Wuchta

Brony
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutral

About Wuchta

 • Rank
  Źrebaczek
 • Birthday 12/21/1997

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Lublin
 • Zainteresowania
  Muzyka, fantasy
 • Ulubiona postać
  Derpy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z chęcią spróbuję coś napisać. Czy będę pamiętał żeby skończyć- to już inna sprawa. Miałem już też zwracać uwagę na błąd w nazwie konkursu, ale w tym samym momencie zorientowałem się, że było to zamierzone.
 2. Wuchta

  Dla mnie ten ostatni utwór najbardziej wyróżnia się spośród tych trzech, podoba mi się takie mocniejsze granie. Nie do końca wiem o czym jest ta piosenka, ale jak sobie przysiądę i odświeżę moją znajomość rosyjskiego to myślę, że się uda. Poza tym wszystkie trzy utwory są przyjemne do słuchania, To duo w My Teenage Life nadaje bardziej dynamiczną atmosferę utworowi, taki dialog pomiędzy postaciami. Poza tym to nie wiem co miałbym jeszcze napisać, fajne utwory i tylko tak dalej!
 3. @WhiteHood tak mi się przypomniała twoja odpowiedź i chciałem powiedzieć, że podoba mi się styl jaki mam. Szczególnie jeśli chodzi o przerzutnie, ale wiesz, nie każdemu musi się to podobać.
 4. @Ziemowit a gdzie ten draft?
 5. @Twisterrrrrek Dopiero dzisiaj się zgłosiłem, ale może jeszcze zdążyłem. Nie wiem na co albo przed czym, ale może.
 6. Kiedy będzie znowu Discord? Przysięgam, że będę grzeczny.
 7. No i właśnie wywołałeś burzę przez tą "kłutnię"
 8. Ktoś powie dlaczego mnie wywalono z Discorda?
 9. Chciałbym was przeprosić, ale niestety nie udało mi się napisać mojego opowiadania. Zwyczajnie zabrakło mi czasu albo sobie go źle zorganizowałem. A szkoda, bo bardzo liczyłem, że będę mógł coś zamieścić i być potem oceniony. No cóż, może innym razem.
 10. Spoko, ja też coś napiszę, tylko muszę dzisiaj przesiedzieć i jutro dobrze kolokwium napisać i potem będę miał parę dni wolnego na dokończenie opowiadania i inne rzeczy ").
 11. Popieram, ostatnio nawet znowu zacząłem grać w Warthundera na nowym koncie. 1. Strzelanką może być stare dobre Team Fortress
 12. Wuchta

  No, widziałem. Przepiękne. .
 13. Wuchta

  No i wszystko jasne, już nie trzeba nawet filmu oglądać
 14. Wuchta

  Z pewnością, ale to dlatego, że jestem bardzo ciekaw co będzie w tym filmie. Nie mogę się doczekać. Ale myślę, że masz rację, to jeszcze nie czas na te pytania.