Aaaa

Brony
 • Content count

  198
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Aaaa

 1. -Witajcie! Wraz z Fluttershy chcielibyśmy prosić Was o pomoc! -Och... znaczy... jeżeli chcecie pomóc... bo... um... my nie nalegamy... -Ależ chcą! Jestem pewny, że chcą! To może wyjaśnię o co chodzi. Jak zapewne wiecie, Fluttershy ma pokaźną kolekcje kwiatów. -Mam bardzo dużo rodzajów... ale um... -Spokojnie, ja im wytłumaczę. Dziś są Walentynki i tak oto nasza kochana klacz, postanowiła rozdać kilka swoich kwiatów dla tych, którzy mogą czuć się samotnie... -Om... czy ja jestem kochana... um... no nie wiem... ja tylko... chciałam się podzielić... um... jeśli to nie problem... -Ależ to jest właśnie piękne! Ze świecą takich szukać w dzisiejszych czasach! -Tylko tak mówisz... naprawdę to jest takie miłe? -No jasne! Mało kto postanawia dać coś swojego zupełnie obcej osobie! To jest piękne! -Och.... dziękuję... -To co... może pora wybrać jakiś kwiatek? -To dobry pomysł... ale jest ich tak wiele... od którego zacząć? -Zacznijmy od tych najbardziej znanych. Może coś zabójczego... -Nie chcesz chyba nikogo zabijać?! -Nie nie nie... nie dałaś mi dokończyć... -Och... przepraszam... -Nic nie szkodzi... chciałem rzec: coś zabójczo czerwonego! Namiętnego i idealnego dla każdego i na każdą okazję! Oto... RÓŻA! -Czyż to nie piękny kwiat? -Jest bardzo piękny! Ale kto go dostanie? Jak sądzicie...?
 2. Witajcie! Jak zapewne widzicie przeniosłem pytania do Fluttershy do archiwum, by założyć ten nowy temat. Możecie tutaj od nowa zadawać pytania naszej kochanej złotej postaci a ja (wraz z nią) postaram się odpowiedzieć na nie! Pytania mogą być dowolne, jednak pamiętajmy o kilku zasadach... głównie chodzi o kulturę słowa i nie zadawanie pytań nawiązujących do rzeczy takich jak do gore czy r34. Każdy może zadać do 3 pytań jednocześnie! Potem ja będę wprowadzał swój post z odpowiedziami na każde z zadanych pytań. Pamiętajcie, że im dziwniejsze pytanie, tym odpowiedź będzie krótsza i mniej lub bardziej ciekawa xD Odpowiedzi będę udzielał, gdy nazbiera się dostatecznie dużo pytań. Nie krępujcie się więc i piszcie swoje pytania! -Słucham Was przyjaciele... co chcielibyście wiedzieć? -Pamiętajcie, że ja też tu jestem... więc lepiej nie próbujcie mi tu wywołać u niej łez, bo... -Och, nie sądzę, by ktoś próbował! W końcu są to moi przyjaciele! -Skoro tak mówisz... to czas na pytania.
 3. -Hej! To znów my! -Um... witajcie. -Dziś przychodzimy do Was z pewna mała prośbą... -Bardzo małą! Malutką! Naprawdę! Ale jak macie coś innego w planach, to... zrozumiemy... -Oj Fluttershy! Więcej wiary! Jestem pewny, że nasi przyjaciele Ci pomogą! - -Cieszę się, że się cieszysz! A teraz pora na małe wyjaśnienie... Jak zapewne wiecie, jednym z zajęć Fluttershy jest zajmowanie się zwierzątkami. Jest jednak jedna bardzo ciężka rzecz, która wymaga trochę więcej kreatywności... a jest nią: zaśpiewanie kołysanki! Każde zwierze chce mieć swoją własną kołysankę, a co za tym idzie, wymaga tego, odmawiając spania! Dlatego zwracamy się do Was moi drodzy i prosimy o napisanie piosenki dla naszych wybrednych stworzonek! Zasady zabawy: Avatar/Regent wybiera zwierzę, które nie chce zasnąć. Potem użytkownicy piszą swoje propozycje tekstów kołysanek (rymowane lub nie) i jeżeli chcą, to mogą także dodać ścieżkę dźwiękową. Potem zostaje wybrana najchwytliwsza kołysanka... chyba, że wszystkie będą dobre, to wtedy wszyscy będą zwycięzcami! I tak aż do oporu xD Mam nadzieję, że zasady są proste i w miarę sensownie napisane... jak nie, to wybaczcie -Pora rozpocząć nasz mały "koncert" kołysanek! -Chyba mam już pierwszego kandydata... Nasza mała niedźwiedzica nie chce spać... Może ktoś ma jakiś pomysł na kołysankę? -Mała... CO? -To bardzo urocze zwierzątko. Tylko jak się obudzi, to jest trochę kapryśna... -COOOOOOO? A w sumie... nie ważne... To co, ktoś, coś, gdzieś? I mała Niedźwiedzica... *Mdleje* -Chyba się nie wyspał dziś... Przynajmniej dla niego nie musimy wymyślać kołysanek...
 4. http://issuu.com/brohoof/docs/brohoof6/21 Witajcie moim drodzy! Oto powstaje obiecana Wam dyskusja, której tematem przewodnim jest pewien specyficzny króliczek Fluttershy, czyli Angel. Pokazuje się on nam z dosyć złej strony... wystarczy wspomnieć takie akcje, jak odrzucanie jedzenia tylko dlatego, że nie wyglądało jak w książce... Trzeba jednak przypomnieć sobie także sytuacje, w których Angel niejako "pomógł" swojej opiekunce (chociaż zamykanie jej drzwi tak, by nie mogła wejść, może budzić pewne wątpliwości, ale dzięki temu dotarła na przyjęcie) I w tym momencie jest pies pogrzebany. Mamy bowiem obraz chamskiego, ale pomocnego zwierzątka, które swoją gburowatością niejako uzupełnia Fluttershy. Moim osobistym zdaniem postać ta jest nie jest dobrym przykładem przyjaciela, więc stawiam go niestety po ciemnej stronie mocy, ale jak wiadomo każdy ma swoje poglądy. Specjalnie nie podałem większej ilości przykładów, byście mogli się odnieść także do innych występujących - w serialu - scen. Zapraszam gorąco do dyskusji... bo gdzie Ty byś postawił naszego królika... i dlaczego?
 5. -Witajcie ponownie! Jak zapewne wiecie, jest tutaj sporo zwierzątek i nie każde ma dom... -No chodźcie moi kochani... nie bójcie się... znajdziemy Wam nowe domy. -No tak... jak więc widzicie, jest tutaj trochę milusińskich, którzy wciąż szukają kogoś, kto ich przygarnie! Jak więc będzie... pomożecie nam w tym? -Jestem pewna,. że pomogą! Pomożecie, prawda... bardzo ładnie Was proszę! -Ghhhaaaag! Ta mina! Moje serce! Hyyyyyy... *Łub* -Ups... czy wszystko w porządku? [Oto wyniki z poprzedniej gry! Wciąż ja kontynuujemy, jednak tym razem będzie łatwiej coś znaleźć, bo nie ma tak dużo stron xD] Zwierzątka: Gra polega na tym, że Avatar lub Regent wrzuca zdjęcie/obrazek zwierzątka a Wy wybieracie dla niego najlepszego właściciela! To co... bawimy się dalej! ^^ -No chodź mój mały... nie bój się! Spójrzcie na to piękne stworzenie! -Czy on nie jest wspaniały?! Nie zajmuje też dużo miejsca, oraz jest bardzo pożyteczny dla kwiatów! A co najlepsze... On lata! To jak... kto powinien zając się naszym małym przyjacielem?
 6. Powiem tyle: Łełołeło jestem karetką! Przejście dla rannego! No cóż, zebrałem się wcześnie (jak na mnie) ale nie mogłem już wytrzymać tego malutkiego bólu, który irytował cały czas. Dziękuję za konwent, było spoko. Tyle.
 7. Co prawda dziś szybkowar wybuchł mi prosto w twarz i jestem cały poparzony i mam bąble na klacie, ale postaram się dojechać na ten MLK... niemniej wszystko okaże się jutro.
 8. A internety pozwoliły mi znaleźć kolejne zdjęcie z Karkonu. Proszę... Obok mnie mój psiapsiel - Suchy.
 9. Dawno nie było, to macie!
 10. Potwierdzone klinicznie. Nie będzie mnie na 100% Miłej zabawy i inne takie.
 11. Wentylacja to prawdziwa przyjaciółka, jeżeli akurat nie jest 5 stopni na dworze...

 12. Nie będzie mnie na 99,99999999999999999999999999999999% http://vocaroo.com/i/s1JokqOjXgh8
 13. W Kartuzach żodyn ni widział, że jo żech zarąbał zasady. Żodyn!
 14. Witaj nowy towarzyszu! Baw się z nami dobrze
 15. Tak bardzo męska dziara! Uwaga krew! ;__;
 16. Tam dam dam! Zaraz dodam!
 17. Ale mam dziarę. Teraz jestem taki męski :3
 18. Okej ;__; Nie chcę być rozerwanym, jak szczur... zwłaszcza TYMI RĘCAMI! Pojawię się na 99%
 19. Moja SW wynosiła chyba 25 rzucam kośćmi... 99 BŁĄD KRYTYCZNY! Nie wiem teraz czy jechać, czy nie... bo BŁĄD KRYTYCZNY nie podpowiada mi czy mam w końcu... Zobaczę jutro ;_;
 20. 40, Twoje SW to było chyba 37, ale nie jestem pewnym... Yuko ma kartę. Pytaj ją, to się dowiesz, czy masz iść :3
 21. Zobaczę jeszcze.
 22. Meh. Byłem i się zmyłem Like a ninja!
 23. Toz to jest epicka broń ze... wszystkiego!
 24. A teraz mój cosplay na Krakon! I BEST BROŃ EVER! Podziwiać
 25. Hm? Nie wiem czy się pojawię, muszę się zastanowić :I