Jump to content

MarianWisniewski

Brony
 • Posts

  205
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

MarianWisniewski last won the day on February 3 2020

MarianWisniewski had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

MarianWisniewski's Achievements

Słodki kucyk

Słodki kucyk (3/17)

54

Reputation

 1. Z tego zwiastuna zaciekawiły mnie dwie rzeczy. Po pierwsze: Spike ma chyba rywala, który jest bardzo uroczy! A po drugie...
 2. Teraz już nikt nie zobaczy tego odcinka w wersji polskiej. Ktoś sprawił, że stał się filmem prywatnym.
 3. Od 1 czerwca za około 800 złotych fani Lego i Transformers będą mogli zakupić i zbudować model dowódcy autobotów - Optimusa Prime'a! Na opakowaniu zestawu wyraźnie widać logo Hasbro, więc jest to znak, że umowa licencyjna tej firmy z Lego została w końcu podpisana. Być może jest nadzieja, że inne produkty Hasbro też staną się oficjalnym zestawem Lego. Jakie są Wasze przemyślenia?
 4. To nie zapowiada się dla mnie ciekawie (Thundercats Roar! MLP - znowu?), ale bardziej mi się podobają projekty postaci w grafice 2D lepszej jakości oraz w 3D.
 5. Ja bym chciał: 1. Lepiej rozbudowaną akcję. 2. Spotkania bohaterów z innymi stworami fantastycznymi. 3. Pojedynczych przygód dłuższych niż 5 minut, a nawet 10 minut.
 6. Rozumiem, co powiedziałeś w sprawie anulowania serialu, ale anulowanie serialu to jeszcze nie wstyd. Przejście potem na słaby reboot, jakim był Pony Life to wstyd!

  1. turbo638

   turbo638

   Nie oglądałem Pony Life ale moim zdaniem to był zapychacz między G4 a G5.

   Miało być tanie i żeby dzieciaki nie zapomniały o kucach.

  2. MarianWisniewski

   MarianWisniewski

   Problem z takimi serialami polega na tym, że one powstają, by zastąpić te lepsze, a ponadto nie mają żadnej akcji, mają słabą grafikę i żarty, które nawet kpią z fanów oryginału. Najgorsze jest to, że gdy jakiś serial jest niezwykle lubiany, popularny i trwa już kilka dekad, to nie można się już nim cieszyć w przyszłości, ponieważ wystarczy, że jedna niepowołana osoba przejmie kontrolę nad firmą, by po chwili wszystkie (ale nie te najnowsze, złe) seriale, które wyprodukowała, natychmiast zostały anulowane na zawsze.

  3. turbo638

   turbo638

   Tylko pamiętaj, że G4 czy Pony Life to tylko reklama zabawek a to że GRA wyszło tak a nie inaczej to czysty przypadek.

   Bardzo możliwe że bez Pony Life nie było by G5 a dokładnie mogłoby nie być pieniędzy na G5.

   Tak więc z punktu widzenia fana, Pony Life może być tragedią ale ta tragedia mogła pozwolić przetrwać marce więc ja bym nie oceniał tego aż tak źle.

 7. Jest mi bardzo z tego powodu przykro. Bardzo długo lubiłem kucyki. Bardzo się cieszyłem, gdy pojawił się o nich w 2017 roku film. - I nagle koniec! Usunęli ten serial na zawsze i mogę już o nim tylko pomarzyć. Już nawet nie mogę znaleźć fajniejszych seriali, ponieważ wszystkie przechodzą na kanały, za które trzeba płacić, a ja, niestety, nie mam i nie będę miał do nich dostępu. Bardzo mi przykro.
 8. Ktoś zauważył, że w trakcie śpiewania Fit Right In, gdy Izzy wrzuca piłkę do kosza, ta wygląda tak, jakby nie leciała przez kosz, tylko przed nim.
 9. Zwróciłem uwagę na pewien błąd w filmie My Little Pony: Nowe Pokolenie. Chciałem go przedstawić tam, gdzie trzeba... I wyskakuje mi treść: Ta strona nie działa Strona mlppolska.pl spowodowała zbyt wiele przekierowań. Usuń pliki cookie. ERR_TOO_MANY_REDIRECTS Proszę was, zróbcie coś z tym, bo jeszcze zwariuję!
 10. Od niedawna nawet Saberspark ma swoje zdania na temat tego serialu... Sami zobaczcie:
 11. W napisach końcowych imię Twilight jest napisane błędnie jako Twighlight. https://derpibooru.org/images/2707646?q=credits
 12. Nie chodzi mi o dowcipy w oryginale, ale o cenzurę w wydaniach ZAGRANICZNYCH (spoza USA).
 13. Gdy przeglądałem Derpibooru, znalazłem ciekawe przypadki cenzury Przyjaźń to Magia na potrzeby wydań zagranicznych. 1. W większości wersji językowych odcinka Forever Filly balon, który chce przyznać sprzedawca balonów Rarity ma kształt serca. Arabskie wydania zastępują go zwykłym, okrągłym balonem z powodów, które możecie podać w komentarzach. 2. Wszystkie gwiazdy o sześciu ramionach, zwłaszcza ta, którą ma Twilight na znaczku, w wydaniach arabskich zostają zastąpione gwiazdami pięcioramiennymi, żeby widzom arabskim nie kojarzyły się z Gwiazdą Dawida - znakiem Izraela, którego nie lubią. 3.4 odcinki serialu zostały w wydaniu tureckim zakazane z powodów, które są przedstawione w dołączonym video.
 14. Masz rację. Może G5 będzie już lepsze, ponieważ nie skrytykowałem Nowego Pokolenia ani razu. Może lepiej wróćmy do tematu o problemie że Sparklesubs i jaką stroną można Ją zastąpić.
×
×
 • Create New...