Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Kosmo

Brony
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Kosmo

 • Rank
  Źrebaczek

Kontakt

 • Discord ID
  Kosmo#8557

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dobry Wieczór. Chciałbym podzielić się swoim pierwszym fanfikiem. Opowiada on o pewnym ogierze który to przybywa do pewnego miasteczka w celu rozwiązania pewnego problemu. Problemu bizonów atakujących Enceset. Świat został delikatnie zmodyfikowany bowiem akcja dzieje się w czasach kiedy to Equestria nie była jeszcze zjednoczona będąc podzielona na pomniejsze państewka. Fanfik zawiera przekleństwa i sceny walki więc nie jest dla każdego. Link do fanfika https://docs.google.com/document/d/1dcD9uY8qJhavTUeRfscXbUUOJnRj4UJFt5f9dAlu7ms/edit?usp=sharing
 2. Kosmo

  A dobra, dobra, już rozumiem :D. Ja nowy na forum nie zwracam uwagi na to że jasno i wyraźnie jest napisane kto jest jakiej płci. Jakoś tak jak pisałem to nie pomyślałem żeby sprawdzić. Wybaczcie mi. Jeżeli pytanie kierowane do mnie to niestety ale rozczaruję, nie czytałem. Byciem bronym traktuje jako dodatek do życia, jako jedno z zainteresowań. To że czytałem fanfiki nie oznacza że przeczytałem wszystkie choćby z tych ważniejszych.
 3. Kosmo

  Nie czytałem aczkolwiek również dziękuje za propozycję. Może w wolnej chwili przeczytam.
 4. Kosmo

  Czytałem różne fanfiki, głównie skupiałem się na takich krótszych. Przez pewien czas interesowałem się Antropologią czy Fallout Equestrią lecz po pewnym czasie zaczynały mnie nudzić. Z tych o nietypowym zakończeniu Liść Róży. Z popularnych i dziwnych zapoznałem się z Cupcakes i Rainbow Factory. Z refleksyjnych Klacz u kresu wieczności. Natomiast z takich mroczniejszych mógłbym wymienić Abdykację autorstwa Malvagio. Było jeszcze parę ale nie widzę sensu wymieniać wszystkiego. Wysłałem na priv. Witam, witam Witam jeszcze raz, dziękuje za ciepłe przyjęcie. Jestem na tamtych serwerach ale udzielam się gdzie indziej. Głównie przesiaduje na serwerze do którego to światło Celestii nie dochodzi i to nie ze względu na treści gore i nsfw jak Cahan wyżej wspomniał lecz ze względu na to że piszemy w kilku, czasem ktoś nowy zawita i tak się żyje. No teraz taki wyjątek że zaczynam się pojawiać poza strefą komfortu bo chciałbym coś do fandomu od siebie dodać.
 5. Dzień dobry a raczej dobrej nocy, Kreskówki lubiłem od zawsze, głównie amerykańskiej produkcji. W fandomie jestem od 2 stycznia 2020 roku, wtedy to dołączyłem na pierwszy serwer discord poświęcony MLP. Od tamtej pory udzielałem się właściwie tylko na grupkach na discordzie aczkolwiek ostatnio zacząłem pisać fanfika poświęconemu MLP i tak pomyślałem że może zanim go opublikuje to sprawdzę czy fandom jest bardzo martwy czy tylko troszeczkę. Konto mam założone od paru miesięcy lecz tylko przeglądałem jakieś rzeczy. Fanfików też kilka/kilkanaście przeczytałem.
×
×
 • Create New...