Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

MarianWisniewski

Brony
 • Content Count

  176
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

MarianWisniewski last won the day on February 3 2020

MarianWisniewski had the most liked content!

Community Reputation

49 Good

About MarianWisniewski

 • Rank
  Słodki kucyk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak już wszyscy wiemy, poza filmem My Little Pony na Netflix, planowane jest jeszcze wiele więcej ciekawych filmów animowanych, ale wciąż, pomimo zwiastunów, nie mamy pewności jak będą ocenione. Dlatego otwieram tę dyskusję, byśmy mogli przemyśleć sprawy ich dotyczące, m. in.: Jaka będzie fabuła Arlo the Alligator Boy? Czy, dając przykład z Luca i Turning Red Disney Pixar zmieni swój styl animacji? Czy ludzie pogodzą się z fabułą i filmowym projektem postaci z Psiego Patrolu? I czy Piotruś Królik 2: Na gigancie lepiej przyciągnie widzów niż jego poprzednik? Zapraszamy do dyskusji!
 2. MarianWisniewski

  To się robi tak powszechne, że postanowiłem to nazwać dumb-offem (nazwa własna od słów dumb i spin-off). Słowo to oznacza spin-off wspaniałego serialu, który traci wartości oryginału - jest krótki, zastępuje lepszy serial, nie zawiera walk między bohaterem a wrogiem, ma animację słabej jakości oraz niczego nie uczy/uczy w złym kierunku. Taka działalność rujnuje nasze ukochane maskotki. Co powinniśmy zrobić?
 3. Skrzynia z narzędziami... By z palm zrobić Łódź i uciec!
 4. MarianWisniewski

  Hasbro zbankrutuje, jeśli sprzeciwicie się produkcji filmu!
 5. MarianWisniewski

  Z powstaniem tego filmu może być jednak problem: zanosi się na spór pomiędzy nami a twórcami tej petycji: https://www.change.org/p/hasbro-cancel-or-postpone-g5-my-little-pony?recruiter=1034274648&recruited_by_id=37701f70-3714-11ea-95f4-27bd3b2cddbb&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink&utm_campaign=petition_dashboard Dlaczego ludziom nie podoba się piękny wygląd planowanych kucyków? Mi się podobał!
 6. MarianWisniewski

  Ze strony tego obrazka zostaje mi jedno poważne pytanie: GDZIE JEJ ZNACZEK?
 7. MarianWisniewski

  Hasbro dało oficjalne informacje o filmie, którego będziemy się spodziewać we wrześniu. Można też znaleźć kadr z filmu (!Spoiler!). Jedyną wadą jest to, że będzie go można obejrzeć wtedy, gdy zakupimy pakiet do Netflix. Czego będziecie się spodziewać od strony tego filmu?
 8. MarianWisniewski

  Masz rację. Polubienie kucyków... To był błąd. Wielki błąd!!!
 9. MarianWisniewski

  To mi nie pomoże, bo gdy polubię jakiś serial, skończy się to tak, że odrzucą go i zastąpią go spin offem, zrobionym w Microsoft Paint. A po drugie na razie nie mów, że marka ma się dobrze, bo mniej więcej w taki sposób wymarła marka Thundercats. Była ona znana od ponad 30 lat, ale niedawno wyszła równie fatalnie namalowana "bajka" Thundercats Roar, która dosłownie zabiła swoją markę.
 10. MarianWisniewski

  Trudno mi to mówić, ale przez Pony Life marka My Little Pony zmierza ku zagładzie.
 11. MarianWisniewski

  Tsitra360 Z jakiegoś powodu wygląda to dosyć znajomo.
 12. MarianWisniewski

  To nie jest Sunset Shimmer - kolejny przypadek pomyłki w galeriach.
 13. MarianWisniewski

  Kolejny powód do nienawiści Pony Life: Fałszywa Reklama: obrazki promujące przedstawiają "Mane 6" ze znaczkami z poprzedniego serialu, podczas gdy w rzeczywistości mają one leniwie narysowane (np. Pinkie Pie ma na promocyjnych obrazkach swój stary znaczek z trzema balonikami - dwoma niebieskimi i jednym żółtym - podczas gdy w serialu ma ona tylko jeden żółty).
 14. MarianWisniewski

  Chodzi mi o powstanie tego serialu. Serialu Pony Life.
×
×
 • Create New...