Kha Trick Pony

Brony
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

13 Neutralna

1 obserwujący

O Kha Trick Pony

 • Ranga
  Kha'Zix Łowca Pustki

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miasto
  Las Valoranu
 • Zainteresowania
  Liga Legend, Dziwne Teorie Pseudonaukowe, Horrory, Gore, Dziewczyny
 • Ulubiona postać
  RainbowDash
 1. /register hasło hasło
 2. Zapraszam do tematu z serwerem
 3. Serdecznie zapraszam was na nowo stworzony serwer Minecraft! Serwer jest dostępny na wersji 1.12.2 a jego adres to: MLPSG.maxcraft.pl Na serwerze macie możliwość rozegrania rozgrywki igrzysk śmierci na cukierkowej mapie o pojemności 16 osób Jeśli serwer będzie się cieszył popularnością, zostanie dodana druga mapa lub nawet drugi tryb. Serwer na tę chwilę może pomieścić 50 graczy lecz jeśli będzie potrzeba to ta liczba zostanie zwiększona. Serdecznie zapraszam
 4. Serwer jest już prawie ukończony. Co prawda jest tylko jedna mapa ale za jakieś 2 tygodnie powstanie druga. Niedługo otwarcie bo myślę że ilość graczy nie będzie na tyle duża by w trybie ekspresowym wymagała dwóch map.
 5. Serwer jest w trakcie tworzenia. Ogólnie był problem z permisjami bo plugin za to odpowiedzialny strasznie się bugował. Serwer miał być na 1.7 ale z powodu problemów robię go na 1.12.
 6. Nigdzie nie powiedziałem że będzie żyć dłużej a wręcz podkreslilem że niemalże na pewno upadnie jak pozostałe. Traktuje to jako czasowa atrakcja dla graczy a czas istnienia będzie zależał od nich. Moim obowiązkiem jest jedynie zapewnienie im zabawy.
 7. Jeśli chodzi o mniejsze serwery to raczej wszystkie mają swoje 5 minut a potem upadają. Co innego wielkie giganty, które mają duży sponsoring i cały czas są reklamowane.
 8. Witam wszystkich fanów kucyków Do rzeczy, chciałbym zrobić dość porządny serwer o tematyce MLP. Z góry chciałbym zaznaczyć że potrafię zrobić wiele rzeczy jeśli chodzi o temat serwerów MC lecz muszę wiedzieć czy bylibyście czymś takim zainteresowani. Mam póki co dwie propozycje: -Survival/FreeBuild -SurvivalGames Co do tego drugiego, mapki stworzone zostaną przeze mnie (co trochę czasu będzie wymagać). Bedą one oczywiście jak już mówiłem o tematyce MLP lecz jeśli wybierzecie pierwszą opcję to również stworzę coś pomysłowego. Czas i pieniądze mam na projekt lecz potrzebuję waszego zdania by się za to nie brać pochopnie. Jeśli propozycja się przyjmie to poinformuję was w tym poście że prace ruszyły i natychmiast zaczne tworzyć serwer
 9. Cześć Chciałbym spytać Was o opinię na temat moich Nightcorów (czy szybkość i ton są odpowiednie i czy wszystko pasuje do siebie wizualnie) Jako przykład dam piosenkę Off To See The World z filmu My Little Pony
 10. Ja tak też robię od 8 lat xd Jak idę spać to ,,komentuje" czyjś film lub osobę aż zasnę
 11. Jak rozmawiam z kimś znajomym o dość wariackim poczuciu humoru to lubimy dosłownie ,,drzeć mordę" bo inaczej tego nazwać nie można. Mimo iż z kolegą jest to śmieszne, to osoba na niższym piętrze domu zastanawia się prawdopodobnie czy nie jestem pod wpływem dragów
 12. Macie takie suchary ze moglibyscie dzieci z Afryki wykarmic Taktyczny suchar o waszych sucharach
 13. Szczerze to świadomość jest cechą niezwykłą naszą jak i niektórych innych organizmów żywych. Pomyślałem nad tym i doszedłem do pewnego wniosku. Skoro cała materia jest zbudowana z atomów, to my oczywiście także. Nasze komórki są zbudowane z atomów. Pobierają materię, przemieniają ją w sobie oraz wydalają na zewnątrz. Czy jest jakiś cel tego? Dlaczego tak się dzieję? Komórka to tylko zbiór atomów, które pobierają inne atomy w niewiadomym celu. A mimo to nazywamy te grupę atomów życiem. Z koleji komórki lączą się w większe niesamowite struktury i tak dochodzimy do organizmu zwanego ,,człowiek". I tutaj działa podobna zasada. Materia jest pobierana do dostareczenia energi innemu skupisku materii (organizmowi). Mózg jest po to aby ten gigantyczny związek atomów się nie rozpadł. Boimy się niebezpieczeństwa, aby nie zginąć, aby ta wielka grupa atomów wciąż przemieniała w sobie materię. W jakim celu? Po co? Jak te olbrzymie grupy atomów tworzą świadomość. Skoro mózg ma chronić organizm, to po co wykształcił świadomość. Niektórzy ludzie wręcz popełniają samobójstwo bo sobie nie radzą, lecz gdyby nie posiadali świadomości to by tego nie zrobili. Więc po co nam świadomość. W sumie jakim cudem ją mamy? Czy świadomość jest w małej części cechą istot wyższych, którymi możemy w takim razie w części być?
 14. Właśnie o to mi chodziło. Wiele osób pisało tutaj że argumentem przeciw jest to że jeśli usuniemy daną część mózgu to albo zostaniemy warzywem albo po prostu zginiemy. Tak, jest to prawda. Jednak chodzi tu właśnie o to że niektóre rzeczy dzieją się po prostu automatycznie i nie mamy na nie wpływu. Mózg robi to za nas. Nie możemy zmienić swojego metabolizmu czy ciśnienia. Nie my podczas snu spowalniamy trawienie, krążenie. Mózg to robi sam.
 15. Witam! Chciałbym zapytać Was co myślicie o dość starej teorii. Zakłada ona że człowiek ma dostęp jedynie do 10% swojego mózgu. Ja osobiście popieram tą teorię, gdyż jeśli miałbym dostęp załóżmy do pamięci krótkotrwałej, to w efekcie tego nauka byłaby prostsza niż mrugnięcie okiem. Innym przykładem jest to że moje komórki w pewien sposób komunikują się ze sobą. A gdybym miał dostęp do obszaru który je kontroluje, to czy nie mógłbym formować je w co tylko zapragnę? Lub jeśli obszar kontrolujący ból nie byłby zablokowany, to czy mógłbym go wyłączyć? Jest to niezwykle interesujące, gdyż widzimy tutaj jak daleka droga przed nami. Człowiek rozwijał się by przeżyć, lecz w dzisiejszym świecie organizm człowieka będzie się rozwijać ku prostszemu przyswajaniu informacji, a co za tym idzie, ku rozwojowi mózgu. Czy nasi potomkowie staną się w dalekiej przyszłości bogami kontrolującymi własne ciało? A może będzie możliwe także kontrolowanie materii? Pytania na ten temat rodzą się bardzo szybko, lecz odpowiedzi na nie znaleźć jest znacznie trudniej.