Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Lucpon

Brony
 • Content Count

  176
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

2 Followers

About Lucpon

 • Rank
  Słodki kucyk
 • Birthday 11/26/1997

Kontakt

 • Skype
  lukpikpl

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Napisałem ci, że się wpycham na linię? Mowię tu o przypadkach "Mam was w ***** first pick idę na mida Lux, na pewno mnie nie scounter pickują". Ludzie ci uważają, że jak jesteś last pickiem, to jesteś najsłabszym graczem z całego teamu. Jak uda ci się dogadać z tymi ludźmi na moim żałosnym poziomie na Eascie (wcale nie mowię, że jestem prosem, ale przynajmniej mam jakąś mentalność), to daj mi znać. Oczywiście zdarzają się odosobnione wypadki tak z 1 na 10 meczy.
 2. Przepraszam, że się wtrącę, ale zauważyliście (w sumie osoby poniżej platyny musiały), że ostatnio stała się strasznie modna zasada "order pick"? Dostaje epilepsji za każdym razem gdy ktoś mi pisze "sry, order pick, respect for players better than you" (wiecie, tego typu ingliszańskie glify). Piszą mi, że Riot wymyślił tą zasadę, a te brązy wyznają jakiś kult tego "prawa". Ostatnio nawet pół teamu chciało mnie zreportować za to, że nazwałem order pick zasadą brązu. Próbują mi jeszcze wmówić, że jest to zasada, która obowiązuje w diamencie, co jest oczywiście ***** prawdą (mam kontakty w diamencie ;d). Jak się tak słuchają Riotu, to niech jadą full-polecane, bo przecież Riot ustala metę.
 3. @Airlick Pantheon jest nietypowym supportem? Nawet nie wiedziałem. U mnie jest normalnie pickowanym suppem. A co do Anivii czy innych nietypowych supportów... Samą Anivię widziałem tylko raz w tej roli i nie wyszło to jakoś extra, ale sam Volibear dobrze zbudowany (co nie oznacza, że jest lepszy niż w jungli, bo tam niszczy) naprawdę ładnie sobie radzi na tej lini. BTW: Lux na jungli FTW ;d
 4. Lucpon

  Nie będę się bawił w tworzenie nowych kont. Po prostu jakoś z tego wyjdę. Moją talią przystani da się wygrać, tylko brak mi silnych jednostek, które ma praktycznie każdy mój przeciwnik, a potem z reguły nagle brak mi tych wszystkich zaklęć, które są mi tak bardzo potrzebne. Co jak co, ale szczęście w tej grze jest niezbędne.
 5. Lucpon

  Mam 5 poziom i zrobiłem kampanię orków i połowę nekropoli (nie mogę pokonać Nergala). Kupiłem pakiet za 1200 pieczęci i chyba był to mój błąd. Mam też te kody wielokrotnego użytku: A3D-WER-Q8E-DF2-E4J M3R1-XMAS-2YOU-FROM-D3VS TH4NK5FBF4N5 5ORRY54TURD4Y (jeszcze był jeden, ale nie będę go teraz szukać) Zrobiłem chyba błąd, wybierając na początek przystań, ale cóż poradzić. Kupowałem jeszcze pakiety bohaterów, chyba dwa.
 6. Lucpon

  Lukpik, mam beznadziejną talię przystani (ŻADNEJ jednostki ulepszonej, tylko kilka wilczych i TYLE), a twierdzy i nekropoli mam za mało, by można było nimi grać. Mam tam bodaj 71 ELO, ale cóż... Każdą talią da się wygrać, tylko trzeba trochę rozumu i szczęścia.
 7. Nie dziwię się, że tak mówisz, bo na twoim poziomie nikt nim grać nie umie... (na moim zresztą też), ale w dobrych rękach to bestia. Gram bodaj od 5 miesięcy. Ulubiona linia? Chyba mid, bo Lux jest moim mainem. Wiem tylko, że jestem beznadziejny na topie EDIT: genialny ja: nie zauważyłem, że już tu pisałem...
 8. Nie wiesz, czy kupić Hecarima? On robi gry (jak go ogarniesz rzecz jasna). Na hight Elo jest nawet banowany. Zac jest dobrym AP tankiem, który nadaje się tak właściwie tylko do jungli, bo na topa jest słaby.
 9. Lucpon

  Taki pro-tip. Czytaj chat Twitchowy. Komunikacja z widzami jest ważna.
 10. Lucpon

  A więc przeniosłem się na ten zapomniany przez bogów serwer. Wiem, że nikt tego nie aktualizuje, ale może ktoś skorzysta. Mój nick: Lucpon
 11. Lucpon

  Po co na siłę wydawać. Jak będzie potrzeba to będziesz miał. A jeśli już musisz, to na cele charytatywne. To zawsze dobry pomysł.
 12. Lucpon

  Właśnie kilka dni temu skończyło mi się premium. Nie znam nazwy serwera, ale wiem, że to jedyny Europejski serwer PvP. Jedyna postać, którą warto wspomnieć to Trooper bodaj 30 lvl.
 13. Lucpon

  No jasne, że grałem, ale... co mam więcej powiedzieć? Nie za bardzo jest co, by nie spojlerować. To powiem chociaż, że chciałbym więcej tego typu gier (a wiem, że twórcy HR są w trakcie produkcji nowej).
 14. Lucpon

  Sw:tor jest f2p, ale bez premium może napsuć krwi.
 15. Lucpon

  Patapon
×
×
 • Create New...