Jump to content

Imka2000

Brony
 • Posts

  1445
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Imka2000

 1. Ziewnęłam - Nic nie szkodzi...- Wrzuciłam na twarz wymuszony uśmiech, nie różniący się od normalnego - Już idę... - Przeciągnęłam się.
 2. (no, o to chodzi.W końcu lata praktyki ) Szybko wskoczyłam pod kołdrę, rozczochrałam włosy, przetarłam oczy i ziewając powiedziałam zaspanym głosem - Proszę... - Udawałam że właśnie wstałam by nie wzbudzać podejrzeń.
 3. Było dość późno. W bractwie zrywałam się o 5 rano na treningi. Powstałam więc z łóżka i zaczęłam robić pompki, które zwykle nie sprawiały mi problemu, zwykle po 100 zaczynało mnie to ciut męczyć. Moim rekordem było 1994. Ustaliłam go niedawno przed wyjazdem. Zawsze z dnia na dzień ustalałam nowy.
 4. Otworzyłam oczy budząc się. Nie wiedziałam co się do końca stało. Zaczęłam się rozglądać za zegarkiem by zobaczyć która jest godzina.
 5. Zamknęłam za sobą drzwi i padłam na łóżko zamykając oczy i czekając na sen. Nie miałam chęci na rozmyślenia.
 6. Przekrzywiłam lekko głowę widząc to, dlaczego jej grzywa zafalowała? Może efekt uboczny? Na rozmyślania będzie czas potem, teraz trzeba pójść do pokoju...
 7. (No, śpieszyłam się ) "No dobra." Pomyślałam..Czas ruszyć do pokoju.." Pomyślałam i poszłam za Twilight wciąż starając się być niezauważalna.
 8. Huh? - Powiedziałam cicho ciągle obserwując klacz. Trochę szkoda mi było że ją nic nie opęta...
 9. Przechyliłam głowę w bok. Zdziwiło mnie to co usłyszałam. Co do cholery ona ode mnie chce?Może coś podejrzewa? Tak czy inaczej jestem pewna że nic takiego nie zobaczy...
 10. Podniosłam brew słysząc i widząc to wszystko. O co może chodzić? Po co tej pokręconej klaczy treść czyjegoś snu? Czemu to dla niej takie ważne? Czyjego kucyka chce zobaczyć sny? Miałam mnóstwo pytań, ale żadnej odpowiedzi. Na razie pozostało mi tylko czekać na wyjaśnienia które ukryte będą w dalszej części rozmowy. Przynajmniej taką mam nadzieje...
 11. - Huh? - Powiedziałam cicho do siebie i ukryłam się w pierwszych lepszych krzakach by mieć widok na całe wydarzenie.
 12. Napięłam łuk ze strzałą w jej stronę, sekundy tylko dzieliły od tego aż ją postrzelę.
 13. "Co do cholery?" - Pomyślałam ciągle idąc za nią.Biblioteka to jeszcze bym zrozumiała...Ale ogrody o tej godzinie...? Obserwowałam wszystko z bezpiecznej odległości.
 14. -Florence... - Syknęłam krótko patrząc wściekle na Medley. Już tylko pozostało czekać na to jak wypruje jej flaki kopytami.
 15. Powstrzymałam się przed wybuchnięciem. Zdołałam jednak tylko do niej wycedzić przez zęby- Jest..tu...jakiś...obóz...A... ty...mówisz....o tym...dopiero...TERAZ?!
 16. Mruknęłam cicho widząc Twilight. Przez głowę przechodziła mi myśl "co ona tu robi o tej godzinie?". Postanowiłam to sprawdzić, otworzyłam szerzej drzwi, wyszłam z pokoju, a potem bezszelestnie je zamknęłam. Udałam się skradając w stronę Twilight.
 17. Odwróciłam się i zaczęłam nerwowo iść w jej stronę z każdym krokiem podnosząc głos. -Jeśli jesteś taka mądra to powiedz gdzie możemy iść by nie napotkać stada tych brzydali?!
 18. Miałam ochotę strzelić ją prosto w ten jej przemądrzały łeb, ale szkoda mi było strzał. -Racja...-Odpowiedziałam krótko i zaczęłam iść do przodu.
 19. Westchnęłam, Rainbow nawet trochę nie pomogła, pogorszyła tylko sprawę. Odwróciłam się znów od nich patrząc na krajobraz za oknem.
 20. - Niestety, a czego się spodziewałaś? Róż? -Warknęłam na Medley.
 21. Siedziałam cicho i nasłuchiwałam się krokom. Przygotowałam się na Atak i stanęłam w pozycji bojowej. Lepiej dla tego kucyka by nie kierował się do tego pokoju...
 22. - Co każdy czyli co... - Zdjęłam kaptur tracąc cierpliwość i przeszywając go wzrokiem.
 23. - O Mrocznym Kle Króla Sombry...-Powtórzyłam znów spokojnie.
 24. - Czy wiesz może gdzie mogę znaleźć informacje na temat Mrocznego kła Króla Sombry..? -Spytałam spokojnie.
×
×
 • Create New...