Jump to content

AnonMare

Brony
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

AnonMare last won the day on August 7 2018

AnonMare had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

AnonMare's Achievements

Źrebaczek

Źrebaczek (1/17)

3

Reputation

 1. Dobrze,skoro na temat zagląda więcej osób muszę chyba przyznać że z tych "szlaczków" nic konkretnego nie wyciągniemy. Mimo to temat nie jest dla mnie zakończony. Jak już zauważyliście,zwracam uwagę na detale. Chodzi o to że zastanawia mnie to : Gdyby Equestria istniała naprawdę,jak by funkcjonowała? Wyobraźmy sobie że tak jest,a serial MLP jest serialem dokumentalnym (Takowe nie zwracają uwagi na WSZYSTKO). Spróbujmy wywnioskować jak działało na podstawie tego co w DUŻYM SKRÓCIE wiemy, Np; Equestria jest królestwem,mimo to są w nim inne królestwa (Kryształowe Królestwo/Imperium) ; Jak to się stało? Weźmy pod uwagę że mogą istnieć tam inne systemy zarządzania niż te które znamy. W ten sam sposób wywnioskujmy jak działała tam komunikacja i przez co musiała przejść żeby wyglądała jak zwykły angielski. I przy okazji możecie odpowiedzieć na tamto pytanie ponieważ też mnie zastanawia.
 2. Cóż,miło że nadal udzielasz się w temacie. Szczerze mówiąc to tutaj chyba prawie nikt nie patrzy na to z perspektywy "bajki dla dziewczynek" (oprócz dyskusji na temat dalszych losów MLP),inaczej nie mielibyśmy tutaj Forum (bo o czym?) MLP to po prostu wielki FANON na podstawie KANONU wymyślonego przez Hasbro dlatego oceniamy odcinki ; chcemy żeby zgadzały się z naszą wizją. Nie chcę nikogo uraźić ale tak to postrzegam. Apropos,zbiegamy trochę z tematu (nie żeby coś ; sam się prosiłem).
 3. Wybaczcie za te wszystkie emotki,po prostu ludzie z którymi mam na co dzień styczność (oprócz mamy) używają emotek nawet w codziennym języku. Inaczej mówiąc jak się nie dostosujesz to jeszcze mogą cię zrozumieć ale masz status odludka. No i nikt nie pozwala dojść ci do słowa więc potraktujcie to za rodzaj nieodpowiedniego "przystosowania społecznego". Miło że jednak istnieją osoby takie jak Wy. Nie spodziewałem się że odpowiecie tego samego dnia. Dziękuje za odpowiedzi i to że to bajka dla dzieci i tak nikogo nie powstrzymuje od robienia takich cudów jak clopy czy robienia creepypast typu Cupcakes czy Rainbow Factory. Co prawda to fikcja literacka tzw. fanfiki ale jednak powstają hipotezy,spekulacje i teorie spiskowe które nie biorą pod uwagę: co by powiedziało Hasbro? Niezbyt zwracam uwagę na to co piszę więc zdarzają się głupoty no ale nie myślę słowami i tak to wychodzi. Wybaczcie za wszystko ale tak już mam. No więc Dziękuje.
 4. Mówiąc otwarcie zastanawiam się nad waszą opinią,co do Pisma i Języka Equestriańskiego. Zapewne nie rozumiecie co mam na myśli a jeżeli tak,to gratuluje i bardzo proszę o udzielenie komentarza,w końcu przecież taki Broniacz jak Ty może odpowiedzieć na głupie pytania kogoś tak nieudolnego jak ja . Tak więc od teraz zacznijmy właściwy temat : Rozchodzi się o to że,zastanawia mnie jakim pismem posługują i posługiwały się kucyki w Equestrii. Wiem głupi temat i wybaczcie że zaśmiecam Forum takimi nieistotnymi Tematami ale na leki na moją chorobę za długo leżały na słońcu . Zapewne Temat zamknięty ale trzeba się kierować nadzieją,prawda ? Prawda. Dobra będzie chaos więc się przygotujcie: Nikt nie zwraca uwagi na abstrakcyjne pismo w kreskówkach,(oprócz mnie oczywiście bo inaczej nie wiedzieli byście o moim istnieniu) ale można czasem zajrzeć [zwykle do książki znad głowy Twilight ] i dostrzec,(Poza pięknem niemal Azjatyckich stylem obrazków) że pismo znacząco różni się w sytuacjach innych niż te w których oglądający naprawdę mógłby przywiązać uwagę do pisma kucykowego tp; Dear Princess Celestia, Welcome princess Celestia, Once upon a time...itp. W innych przypadkach wygląda zwykle jak pismo Arabskie (Używane w Arabii). Cóż w skrócie mówiąc bywa różne. Od Pisma obrazkowego w pierwszym odcinku pierwszego sezonu po połączenie pisma kufickiego ("kwadratowego") z pierwotnym Chińskim w "Kucyku Ciemności" . Przechodząc do właściwej części,(O Celestio...) czy zastanawiało was to jak to się stało że starokucykowy brzmi i wygląda jak inny język a mimo to Filary Equestrii umiały posługiwać się angielskim? No więc mam hipotezy (wreszcie !) które możecie podważyć,zmienić lub rozbudować (cóż za łaska ) : a) Equestria jak w Japonii ma nie jeden styl pisania ale mniej lub bardziej popularne b) Equestria w baaaaaardzo dawnych czasach dokonała reform językowych c) Equestria używała różnych języków i pism okazjonalnie np; na co dzień, oficjalnie, uproszczenie (na szybko) Dobra,dobra nie wiem czy napisałem coś głupiego tak,że kopyta opadają ale co do tych podpunktów to i tak na niczym się nie opierają więc...hejt .
×
×
 • Create New...