Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

MarianWisniewski

Brony
 • Content Count

  191
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

MarianWisniewski last won the day on February 3 2020

MarianWisniewski had the most liked content!

Community Reputation

55 Bardzo dobra

About MarianWisniewski

 • Rank
  Słodki kucyk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rozumiem, co powiedziałeś w sprawie anulowania serialu, ale anulowanie serialu to jeszcze nie wstyd. Przejście potem na słaby reboot, jakim był Pony Life to wstyd!

  1. turbo638

   turbo638

   Nie oglądałem Pony Life ale moim zdaniem to był zapychacz między G4 a G5.

   Miało być tanie i żeby dzieciaki nie zapomniały o kucach.

  2. MarianWisniewski

   MarianWisniewski

   Problem z takimi serialami polega na tym, że one powstają, by zastąpić te lepsze, a ponadto nie mają żadnej akcji, mają słabą grafikę i żarty, które nawet kpią z fanów oryginału. Najgorsze jest to, że gdy jakiś serial jest niezwykle lubiany, popularny i trwa już kilka dekad, to nie można się już nim cieszyć w przyszłości, ponieważ wystarczy, że jedna niepowołana osoba przejmie kontrolę nad firmą, by po chwili wszystkie (ale nie te najnowsze, złe) seriale, które wyprodukowała, natychmiast zostały anulowane na zawsze.

  3. turbo638

   turbo638

   Tylko pamiętaj, że G4 czy Pony Life to tylko reklama zabawek a to że GRA wyszło tak a nie inaczej to czysty przypadek.

   Bardzo możliwe że bez Pony Life nie było by G5 a dokładnie mogłoby nie być pieniędzy na G5.

   Tak więc z punktu widzenia fana, Pony Life może być tragedią ale ta tragedia mogła pozwolić przetrwać marce więc ja bym nie oceniał tego aż tak źle.

 2. MarianWisniewski

  Jest mi bardzo z tego powodu przykro. Bardzo długo lubiłem kucyki. Bardzo się cieszyłem, gdy pojawił się o nich w 2017 roku film. - I nagle koniec! Usunęli ten serial na zawsze i mogę już o nim tylko pomarzyć. Już nawet nie mogę znaleźć fajniejszych seriali, ponieważ wszystkie przechodzą na kanały, za które trzeba płacić, a ja, niestety, nie mam i nie będę miał do nich dostępu. Bardzo mi przykro.
 3. MarianWisniewski

  Ktoś zauważył, że w trakcie śpiewania Fit Right In, gdy Izzy wrzuca piłkę do kosza, ta wygląda tak, jakby nie leciała przez kosz, tylko przed nim.
 4. MarianWisniewski

  Zwróciłem uwagę na pewien błąd w filmie My Little Pony: Nowe Pokolenie. Chciałem go przedstawić tam, gdzie trzeba... I wyskakuje mi treść: Ta strona nie działa Strona mlppolska.pl spowodowała zbyt wiele przekierowań. Usuń pliki cookie. ERR_TOO_MANY_REDIRECTS Proszę was, zróbcie coś z tym, bo jeszcze zwariuję!
 5. MarianWisniewski

  Od niedawna nawet Saberspark ma swoje zdania na temat tego serialu... Sami zobaczcie:
 6. MarianWisniewski

  W napisach końcowych imię Twilight jest napisane błędnie jako Twighlight. https://derpibooru.org/images/2707646?q=credits
 7. MarianWisniewski

  Żartujecie? Co może pójść nie tak?
 8. MarianWisniewski

  Nie chodzi mi o dowcipy w oryginale, ale o cenzurę w wydaniach ZAGRANICZNYCH (spoza USA).
 9. Gdy przeglądałem Derpibooru, znalazłem ciekawe przypadki cenzury Przyjaźń to Magia na potrzeby wydań zagranicznych. 1. W większości wersji językowych odcinka Forever Filly balon, który chce przyznać sprzedawca balonów Rarity ma kształt serca. Arabskie wydania zastępują go zwykłym, okrągłym balonem z powodów, które możecie podać w komentarzach. 2. Wszystkie gwiazdy o sześciu ramionach, zwłaszcza ta, którą ma Twilight na znaczku, w wydaniach arabskich zostają zastąpione gwiazdami pięcioramiennymi, żeby widzom arabskim nie kojarzyły się z Gwiazdą Dawida - znakiem Izraela, którego nie lubią. 3.4 odcinki serialu zostały w wydaniu tureckim zakazane z powodów, które są przedstawione w dołączonym video.
 10. MarianWisniewski

  Masz rację. Może G5 będzie już lepsze, ponieważ nie skrytykowałem Nowego Pokolenia ani razu. Może lepiej wróćmy do tematu o problemie że Sparklesubs i jaką stroną można Ją zastąpić.
 11. MarianWisniewski

  I bardzo dobrze. Więcej G4 nie oglądam, bo przez Pony Life staliśmy się wielkim pośmiewiskiem.
 12. MarianWisniewski

  Mi też się zwiastun podobał, tylko jedną scenę uważam za nielogiczną: wszyscy mieszkańcy miasta kucyków panikują, bo pojawił się u nich jednorożec.
 13. MarianWisniewski

  Na Egmont w przedsprzedaży można kupić wyklejankę z postaciami z filmu w wersji polskiej: https://egmont.pl/My-Little-Pony.-100-naklejek.-Wydanie-filmowe,57061383,p.html .
 14. MarianWisniewski

  Wszyscy musicie to zobaczyć: https://www.equestriadaily.com/2021/06/cast-and-release-date-revealed-for-g5.html?m=1 mamy już datę, mały trailer oraz więcej postaci.
 15. MarianWisniewski

  Skoro już mamy tak tyle obrazków promo, a premiera będzie we wrześniu, to dlaczego, nie licząc krótkiej animacji, nie mamy zwiastunu?
×
×
 • Create New...