Jump to content

Gawek

Brony
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Gawek

 • Birthday 04/27/2005

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  Ponywile
 • Zainteresowania
  Zwierzęta, koniczyny, moda, malarstwo, kucharstwo.
 • Ulubiona postać
  Fluttershy, Twilight.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Gawek's Achievements

Źrebaczek

Źrebaczek (1/17)

9

Reputation

 1. Gawek

  Witam

  No witaj, czuj się jak u siebie!
 2. Może, ale mi się wydaję, że jednak Starlight. Ale czy to aby na pewno jest empatia? Gdyby starlight była 7 klejnotem, ty bałaby już mane 7. Myślicie, że powsał nowy klejnot harmonii?! Ciekawe, co na to celestia?
 3. Kolejne ciekawe wiadomości na temat 8 i 9 sezonu można znaleźć już w SparkleSubs: Link do tematu: https://sparklesubs.pl/articles/2018/06/przerwa-w-emisji-8-sezonu Wciąż zagatką pozostaje to, czy będzie koniec serialu w 9 sezonie. Ciekawi mnie to, jaki będzie ten odcinek specjalny, będziemy po prostu czekać.
 4. O boże, już na 9 sezonie będzie koniec i już? Jestem ciekawa na czym się skończy. Myślę, że mane 6 pokona wszystkich wrogów. Będą prowadzić szkołę przyjaźni. Będzie spokój i nie będzie sensu robić dalej, bo kto by chciał oglądać nudne życie przeciętności? Myślę że nikt. Jednak mam nadzieję, że tak się nie stanie.
 5. Widocznie dla niej jest to za trudne, bo nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Ale bez obrazy... A ja wysyłam sen do Szonszczyka ;-) 1. Celestia 2. Herbata 3. Toooort XD Miłych snów! ;-) I zapomnijmy już o tym, bo bez sensu jest się kłócić.
 6. Myślę, że bez luny wszystko się rozpadło. Celestia nie miałaby kogo wysłać na 1000 lat. Mane 6 raczej by nie było, Twilight nie musiałaby iść do Ponyville bo nie byłoby zagrożenia, nie poznałaby pozostałe mane 6. Nie powstałaby nowa magia ,,Przyjaźń". Celestii raczej byłoby trudno ale nadal jednak mogłaby pokonać wrogów, jednak byłoby jej dwa razy ciężej bo musiałaby jeszcze kontrolować noc itp. Jednym słowem: słabe. Nie byłoby serialu.
 7. A jak zrobić taki styl jak na tym forum?

 8. Ja myślę, że Luna by najpierw cię wysłała na słońce. Potem, kiedy sama panuje nad wszystkim i nikt jej w niczym nie przeszkodzi, to by zrobiła penie po raz drugi wieczną noc, bo po co ona ma podnosić też i słońce, skoro i tak siostrę wysłała tam? Ogrodem to by się zajęli specjaliści. Gdyby chciałaby komuś przekazać władzę, to chyba wybrałaby Twilight. Taka jest moja teoria.
 9. @Triste Cordis 1. Las Everfree 2. Bazyliszek 3. Noc
 10. Witam i kłaniam się jej wysokości Twilight i oto moje pytania: 1. Podoba ci się spike ze skrzydłami? 2. Co byś zrobiła, gdyby do mane 6 dołączył ktoś nowy (np. starlight)? 3. Jakie książki teraz czytasz?
 11. Lubię zwierzęta, więc się przyłączam. 217,75 zł
×
×
 • Create New...