Jump to content

Kocicapl

Brony
 • Posts

  37
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Kocicapl's Achievements

Źrebaczek

Źrebaczek (1/17)

2

Reputation

 1. -Chocie do tej tawerny na 100% już doktorek czeka- uśmiechnęła się i swoją wymowę skierowała do Pie- A ty uważaj na siebie- i wyszłam
 2. Zamyślona próbując poukładać sobie w głowie skierowałam się dosyć poważnie do mych przybyszy. -Prawdopodobnie Fluttershy była wrobiina przez Twilight. Rzuciła czar na nią i do tego kupiła tu ciastka pasujące do opisu- zamyslona zastanawiałam się co jeszcze mogę zrobić by pomóc- A patrząc też na to Spitfire kupiła także babeczke. Muszę się czegoś dowiedzieć od Twilight.
 3. -Hm... Czyli tu jeden trop się urwał a jam coś bardziej szokujące ale niezbyt mogę tu mówić. Będę jutro o 14 w naszym miejscu zbiórki. Wiecie gdzie co?- uśmiechnęła się pełną brudną buzią- Pyszne są Pie te babeczki a ty Alrix i starcze co sądzisz o przepysznych wypiekach?
 4. -Spotkałam Doktorka i opowiedzieł że jutro nam opowie co się stało z księgą. Pie kiedy będą te babeczki?
 5. -Alrix czy możemy jutro samego rana zobaczyć się tam gdzie po spaleniu- zrobiło mi się smutno- się spotkaliśmy? Mam dużo do omówienia z Doktorkiem, ale nie chce tutaj. Zbyt dużo ludzi tu jest.
 6. -A mogę poprosić o dwie, jedną dla mnie i jedną dla starca- uśmiechnęłam się mile i wyciągnęłam 2 zlote monet.
 7. -Hm... bardzo ciekawe. A ile dni przetrwają twoje babeczki na zewnątrz?
 8. -Byłam u Doktorka gdzie on był w tawerniee Pod Rubinową Gwiazdą. Dostał kolejną ksiege lecz ta mówi o równości. Lepiej omówimy lecz nie tu. Spotkajmy się jutro rano tam gdzie się spotkaliśmy po spaleniu wiedźmy. A teramz mam pytanie do ciebie Pie. Czyż by nie sprzedałaś komuś babeczki ostatnimo na przykład Twilight?
 9. Smutna weszłam do karczmy w której poczułam piekny zapach muffinków. Zobaczyłam siedzacego przy stole Dziadka i tajemniczego człowieka oraz bardzo enegiczną, radosnego kucyka. Z opowieści wynikam że to Piknke Pie. -Czy mogę się dosiaść?
 10. -Dobrze- odpowiedziałam smutbie i wyszłam poszłam poszukać innych poszlak
 11. -Hm... a masz coś co by ki pomogło?
 12. -A kto według ciebie może być wiedźma?
 13. -Hm? Czyli sądzisz że to Twilight to wiedźma?
×
×
 • Create New...