Jump to content

ShadowRider

Brony
 • Posts

  51
 • Joined

 • Last visited

About ShadowRider

 • Birthday 11/24/1995

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

ShadowRider's Achievements

Mały kucyk

Mały kucyk (2/17)

4

Reputation

 1. W sumie, odcinek taki średni, ale gdy zobaczyłem Fluttershy-hulk..... to nie mogłem wytrzymać, genialne
 2. No ja myślę, że nawet jeśli by się pojawił, między nim a Twilight nie będzie nic więcej niż zauroczenie. Twilight jest zbyt nieśmiała do Niego, a On w wersji kucykowej nie ciągnie jakoś tak bardzo do Twilie. Flash-a nawet polubiłem, ale Twilie jest też trochę zbyt zajęta żeby jeszcze mieć chłopaka (Nie żebym był zazdrosnyyyyy ). Jak dla mnie może pojawić się w serialu, ale pewnie nawet jeśli, to tylko jako wspomnienie, tylko miną się z Twilie, Twi się zarumieni i koniec.
 3. Hmm.. no mi film się bardzo podobał, może nie był idealny, ale nie był też najgorszy. Humanizacja nawet im wyszła, humor, jak zawsze, dobry, ciekawy wątek zakochania się Twilie (ciekawe, czy będzie kontynuowany (noi dobrze, że zakochała się w jakimś gościu, który słucha dobrej muzy )) dałem 8 P.S. A i dyrektor Celestia, fajnaaa
 4. Nie wierzę, po prostu nie wierzę! Jeden z chyba najlepszych odcinków MLP EVER! Dawno nie zostałem tak zaskoczony, Twilie Alicornem, bosko. Wypowiadam te słowa jako fan Twilight, więc jest to w pełni moje zdanie. P.S. Swoją drogą, w końcu wiemy, jak powstają Alicorny i ciekawe, jako księżniczka, jaką krainą będzie rządzić nasza Twilie
 5. Powiem, że nie jest to zły odcinek, ale nie trzymie bardzo dobrego poziomu pozostałych odcinków 3 sezonu. Dałbym gdzieś 6/10. Aaa i ten odcinek tylko utwierdził moje stwierdzenie, że Spike powinien się zakochać w AJ, a nie w Rarity (Chociaż do Rarci nic nie mam, żeby się nie czepiali fani naszej piękności ).
 6. Noo potwierdzam, właśnie relacje Zecora - Twilight w magic duel też mi cholernie przypominały relacje Yoda - Luke, szczególnie podczas gdy szkoliła Twilie nad jakimś małym jeziorkiem. Wonderbolt academy też, bardzo skojarzyło mi się z Rainbow Factory, jeszcze jak Rainbow powiedziała, że żal Jej tych pozostałych kandydatów... Tak jakby wiedziała, co ich czeka . A co do RAF-u, to fakt, potem musiałem zagrać sobie w Wings of Prey po tym odcinku .
 7. No cóż, nie za bardzo go lubię, jak chyba wszyscy i to tylko dlatego, że właśnie doprowadza nieraz Fluttershy do płaczu i nie wiem, jak można być tak wredny i bezwzględny wobec tak słodkiej istoty jak Flutti . Czasem miał rację, upominając Fluttershy, ale wg. mnie robi to w zbyt bezwzględny i okrutny sposób. Tyle na temat tego "Aniołka" .
 8. To ja też może zapodam coś mocnego i dość mało znanego: Historia i metal, kocham to
 9. No mi także, szczególnie, jak RD było żal reszty kandydatów...
 10. Kolejny epicki odcinek? To nowy rekord akademii! Nie no, zaskoczył mnie ten przeciek, ale bardzo pozytywnie (mam nadzieję, że Hasbro nie postanowi "ukarać" bronych za ten przeciek przenosząc premierę kolejnego odcinka). W tym odcinku, prawie wszystko mi się podobało, - Akademia na kształt wojska, jak dla mnie, mistrzostwo. - Pinkie Hugs . - Lighting Dust (pomimo bezwzględnych metod, miała coś w sobie, co polubiłem). - Przy tej akademii miałem (niestety, można rzec) trochę skojarzeń z Rainbow Factory, szczególnie, kiedy Rainbow było żal reszty kandydatów - Szaleństwa Pinkie . - RoidRage xD
 11. No cóż, ja zaciekawiłem się dzięki przeróbce "Nasz Polski Kucyk" StalinaCWHC. Wcześniej słyszałem o tym to i owo, ale nie za bardzo miałem ochotę zacząć to oglądać, bo wydawało mi się to takie dziecinne (dzisiaj wiem, jak wielki błąd popełniłem ). Oglądnąłem może potem 10 odcinków, stwerdziłem, że to jest naprawdę dobre, wręcz epickie, ale potem jakoś zapomniałem o Kucach, aż do wakacji 2012, kiedy musieliśmy z kuzynkami (Jedna 14 lat, druga 17, no teraz 18 ) opiekować się małym dzieckiem i sobie pomyślałem "Dziecko chce bajkę, ale jaką by tu taką znaleść, żeby była dla nas ciekawa jeszcze hmmmm, wiem! MLP :twilight2:". Noi się zaczęło, od nowa zakochałem się w kucykach z jeszcze większą siłą, a gdy wróciłem z wakacji od razu wziąłem się za oglądanie odcinków na yt. Oto krótka historia z mojego życia .
 12. No ja nie wiem, jak Oni to robią, ale kolejny epicki odcinek . Jak zawsze, miałem dużo ubawu z Rarci i innych postaci (nie będę się rozpisywał, bo każda zrobiła coś, co mnie śmieszyło). Noi oczywiście cute scenki, czyli przytualnie się do starszej siostry itd. Ale, poziom słodkości tego odcinka podbiła do niewyobrażalnych rozmiarów jedna z ostatnich scen, kiedy Rainbow bierze dosłownie pod swoje skrzydło Scootalo i ją przytula, so sweeeeet .
 13. Czas odświeżyć temat . Osobiście nie czytam za bardzo książek, no chyba, że mnie coś naprawdę zainteresuje. Osobiście polecam Buchheim Lothar-Günther "Okręt", dla miłośników serii Mass Effect polecam "Mass Effect: Objawienie" Drew-a Karpyshyna. Jeśli już chodzi o lektury szkolne, jedyne, które mi się podobały to "Dywizjon 303", "Kamienie na Szaniec" i jakimś cudem, dobrze przemówił do mnie "Kordian" Juliusza Słowackiego. Oczywiście "Władca Pierścieni" to jedna z najlepszych Trylogii, więc również polecam. Pozdrawiam .
 14. No cóż, zbiera Ekipę (Mane6), które także widzą, co się dzieje. Udaje im się znaleźć jakieś miejsce na naradę. Postanawiają wszystko załatwić na własną rękę, tak, żeby Księżniczka się nie dowiedziała. Niestety, księżniczka ma bardzo dobrych informatorów i zaraz potem Twilight otrzymuje list od Celestii, z zapytaniem co się stało. Twilight, zamiast myśleć, jak zaradzić sytuacji, panikuje, co powiedzieć księżniczce i wymyśla jak zawsze, najgorsze scenariusze (eh, ten pesymizm, prawie jak mój ). Reszta koleżanek i Spike ogarniają jakoś Twilight (nie wiem czemu w tej roli widzę akurat Rarcię). Ostatecznie, wpadają na jakiś genialny pomysł i udaje im się pozbyć niechcianych gości .
 15. Ah, Rarcia. Za bycie "drama queen" Zawsze mam z tego ubaw . Za szlachetność w znaczeniu zachowania wobec innych i zasad dobrych manier. Także uwielbiam ją za tą niechęć do ubrudzenia sobie kopytek przy pracy, jeśli nie jest to coś ważnego i tą panikę, jak już musi . No i te sexy oczy . Napewno znalazł bym jeszcze więcej powodów, no ale, w tym momencie nic więcej nie wymyślę .
×
×
 • Create New...