Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

MarianWisniewski

Brony
 • Content Count

  164
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

MarianWisniewski last won the day on February 3

MarianWisniewski had the most liked content!

Community Reputation

33 Good

About MarianWisniewski

 • Rank
  Słodki kucyk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. MarianWisniewski

  Chodzi mi o powstanie tego serialu. Serialu Pony Life.
 2. MarianWisniewski

  Mówię o pochodzącej z 1987 roku serii krótkich filmów Stop Motion. Wyszukaj, to zrozumiesz.
 3. MarianWisniewski

  Czy słyszałeś o zabawnej serii LEGO Sporta Champions?
 4. MarianWisniewski

  Żeby być sprawiedliwym, to właśnie przejście Hasbro na ten serial sprawiło, że przestałem lubić tę firmę. Ona po prostu tak pogorszyła kucyki, że już nie chcę oglądać ani kupować żadnych nowszych zabawek Hasbro.
 5. Ja nienawidzę My Little Pony: Pony Life z trzech powodów; 1. Okropna animacja dla kucyków, nawet na standardy Hasbro. 2. Często powtarzane błędy że skrzydłami (ktoś gubi lub zyska skrzydła) 3. Przygody kucyków są krótkie i nieciekawe. A wy, jeśli też nie lubicie tego serialu, to dlaczego?
 6. MarianWisniewski

  Nie wiem, ponieważ nie gram ze społecznością. Dojedź do celu, a się dowiesz. Nie mogę dać ci spojlerów.
 7. MarianWisniewski

  Nie wiem... Chyba poprzez zadania, jakie wyznaczysz kucyków. Jeśli są potrzebne do ulepszania postaci, to poprzez walkę z wrogiem.
 8. MarianWisniewski

  Chyba nie masz dostatecznej liczby postaci. Group quest informuje, one minimum potrzeba, a gdy masz ich tyle, możesz zacząć.
 9. MarianWisniewski

  Jeśli nie masz internetu, pomiń po prostu za klejnoty, a jeśli masz, to poczekaj, a znajdziesz skrzynię od innego gracza (możesz pominąć, jeśli chcesz). Jeśli chodzi o group quest, to zrób jakiś, a jeśli nie zadziała, to pomiń.
 10. MarianWisniewski

  Ja też nie wiem, jak to się dzieje, ale na pewno w każdej grze jest tak, że mamy kilka misji na raz.
 11. MarianWisniewski

  Gra mówi, że będą możliwe do zbierania, jak rozszerzymy teren. Rozszerz za pomocą pieniędzy zebranych w grze i zwalczaj złe pędy i krakidyle, to będziesz mógł zebrać składniki za darmo (trzeba potem poczekać, aż się załadują na nowo). Na dodatek możesz utrzymać maksymalnie 5 sztuk z każdego rodzaju.
 12. Ja nienawidzę Luster Dawn, ponieważ to jej pojawienie się w serialu sprawiło, że twórcy kucyków wyrzucili serial do śmieci na potrzeby paskudnego Pony Life. Ona też doprowadziła do mojego konfliktu z bronies i twórcami MLP.
 13. MarianWisniewski

  Czy ta postać ma niebieskie włosy?
 14. Ani prośby, ani groźby nie sprawią, że serial Pony Life ustanie, bo, podobnie jak twórcy serialu South Park lub HTF, twórcy Pony Life nie przejmują się żadną prośbą o zmianę ani żadną krytyką.
 15. MarianWisniewski

  A ja zawiodłem się na twórcach mlp, ponieważ myślałem, że skoro nie chcą przywrócić serialu, to w 5 generacji mane 6 będzie. A tymczasem tak ich "znienawidzili", że najpierw usunęli Twilight, a zaraz boję się, że w śmieciach wyląduje i reszta. Nauczka na przyszłość: nie zakochać się w trwającym do dziś serialu.
×
×
 • Create New...