Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Micha

Brony
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Micha

 1. Reaktywuje temat! gdzie kupić dobrej jakości koszulki mlp?
 2. Z ciekawości szukałem i nie znalazłem dużo jakie są meety i gdzie jeśli mogę wiedzieć, na Google już patrzyłem
 3. Micha

  Czy ten spis Bronies jest dalej prowadzony na tej stronie?
 4. Micha

  Dzięki za info!
 5. Micha

  Dzięki za edycje postu, jestem przyzwyczajony że Derpibooru automatycznie skaluje obrazki!
 6. Micha

  Trochę z tym ubolewam że fandom jest tak bardzo skoncentrowany w Stanach Zjednoczonych no ale to już więcej do debatowania na ten temat Bawię się w C++, skryptach do gier itd, a programuje w Sourepawn (Język pluginów modów half life 2) Lubię grać w sporo gier (Gram na PC), Sandboxy typu Minecraft czy Terraria bardzo wciągają, FPS'y typu Team Fortress 2 lub Plants Vs Zombies Garden Warfare, platformówki w tym Rayman, Mario (I jeszcze więcej dużo tego jest, pozatym oglądam polskie i zagraniczne let's playe w tym Markiplier, PewDiePie, Jacksepticeye) Rainbow Dash! mam małą pluszową Rainbow Dash która mi towarzyszy na biurku Luna jest lepsza! bardzo lubie jak Magnaluna rysuje Lunę bo ładnie wygląda Dzień dobry wszystkim innym również! bardzo mi miło! macie słodką kirinkę na szczęście
 7. Micha

  Tak to jest jedno z moich hobby, piszę skrypty, konfigurację itd, bawię się z C++ ale pisze w Sourcepawn pluginy (Sourcemod do hl2) Fascynuje mnie sama sobie w rzeczy psychologia, ludzkie zachowania, wychwytuje często pewne wzory zachowań dzięki którym jestem w stanie lepiej zrozumieć daną osobę, mechanikę ludzkiej psychologi, działanie podświadomości i nieświadomości Dzięki Bardzo!
 8. Micha

  Hej jestem Michał mam 21 lat jestem bronym szafkowym kryłem się zazwyczaj z byciem bronym dołączyłem do fandomu w ok 2014 roku jestem z Wrocławia, moje zainteresowania to powszechność na temat komputerów PC, gier, programowanie, dyskusje o hardware, youtube, psychologia Jakoś nigdy nie miałem okazji poznać żadnych bronych w realu niestety ponieważ za póżno w polsce do fandomu dołączyłem więc jedynych innych bronych znajomych mam daleko stąd, mam nadzieje że poznam dużo fajny i ciekawych osób która kocha kuce!
 9. Micha

  Okolice Wrocławia!
×
×
 • Create New...