Jump to content

Nikern

Brony
 • Posts

  400
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Nikern

 1. TAK SZYBKO? To teraz sobie pewnie poczekamy na 11,a co! Robi się coraz ciekawiej i tu wychodzi skrywana przez Dolara jego dusza psychopaty. Przetłumaczył tak szybko ten nowy, co by teraz napawać się naszym cierpieniem podczas oczekiwania na 11 rozdział. Bardzo sprytny plan!!! Odnośnie tłumaczenia nie będę pisał, bo 10 raz to wychwalać... Czekam niecierpliwie na kolejny
 2. Dolcze, przyznam że kusiło mnie by dopisać że 2015 roku, ale nie chciałem być aż taki podły
 3. After the thousand years... No i parę spraw się wyjaśniło. Oczywiście tłumaczenie świetne itd. To jak 10 rozdział wyjdzie na Boże Narodzenie to będzie dobrze
 4. Ha! Przeczytałem, a rozciągnąłem to by mi dużo czasu zajęło. Rozdział jak świetny i w końcu parę spraw zaczęło się wyjaśniać. Już nie mogę doczekać następnego rozdziały (plisss Dolarze, niech to nie zajmie kolejnych miesięcy ) P.S W jednym słowie Celestio zabrakło i, ale to taki szczegół.
 5. TAAAAK! Nareszcie! Po tak długim czasie!!! Nie ma czasu do stracenia, zabieram się za czytanie. Dolarze, uczyniłeś ten dzień o 200% piękniejszym!
 6. Tak, tak wiem. Jestem bardzo szybki itd. Do rzeczy. Odcinek fajny, bo trochę się dowiedzieliśmy o starym zamku, który jest jednym z ważniejszych miejsc w historii. Sam pomysł banalny, a zakończenie przewidywalne, ale nie zepsuło mi to zabawy. Do tego złapałem temat na ficka Ogólnie b.fajny odcinek.
 7. Wypadałoby się wypowiedzieć, bo to już ponad tydzień. Krótko. Po takim sobie sezonie III początek tego był świetny. Bardzo mi się podobało, i minusem byłby tylko brak piosenki, ale też nie zawsze ona pasuje. Ciekawie się rozpoczął, jest temat przewodni... Naprawdę dobrze. No i Discord<333
 8. Hmm. Jak widziałem kiedyś bronych z mego miasta jak kupowali np. Blind Bagi to przyznam, że wolałbym kupować przez neta. A tak samemu? Po pierwsze tych gadżetów nie ma więc nie mam z tym problemu . A jak coś kupowałem to zazwyczaj byłem z kumplem i rzucałem przy płaceniu coś w stylu : " Chyba siostrze się spodoba" i po problemie.
 9. Łoo Dżizas. Znów widzę ten nagłówek, chyba już kiedyś był taki temat, ale nie pamiętam xd. Aczkolwiek jak już było powiedziane, wypowiadają się na temat którego nie rozumieją i wychodzą takie kwiatki. Złą stroną tego jest, że naczytają się tego panie w beretach i potem chodzą zaciężne oddziały mocherków i herezji szukają. Inną zabawną sprawą jest prezentacja pokazywana obecnie w polskich szkołach na religiach o odbieraniu dzieciom dzieciństwa. Kucyki też się tam znalazły ( przez gore głównie). Widziałem ją i mówię wam, ubaw po pachy.
 10. Nie napiszę nic nowego, jak powiem że Celestia jest średnio lubiana w fandomie ( jestem mistrzem oczywistego ) Wg. mnie argument w pierwszym poście Airlicka b.dobrze oddaje rzeczywistość. Młoda Luna lubiana przez młodszych widzów których jest więcej. Choć osobiście wydaje mi się, że niektórzy nie lubią jej za sam fakt bycia władczynią. Wiecie, absolutyzm, tyrania, te sprawy. Parę razy widziałem takie zarzuty ze strony typowo Lunarnych bronies. Innym faktem jest to, że niby taka dobra księżniczka, cudna itd. ale swoją własną siostrę na 1000 letnie wakacje na księżycu wysłała. Jednak widać że żałowała tego, a czyn jest generalnie uważany za zły( prawdopodobnie przez to straciła więź z Elementami Harmonii). Osobiście podzielam też obawy Tarretha na temat zniknięcia Luny i Celestii. Tego zdecydowanie bym nie chciał.
 11. O. Tabaczka. Kiedyś wciągana namiętnie przez elity, dziś obiekt podniet gimbusów, że coś biorą.( przepraszam jeśli obrażam kogoś tym zdaniem, ale mówię to przez pryzmat własnych doświadczeń). W sumie nie wiem skąd to podniecanie się tabaką. Może gimbaza chce przy szpanować na to że coś bierze. Niby nie groźne, ale liczy się fakt. Znam to dobrze bo sam brałem ją będąc w gimnazjum ale po 3 miesiącach wywaliłem ją. Od tamtych czasów brałem może ze dwa razy od kumpla jak kropli do nosa zapomniałem xd. Ale tak wracając do tematu to osobiście nie mam nic do tabaki. Jak ktoś chce to niech bierze. Na meetach też powinna być. Znacznie lepiej jak ktoś wciąga niż jara szluga.
 12. Ja proponuję byś usiadł w kuchni. Zrobił kreskę z mąki. Trochę ubrudź nią nozdrza i jak usłyszysz że ktoś idzie do kuchni oprzyj się o ścianę, zrób zjaraną minę i spokojno-wesołym głosem powiedz "Jest dobrze stary" Potem szybko wstań i powiedz, że mogłeś naprawdę zacząć brać narkotyki a tak to oglądasz MLP dla dziewczynek w wieku 4 lat xD. A tak na serio powiedz im to normalnie. Jest to dziwne, ale nic w tym złego.
 13. Ołsym...
  1. BiP

   BiP

   WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ^^

  2. Nikern

   Nikern

   O. Dziękuję bardzo :D

 14. Na chwilę obecną jest na etapie tworzenia i nie wiem ile jeszcze to potrwa. Ale poczytać będzie można na tutaj na forum
 15. A co tam. Chciałem trochę przetrzymać, ale wyjawię że planuję jeszcze dwa opowiadania z Ostatnim w roli głównej. Nie podam jednak przybliżonego terminu wyjścia następnego, bo mam już inny dość mocno zaawansowany ff i na nim się teraz skupię,
 16. Witam. Chciałbym przedstawić wam mojego drugiego ficka pt. "Śpij Celestio". Nie będę się rozpisywał o czym jest i tak dalej ponieważ chciałbym wam to całkowicie zostawić(jest nieco dłuższe od mojego poprzedniego ffa). Z tego miejsca chciałbym podziękować ludziom którzy pomogli mi w doprowadzeniu tego do ostatecznej wersji: Dolarowi84, Gandzi oraz Sindriemu. Dziękuję wam bardzo! Zapraszam do lektury i krytyki https://docs.google.com/document/d/1vf6D2DJPdUx-gNot5v43Z3uIJ6FHea4ACcDvjmGJnHM/edit?usp=sharing Taka mała uwaga. Jeśli nie czytałeś mojego poprzedniego ficka, to polecam byś najpierw zajrzał/zajrzała tutaj:
 17. Łooo. Jaki temat. Już chyba kiedyś był, ale co tam. Ja osobiście lubię shippingi. Ba, bardzo lubię, ale tu jestem podobnie jak Niklas hipokrytą bo jedyne jakie akceptuję to les. Jakoś tak wyszło. Ale ciii. To tajemnica.
 18. Nikern

  Siemanko

  Witaj i baw się dobrze.
×
×
 • Create New...