Jump to content

Betonowy Jeż

Brony
 • Posts

  23
 • Joined

 • Last visited

About Betonowy Jeż

 • Birthday 03/04/1996

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Stalowa Wola
 • Zainteresowania
  Kolorowe Koniki
 • Ulubiona postać
  Pinkamena Diane Pie

Recent Profile Visitors

652 profile views

Betonowy Jeż's Achievements

Źrebaczek

Źrebaczek (1/17)

5

Reputation

 1. Ciekawi mnie ile problemy ze stroną na facebooku miały wspólnego z przesytem ilości zainteresowanych osób
 2. until

  Ale tak w miejscu publicznym? Przy ludziach?
 3. Muszę jeszcze nakarmić skarpety mieszkające w doniczkach po śmietanie. Za 5 sekund Celestia wyśle cię na księżyc - jaka jest twoja reakcja?
 4. Nie wiem o co chodzi w tej zabawie, ale jeżyk słodki. Chętnie bym przygarnął.
 5. Jeśli sesja pójdzie korzystnie, to się pojawię
 6. Bo ciągła powaga jest nudna. Jest to miła odskocznia od życia codziennego. Dużą rolę odgrywa też fandom, który sam w sobie przyciąga. Kucyki mogą być tylko tłem, motywem dla twórców. A dla nawet sporej ilości osób jest to tylko pretekst do poznawania nowych ludzi.
 7. @Triste Cordis Nawiązanie do MLP? Krew demona? Chyba coś przeoczyłem. Mógłbyś jakoś naprowadzić Fajne w tym sezonie jest to, że większość akcji dzieje się w tle. Niby takie slice of life, ale jak się dobrze przyjrzeć, to dzieje się dużo.
 8. Cześć. O której można przyjechać, żeby załapać się na nocleg pt/sb?
 9. Powraca Nightmare Moon i Daybreaker, powstaje między nimi walka o władzę absolutną. Obie mają stronnictwa wśród kucy, sługi gotowe oddać życie za swoje księżniczki. Twilight, reprezentująca stronnictwo neutralne, próbujące zachować pokój i poprzedni stan rzeczy, nie może powstrzymać wyniszczającej kraj wojny. Jedynym rozwiązaniem jest wypędzenie obu je księżyc. W panującym bezkrólewiu i anarchii, Iskierka bez problemu ogłasza Sombre jedynym królem. Stało się tak, ponieważ tak naprawdę to nie była Twilight tylko Chrysalis, która stała się wtedy królową. Pierwszym dekretem było wypędzenie Tęczożuczków za zdradę, brzydki wygląd i dla zasady. Mane6 za nieocenioną pomoc w skłóceniu i obaleniu księżniczek zostają namiestnikami poszczególnych prowincji Equestrii. Żyją w wielkim dostatku we wspaniałych pałacach. Wyjątkiem jest oczywiście Twilight, która jako księżniczka i alicorn była zagrożeniem dla nowych władców. Flurry Heart z uwagi na młody wiek zostaje przygarnięta i zindoktrynowana przez Sombre, który widzi w niej narzędzie terroru. Wychowana zostaje na straszliwego następce tronu przez Discorda. Wkrótce staje się pół-boską istotą, dysponującą niewyobrażalną potęgą. Wykorzystując tą moc, przejmuje kontrolę i ogłasza się niepodzielnym władcą całego świata, którym włada twardym kopytem, wzbudzając strach i podziw nie tylko wśród swoich niewolników, ale też i mieszkańców reszty państw, których władcy są jedynie marionetkami w jej kopytach. I jeszcze ostatnie ujęcie, gdy siedzi na tronie, a kadr się powiększa ukazując porządek nowego "wspaniałego" świata. Oczywiście wszystko okraszone ponurą, mroczną piosenką. Koniec. Lubię depresyjne zakończenia. Może nawet napiszę fika o tej wizji. Komentarz bardziej bekowy niż prawdziwe przemyślenia. Miejcie to na uwadze czytając. Jakby co, to taki temat był poruszany na którejś tam Agorze na FGE.
 10. Serial nie będzie się ciągnął w nieskończoność. Nie wiadomo tylko ile jeszcze sezonów zostanie wyemitowanych. Może ósmy będzie ostatnim, a może jeszcze wszystko przed nami. Najbardziej ku opcji zakończenia serialu skłania zamykanie wątków. Lecz prawdą jest, że obecnie przynosi to spore dochody. Zawsze jest jeszcze szansa, że Hasbro rozpocznie nowy serial w tym samym uniwersum. Na przykład w czasach niedługo po wygnaniu Nightmare Moon. Ewentualnie rozpocznie się generacja 4.5, o której od pewnego czasu się mówi. Na razie możemy tylko spekulować i próbować wysnuć jakieś teorie. Jaka jest prawda, dopiero się okaże.
 11. Okładka według mnie świetna, chociaż widzę, że trzeba jeszcze sporo pracy. Zgodzę się z Silverem, że taki feniks nie za bardzo pasuje do całej reszty. Fajny motyw na centrum okładki, ale można go wkomponować bardziej w postaci, które są poniżej lub dać gdzieś z boku. Pyszczki są jak najbardziej w porządku. Taki kontrast do ponurej reszty.
 12. @Sun Mógłbyś jeszcze raz wstawić okładki? Nie otwierają mi się.
×
×
 • Create New...