Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Monolitowiec Cichy

Brony
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Monolitowiec Cichy

 • Rank
  Źrebaczek

Recent Profile Visitors

503 profile views
 1. Bardziej mi chodziło o to iż jeśli jest on przedstawiony w powieści Dyegtaryev to jak najbardziej zostanie przetłumaczony na Diegtiariow.
 2. Nie chodzi o spolszczanie ksywek, tylko nazwisk. A co do dialogów to tak jak wyżej pisałem.
 3. W porząsiu ! Moje pierwsze tłumaczenie, więc krytyka jak najmilej widziana. Wezmę się za poprawki po skończeniu kolejnego rozdziału. Aczkolwiek cudzysłowy wolałbym zostawić, bo wygląda to bardziej jak w oryginale. Co do spolszczania rosyjskich czy też ukraińskich nazwisk to jak najbardziej racja. Dzięki za uwagę ;)
 4. Monolitowiec Cichy

  http://steamcommunity.com/profiles/76561198052273669/ Gram w wiele gier, aczkolwiek te na multi to : Red Orchestra 2/Rising Storm, RTSy Warhammera Dawn of War 2 oraz parę innych o ile jest z kim.
 5. Monolitowiec Cichy

  Wolność. Jak nie można kochać ludzi, którzy za swoje pieniądze kupili by Ci skręta, litr i imprezowali do białego rana.
 6. TO NIE JEST FANFIK MOJEGO AUTORSTWA Aczkolwiek go przetłumaczyłem. To znaczy jestem w trakcie tłumaczenia. Celestia trafia do Zony, gdzie poznaje nowych przyjaciół oraz swą miłość. Jest to fik z uniwersum mlp oraz S.T.A.L.K.E.R.A. Wybaczcie za wszelkie błędy, proszę o wytykanie mi owych jeśli takie znajdziecie. No cóż. Miłego czytania. Oryg. : https://www.fimfiction.net/story/49333/see-the-zone-and-survive Prolog : https://docs.google.com/document/d/1HFqHWY3QUDa9WGj0B4fDQDETNbwOWCIpSCoD2p-oAHE/edit?usp=sharing Rozdział 1 : https://docs.google.com/document/d/10fv1rkAwM1PSVXxRxLP4WYTweoxYZRqqJ1k7QfjwxQM/edit?usp=sharing Rozdział 2 : https://docs.google.com/document/d/1nvThnTXVrpI_7zomAdEcujZRKBiuYJ5NPMRAP6AnNaM/edit?usp=sharing
 7. Monolitowiec Cichy

  Witam. Cichy z Zielonej Góry (lubuskie). Interesuję się postapo, serią Metro i S.T.A.L.K.E.R. oraz Airsoftem. 17 lat, od czasu do czasu popiszę jakiegoś fika, ale kończy się zazwyczaj na 10 rozdziale. Lepiej mi idzie ich tłumaczenie z angielskiego xD . Muzyka to zazwyczaj kawałki Kina, Kultu, Debauchery i Rammstein. Miło was poznać ;p
×
×
 • Create New...