DJ Pon 3 Vinyl Scratch

Brony
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by DJ Pon 3 Vinyl Scratch

 1. DJ Pon 3 Vinyl Scratch

  Witajcie po dłuższej przerwie.Wiele się działo przez te miesiące kiedy mnie nie było.Udało mi się ukończyć kurs DJ-a bite 20 godzin i kupić sprzęt,jak widać nie poddałem się, czuję się spełniony.Ale muszę się jeszcze wiele nauczyć dlatego będę rozwijał się w tym kierunku.Marzenie się spełniło. Czas ruszyć dalej. w sumie napisałem krótką bajkę dla was. Celestia podniosła słonce jak każdego dnia, ale ten dzień jest inny od pozostałych, dla innego kucyka-magiczny. Promień słoneczny łaskotał DJ Pona po policzku. Przebudziła się pełnią ekscytacją, bo już wiedziała, że to ten dzień, będzie wyjątkowy. Pozałatwiała swoje codzienne sprawy domowe, poukładała swoją kolekcję winyli patrząc z dumą, jaką to posiada kolekcję niepowtarzających się płyt. Stała tak zamyślona i niemalże zapomniała o swoim spotkaniu. Czym prędko się ogarnęła i po galopowała coś zjeść na szybko. Zajrzała do środka lodówki, było tylko mleko, więc je wypiła. W kuchni spotkała swoją przyjaciółkę Octavię. Octawia wysłała jej spojrzenie pełne miłości i delikatny uśmiech radości. Spytała: -Czy to dzisiaj? -Odpowiedziała, że tak i musi lecieć. Pokiwała głową i wysłała jej spojrzenie pełne zrozumienia, powiedziała, że mogę ruszać i uściskała mnie na koniec. Pogalopowała tak przez nasze wspaniałe miasto, inne kucyki oglądały się za nią ze zdziwieniem. Biegła tak na spotkanie z jej podopiecznym. Zjawiła się wcześniej niż przypuszczała, więc miała parę chwil, by spakować cały sprzęt do podróży, który miała w canterlocie. Nie minęło więcej niż 15 minut a dostrzegła swojego ucznia jak zmierza w jej kierunku. Pewnym krokiem z uśmiechem na pysku. Gdy tylko się zbliżył od razu zadał jej pytanie: -Czy jesteś pewna, czy jesteś gotowa. -Odparła, że tak. Jej protegowany oznajmił, że czeka na nich niesamowita przygoda i tyle niesamowitych klubów do zwiedzenia. Nie minęła mniej niż sekunda a już była pewna, że tego chce jak i jej uczeń. Mieli się udać w trasę muzyczną dookoła equestrii, tylko we dwoje , więc postanowione. DJ Pon 3 zapytała swojego ucznia: -Czy jesteś gotowy opuścić to miejsce? Ruszyć dalej przed siebie nie oglądając się za siebie, stając się każdego dnia silniejszym? Odpowiedziałem - To była niezła przygoda, ale czas ruszać dalej. Jest jeszcze tyle do odkrycia. DJ Pon 3 uśmiechnęła się do mnie, spojrzałem na nią i wiedziałem, że to będą niezapomniane chwile razem. DJ Pon 3 i ja wyruszyliśmy na spotkanie przygodzie. Post zamykam za tydzień czekam na wasze opinie. Pozdrawiam wszystkich i trzymajcie się. Do zobaczenia możemy się spotkamy na ponymeet kiedyś. DO USŁYSZENIA !!!
 2. DJ Pon 3 Vinyl Scratch

 3. DJ Pon 3 Vinyl Scratch

  Normalnie super
 4. DJ Pon 3 Vinyl Scratch

  My vinyl phone
 5. DJ Pon 3 Vinyl Scratch

 6. DJ Pon 3 Vinyl Scratch

  Witaj niech muzyka będzie zawsze z tobą.
 7. DJ Pon 3 Vinyl Scratch

  Smycz z USA z brelokiem. Mane six z jednej strony. Cały identyfikator na zloty.
 8. DJ Pon 3 Vinyl Scratch

  Proste rzeczy a cieszą. Mój identyfikator na zloty. Drukarka + Laminator + Etui na smycz = Identyfikator na zloty
 9. DJ Pon 3 Vinyl Scratch

  Mixowałem muzykę w programie Virtual DJ Pro.
 10. DJ Pon 3 Vinyl Scratch

  Gra tworzona przez polskie studio.Miała się ukazać się w październiku ale premiera została dwa razy przekładana.
 11. DJ Pon 3 Vinyl Scratch

  Wzgórze w Anglii. Parowóz w Częstochowie.
 12. DJ Pon 3 Vinyl Scratch

  Prezent od znajomych z pracy. Fluttershy pen.
 13. DJ Pon 3 Vinyl Scratch

  Droga księżniczko Twilight Sparkle. Prosiłbym o rozpatrzenie mojej aplikacji przyjęcia mnie do twojej szkoły przyjaźni, gdyż muszę wiele nauczyć się w tej kwestii jeszcze. Z góry dziękuję za rozpatrzenie mojego wniosku. Twój poddany DJ Pon 3.
 14. DJ Pon 3 Vinyl Scratch

  Mogli by trochę powiedzieć więcej o jego rodzinie, skąd się wziął.Ogólnie postać jest znośna.
 15. DJ Pon 3 Vinyl Scratch

  Maskotka spoko, ale coś im fryzura nie wyszła ale to kwestia gustu.
 16. DJ Pon 3 Vinyl Scratch

  Jak dla mnie całkiem spoko wygląda , z czasem narysujesz go lepiej.
 17. DJ Pon 3 Vinyl Scratch

  i wiele innych.
 18. DJ Pon 3 Vinyl Scratch

  Ja po pracy. Gdy ktoś mnie denerwuje. Gdy zobaczę coś fajnego w sklepie i muszę to mieć A tak idę spać
 19. Mój charakter i poczucie humoru. Jeśli chodzi o muzykę to tylko. Pracowitość i zaangażowanie. Gdy muszę rozwiązać jakiś problem to wtedy szukam. Gdy nie znam tematu i nie posiadam wiedzy.
 20. DJ Pon 3 Vinyl Scratch

 21. DJ Pon 3 Vinyl Scratch

  Procek: Intel i7 6700K Chłodzenie procka: Corsair H55 MSI z170a Krait gaming RAM: HyperX 16GB 2400 mhz Grafika: Nvidia gtx 980ti SLI Monitor: 27 calowa acer Zasilacz: Cooler master 850W Dyski: Kingston 240GB - SSD, WD 1TB - HDD, Samsung evo 860 500MB Klawiatura: razer chroma blackwidow Mysz: zwykła Słuchawki: Asus STRIX 7.1 Surround Gaming Headset
 22. DJ Pon 3 Vinyl Scratch

  Niezły bajer ciekawe czy są inne wzory bo nie widziałem puzzli.
 23. DJ Pon 3 Vinyl Scratch

  Polecam się zapoznać z wszystkimi filmami i z tej serii.Warto