Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Caidian

Brony
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

1 Follower

About Caidian

 • Rank
  Twój zabójczy asasyn z sąsiedztwa
 • Birthday 09/05/1990

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. "Bardzo przepraszam za wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne i interpunkcyjne (bo tych pewnie będzie naj więcej) mam nadzieję, że wśród czytelników nie ma „Nazistów ortograficznych” " Powinieneś umieścić to na samym początku tekstu. Wtedy ludzie od razu by wiedzieli, że czytanie tego to sama strata czasu. O ile fabuła z początku wydawała się ciekawa, to dodanie dwóch zakończeń wyszło ci, no powiedzmy nie za dobrze. Pamiętaj też o tym, że nie tylko treść się liczy ale też wygląd. Gdy kliknąłem w link, moim oczom ukazała się taka ściana tekstu której nie chce się czytać. A co do Nazi Grammar, zadaniem czytających i komentujących jest wytknięcie ci KAŻDEGO błędu jaki popełnisz. Tak abstrahując od tematu, mam dziwne wrażenie, że gdy w pierwszym poście pojawia się wyrażenie "to mój pierwszy fanfik" to zazwyczaj jest to shit, który musi mieć tag [human] albo [TCB]. Pozdrawiam, Caidian
 2. Caidian

  Mniam! Papier toaletowy? :-S Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
 3. Najlepszego w dniu święta Twego, sto lat w zdrowiu, szczęsciu, pomyślności :)

 4. Ja mogę zostać, wolnego czasu mam aż nadmiar. :3
 5. Ja także się zgłaszam. Mam dużo wolnego czasu a i nie mam co robić :-I
 6. Ostatnim zdaniem zagiołeś rzeczywistość I kiedy będzie kolejny rozdział?
 7. Tam musisz ustawić na publiczny.Bo nikt nie będzie mógł tego czytać.
 8. To ci je odetnę. A jeśli chodzi o te fanfici to przeczytałem tylko dwa i mi się bardzo podobają.
 9. Mam dwie rady: Wrzuć to do Google Docs będzie się lepiej czytało. I opisy, więcej opisów to urozmaici opowiadanie. Poza tym fanfic jest bardzo dobry.
 10. Jest jeszcze takie coś Chodzi o to że zamiast nawiasów powinien być kolejno myślnik i kropka.Coś takiego - Magic Night, jesteś pewny, że to zadziała? - spytała Luna.
 11. Jak dobrze wiem, jednorożce umieją lewitować przedmioty od źrebaka, więc to jest błąd albo ja czegoś nie rozumiem. Powinno być -Na pewno Magic Night?- Zapytała Twi- Nie che ci robić problemów. Bo jak zrozumiałem ona zapytała, a "Nie chce ci robić problemów" nie pasuje do pytania. Więc masz takie błędy jak: nadużywanie dużych liter, literówki, błędy ortograficzne. Więc dużo lepiej niż pierwszy raz ale nadal za mało.
 12. Caidian

  Fic jest dobry, znalazłem jeden czy dwa błędy, ale nie rzucają się w oczy.
 13. Wrzućcie to do do Google Docs będzie się lepiej czytało.
 14. Daje ci kilka rad: Więcej opisów to ulepszy opowiadanie. Kropki na końcu zdania. Spacja po znaku interpunkcyjnym nie przed. Wymyśl tytuł. Daj tagi. I ostatnie do czego się doczepiłem to imiona postaci, Dawid i Michał nie pasują za bardzo do Equestrii zmień je. Jak poprawisz to ocenie.
×
×
 • Create New...