co najlepsze nasz serial zostaje nazwany tam "Little Pony". Źródło i cały artykuł: http://www.edziecko.pl/rodzice/56,79361,12804477,Little_Pony,,7.html
 5. Eternia Starglaze - Urodziła się 17 marca 120 roku, w małej wsi Rivermane. Została wygnana z domu gdyż wiejskie kuce nie umiały zaakceptować tak potężnej czarodziejki. W smutku zamieszkała w jaskini i zaczęła studiować nauki nekromancji. 20 lat później odkryła zaklęcie "Krwi smoka" które miało przywoływać smoki. Żądając zemsty starał użyć się zaklęcia w Rivermane, niestety zaklęcie było zbyt trudne a ona zamieniła się w kamień i podobno stoi tak do dziś...
 6. w3es2r4

  Element małej liczby postów. ;_;
 7. Wielu z was może mieć dziwne zdanie o tej grze. (i skojarzenia ). Ale gra jest naprawdę fajna , i idealnie nadaje się na turniej. Dobra ale na czym to polega jesteśmy kropką i podczas poruszania z naszego tyłu wylatuje linia którą musimy zablokować innych. Dobra maxkey nie gadaj powiedz ile to kosztuje... I oto powód dlaczego to hit internetu jest za darmo i nie ma żadnego klienta. Więc do bitwy : http://curvefever.com/ A jak zbierzemy graczy robimy turniej.
 8. w3es2r4

  Jim znalazłem dla ciebie świetną myszkę na 100% ci się spodoba oto ona:
 9. w3es2r4

  Co do tematu słuchawek to mam od paru chwil Creative Sound Blaster Tactic 3D , super słuchawki polecam. Na uszach leżą tak jakby ich nie było a mikrofon też niezły. Dźwięk jest mega wszystko brzmi super. Naprawdę jeżeli dużo gracie to warto się w nie zaopatrzyć.
 10. w3es2r4

  Prosty przykład Trolla: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wentylator_%C5%9Bmierci .
 11. w3es2r4

  Tak , te tylko że teraz kosztują około 150 zł. Czytałem dużo i są w sam raz do mojego stylu użytkowania komputera , dobry mikrofon i porządna jakość dźwięku w grach.
 12. w3es2r4

  Trolling niesamowite uczucie kiedy osoba którą trollujesz napisze: WTF ? albo: Co ci odwala? . Moje ulubione formy trollingu to udawanie robota na skype i wbijanie na randomowe kanały TS i emulowanie głosu do 9 latka.
 13. w3es2r4

  Boże jak ja dawno nie pisałem na MLP Polska , dobra a żeby nie spamować to zadam pytanie o co chodzi z kontrolerami i zaproszę was do dyskusji na temat tego jakie słuchawki warto kupić , ja niedługo zaopatrzę się w słuchawki od firmy Creative, nie pamiętam dokładnej nazwy ale pamiętam że kończą się na Alpha.
 14. w3es2r4

  Do zrobienia z niego "Simsiow", a tak poza tym to kto by nie chciał mieć domku swojego projektu ?
 15. w3es2r4

  Tak w sumie to są 2 dodatki jeden jeszcze nie wyszedł ale już są zdjęcia i filmy: Heartfire i Dawnguard , w Heartfire możemy zbudować i zaprojektować swój własny dom brzmi banalnie co? Ale Bethseda się postarała mamy stojaki na zbroje , możliwość hodowania rośli , gabloty , winnice naprawdę zrobili takie małe Simsy.
×
×
 • Create New...