Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

MICH007.PS

Brony
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About MICH007.PS

 • Rank
  Mały kucyk
 • Birthday 04/20/1995

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To ja z chęcią bym zobaczył ten nowy obrazek... Razem z tym rozdziałem.
 2. No tak troszkę minęło od ostatniego rozdziału. Może jakiś spoiler? I kiedy będzie ten rozdział?
 3. Hmmm... ciekawie się zapowiada, pomysł trzeciej siostry jak dla mnie jest fajny daje on wiele perspektyw. Niestety prolog jest troszkę zbyt krótki na razie wiele nie można powiedzieć, w każdym bądź razie zapowiada się bardzo ciekawie, już pierwsza lokacja bardzo mi się spodobała ale mam nadzieję że w pierwszym rozdziale wyjaśnisz wszystko co i jak i dasz jakiś odkładniejszy opis bohaterów (tego mi zabrakło) Co do błędów zaznaczyłem ci kilka, na zaś powiem byś pilnowała spacji. Powodzenia
 4. Czyli jednak kontynuujesz FF w tej postaci... Jak zrobisz to rozsądnie i z głową na pewno będzie dobrze. Tylko co do Discord'a przydała by się naprawdę dobra historia która wyjaśniła by jego poczynania i to jaki ma dokładnie cel. Co do wrzucania na FGE to śmiało możesz (każdy ma ten swój pierwszy raz) tylko poczekaj jeszcze kilka rozdziałów by wrzucać to w większych "porcjach". I jeszcze ten link do yt daj go jakoś w załączniku a nie w samej pracy źle to wygląda.
 5. No to kolejny rozdział za nami było na prawdę świetnie, w końcu Celestia oberwała i to poważnie, ten cios prosto w pysk świetnie pasował. Co do końcówki bardzo ciekawa i śmiechowa. Giermkowie świetni. Mam tylko jedno ale, mianowicie co podczas tego ataku robiła Luna, przespała go jak atak podmieńców podczas ślubu? Mam jeszcze tylko nadzieję że kolejny rozdział pojawi się niebawem i nie będzie trzeba aż tyle na niego czekać.
 6. Z tego co wiem to nie jest nie dozwolone, np można to podciągnąć pod zbieżność imion, więc raczej tym smaczkiem nikogo nie uraziłaś. Tak czy siak powodzenia w pisaniu
 7. Takie pytanko czy to jeszcze żyje? Mam nadzieję że żyje
 8. Rozdział drugi był fajny tylko rzeczywiście ciótkę krótki. Co do Pinki nieźle przedstawiłaś jej osobę brakowało mi tylko troczę takiego słowotoku z jej strony ( jak mówi trzysta wyrazów na sekundę ) ale tak to bardzo dobrze. I jak byś mogła to dawaj każdy rozdział w osobnym linku to naprawdę ułatwi wszystkim sprawę, zwłaszcza jeżeli planujesz żeby to dzieło należało do dłuższych. Jest jeszcze sprawa Discorda przedstawiasz go zbyt mrocznie on jest duchem Chaosu, nie wiem w tych wizjach mogła byś dodać odrobinę absurdu np ni stąd ni zowąd przed czyjąś twarzą wyskakuje świnia ze skrzydłami. Czy motyw chmurki z której pada kakao. Albo jeżeli chcesz dalej przedstawiać go jako bardzo mroczną postać to w jakiś sposób uzasadnij jego przemianę choćby jakąś krótką wzmianką.
 9. Troszkę zaspoilerowałeś grik1 nie sądzisz
 10. No przyznam że fajnie mi się czytało tego fica. Pomysł naprawdę dobry jakoś wolę Discorda jako tego prawdziwie złego antagonistę. Sama bohaterka naprawdę ciekawa lecz nic więcej nie powiem by nie zdradzić cóż tam kryje się w fabule. Mam nadzieję że niedługo ukażą się następne części, jestem ciekaw jak dalej potoczą się losy bohaterki. Polecam wszystkim tego fica może być bardzo ciekawie. Powodzenia w dalszym pisaniu.
 11. Ok przyznam że tamten oneshoot był niezły ale czekam na kontynuację dziejów Tempusa ( tu jest o wiele lepsza fabuła )
 12. Ja chcę następny rozdział... już. Nie no, możesz być nie zadowolony z walki Tempusa i Arcykontrolera ale wyszło naprawdę super zwłaszcza końcówka, kopyto w działo, łał. I ten wątek oskarżenia ojca Tempusa to było piękne ( mam nadzieję że Tempus zobaczy jak Celestia zabija jego ojca ) Naprawdę bomba jak na rozdział który szedł ci niby opornie jest super, tyle się działo naprawdę niecierpliwie czekam na ciąg dalszy. Oby jak najwcześniejszy. Jak dla mnie to jest najlepszy jak dotąd rozdział.
 13. No fajnie wygląda niezła robota. Zwłaszcza fajnie wyszedł CM
×
×
 • Create New...