Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

MarianWisniewski

Brony
 • Content Count

  189
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

MarianWisniewski last won the day on February 3 2020

MarianWisniewski had the most liked content!

Community Reputation

53 Bardzo dobra

About MarianWisniewski

 • Rank
  Słodki kucyk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. MarianWisniewski

  W napisach końcowych imię Twilight jest napisane błędnie jako Twighlight. https://derpibooru.org/images/2707646?q=credits
 2. MarianWisniewski

  Żartujecie? Co może pójść nie tak?
 3. MarianWisniewski

  Nie chodzi mi o dowcipy w oryginale, ale o cenzurę w wydaniach ZAGRANICZNYCH (spoza USA).
 4. Gdy przeglądałem Derpibooru, znalazłem ciekawe przypadki cenzury Przyjaźń to Magia na potrzeby wydań zagranicznych. 1. W większości wersji językowych odcinka Forever Filly balon, który chce przyznać sprzedawca balonów Rarity ma kształt serca. Arabskie wydania zastępują go zwykłym, okrągłym balonem z powodów, które możecie podać w komentarzach. 2. Wszystkie gwiazdy o sześciu ramionach, zwłaszcza ta, którą ma Twilight na znaczku, w wydaniach arabskich zostają zastąpione gwiazdami pięcioramiennymi, żeby widzom arabskim nie kojarzyły się z Gwiazdą Dawida - znakiem Izraela, którego nie lubią. 3.4 odcinki serialu zostały w wydaniu tureckim zakazane z powodów, które są przedstawione w dołączonym video.
 5. MarianWisniewski

  Masz rację. Może G5 będzie już lepsze, ponieważ nie skrytykowałem Nowego Pokolenia ani razu. Może lepiej wróćmy do tematu o problemie że Sparklesubs i jaką stroną można Ją zastąpić.
 6. MarianWisniewski

  I bardzo dobrze. Więcej G4 nie oglądam, bo przez Pony Life staliśmy się wielkim pośmiewiskiem.
 7. MarianWisniewski

  Mi też się zwiastun podobał, tylko jedną scenę uważam za nielogiczną: wszyscy mieszkańcy miasta kucyków panikują, bo pojawił się u nich jednorożec.
 8. MarianWisniewski

  Na Egmont w przedsprzedaży można kupić wyklejankę z postaciami z filmu w wersji polskiej: https://egmont.pl/My-Little-Pony.-100-naklejek.-Wydanie-filmowe,57061383,p.html .
 9. MarianWisniewski

  Wszyscy musicie to zobaczyć: https://www.equestriadaily.com/2021/06/cast-and-release-date-revealed-for-g5.html?m=1 mamy już datę, mały trailer oraz więcej postaci.
 10. MarianWisniewski

  Skoro już mamy tak tyle obrazków promo, a premiera będzie we wrześniu, to dlaczego, nie licząc krótkiej animacji, nie mamy zwiastunu?
 11. MarianWisniewski

  https://www.equestriadaily.com/2021/05/the-my-little-pony-instagram-page.html zgodnie z informacją na Instagramie Hitch ma być szeryfem. Tylko jakiej miejscowości? Applelosy czy miasteczka do niej podobnego?
 12. MarianWisniewski

  San Escobar? Nigdy nie słyszałem o tym miejscu. Gdzie jest na mapie Equestrii? (pokaż mapę z aplikacji Gameloft, jeśli ci się uda)
 13. MarianWisniewski

  https://www.equestriadaily.com/2021/05/more-new-g5-images-revealed-sneak-peek.html?m=1 Amazon zaspojlerował w puzzlach miasto, w którym żyją postaci z filmu. Chodzi o Canterlot czy o miejsce dotąd fanom nieznane?
 14. Jak już wszyscy wiemy, poza filmem My Little Pony na Netflix, planowane jest jeszcze wiele więcej ciekawych filmów animowanych, ale wciąż, pomimo zwiastunów, nie mamy pewności jak będą ocenione. Dlatego otwieram tę dyskusję, byśmy mogli przemyśleć sprawy ich dotyczące, m. in.: Jaka będzie fabuła Arlo the Alligator Boy? Czy, dając przykład z Luca i Turning Red Disney Pixar zmieni swój styl animacji? Czy ludzie pogodzą się z fabułą i filmowym projektem postaci z Psiego Patrolu? I czy Piotruś Królik 2: Na gigancie lepiej przyciągnie widzów niż jego poprzednik? Zapraszamy do dyskusji!
 15. MarianWisniewski

  To się robi tak powszechne, że postanowiłem to nazwać dumb-offem (nazwa własna od słów dumb i spin-off). Słowo to oznacza spin-off wspaniałego serialu, który traci wartości oryginału - jest krótki, zastępuje lepszy serial, nie zawiera walk między bohaterem a wrogiem, ma animację słabej jakości oraz niczego nie uczy/uczy w złym kierunku. Taka działalność rujnuje nasze ukochane maskotki. Co powinniśmy zrobić?
×
×
 • Create New...