Foxtail231

Brony
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

1 Follower

About Foxtail231

 • Rank
  Źrebaczek

Kontakt

 • Discord ID
  Foxtails231#4580

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Ulubiona postać
  Applejack

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za opinię oraz rady. Niestety faktycznie będę musiał znaleźć jakąś dobrą duszę, która będzie miała mnóstwo wolnego czasu i cierpliwości.
 2. Dzieki za opinie. Co do kwestii technicznych to powiem, że z doc.google mam ciągłe problemy jeśli chodzi o formatowanie. Przy spacji to spory problem (odstępy przy półpauzach powodują rozjeżdżanie tekstu albo z dialogu robi się wypunktowana lista). To bardzo irytujące niestety.
 3. Witam! Przez długi czas zastanawiałem się czy opowiadania, jakie do tej pory napisałem, opublikować jako osobne utwory. Ostatecznie, postanowiłem scalić wszystkie dotychczasowe dzieła w długi prolog, który uzupełniony będzie jeszcze kilkoma pracami w przyszłości. Jak tylko zdołam dopiąć to wszystko na ostatni guzik, ruszam z głównym wątkiem, który (mam nadzieję) doprowadzę do końca. Okładka tytułowa:Ankyuubi Prolog 1.Lis, Smok a sprawa kuca [Crossover] [Comedy] [Random] [TCB] Okładka tytułowa:Ankyuubi 2.Sprawa Pana W. [Crossover] [Comedy] [Random] [TCB] Okładka tytułowa:Ankyuubi 3.Lustro prawdę ci powie [Crossover] [Comedy] [Random]
 4. Foxtail231

  Serdecznie witamy! Obyś tu wracał jak najczęściej i rozwijał swoje pasje
 5. Foxtail231

  Witam. W fandomie siedzę już kilka lat, ale jak do tej pory za bardzo nie wiedziałem czy założyć konto na mlppolska. Dlaczego? Nie wiedziałem jak często na przykład będę się udzielał w fandomowej społeczności. Dzisiaj postanowiłem założyć konto, by pójść dalej i oto jestem. Nazywam się Andrzej, ale częściej będę używał Foxtail231. Zamieszkuje woj. Warmińsko-Mazurskie. Śledzę serial na bieżąco, czasami wstawiam komentarze na "For Glorious Equestria", chałupniczo piszę opowiadania. Lubię fanfiki typowo komediowe, zmuszające do myślenia czy też łączące elementy z innych światów, fandomów. Ogólnie miło wszystkich poznać.