Jabcok

Brony
 • Content count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About Jabcok

 • Rank
  Jabcokowy konik
 • Birthday 12/06/1991

Kontakt

 • Strona www
  http://www.youtube.com/user/VulpesGarodus?feature=guide

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Stałe
 • Zainteresowania
  Piwo
 • Ulubiona postać
  Sweetie Belle
 1. Tak graweruję, za kubek 0.5l taki jak jest wyżej to myślę od 15 do 20zł zależy, co na nim chcesz.
 2. No i kolejna szklanka, tym razem z kurczakiem i Rainbow.
 3. One są w sumie na zamówienie. Jak ktoś chce może zamówić. Póki, co graweruję to co akurat mi się na DA spodoba.
 4. Jakbym dorwał gdzieś czarny kubek, to mogło by coś z tego fajnego wyjść. Szklanka z Luną została sprzedana. Update w pierwszym poście.
 5. Jaki kubek ceramiczny, czy szklany? Generalnie mogę grawerować niemal we wszystkim.
 6. Kolejna szklOnka. Jest postęp
 7. W pierwszym poście jest już nowa fotoramka. Zapraszam do oceniania. Chyba jakiś mały postęp jest . Teraz zabieram się za szklankę. Jbc. to jest na sprzedaż.
 8. Coś takiego zajęło mi z 4-5h, ale to był pierwszy raz nie jestem w stanie się wypowiedzieć, ile to zajmie np. po dziesięciu wykonanych fotoramkach. Podejrzewam, że wraz ze wzrostem umiejętności i załatwieniem sobie porządnych frezów czas się skróci.
 9. Grawerką i pilnikami z nasypem diamentowym.
 10. W tym tygodniu mam zamiar zabrać się za wygrawerowanie szklanki, by zobaczyć jak to wyjdzie. Jeśli efekt mnie zadowoli to będę mógł coś komuś na zamówienie zrobić. Szklankę, pokal, kufel, fotoramkę z ulubionym kucykiem. Osobiście dla mnie najlepsze do grawerowania będą pokale i kufle do piwa Będzie szpan pijąc cydr, czy piwo z pokala z grawerką "Sweet Apple Acres" i Applejack
 11. Z cztery godziny, może pięć. Teraz robię kolejną fotoramkę, trochę bardziej ambitną, gdyż chce wykorzystać maksymalnie powierzchnię szyby. Tutaj sporo się zmarnowało, bo mi się nie chciało już nic upychać. Na pewno za jakiś czas podejdę znowu do małej Lulu i liczę na to, że wyjdzie lepiej.
 12. Witam. Chciałem wam dziś zaprezentować moje pierwsze starcie z grawerowaniem w szkle. Proszę powiedzieć, co myślicie. Prace będę wrzucał chronologicznie, więc będzie można ocenić postęp w grawerce. Princess Luna fotoramka Applejack fotoramka SzklOnka Rarity Luna szklOnka - sprzedane Szklanka Rainbow Dash & Kurczak
 13. Małe info. Prace nad ff udało mi się wznowić i mam już napisane 2/3 rozdziału, więc wszystko żyje i nic nie umarło. Za parę dni, może nawet szybciej go skończę. Zrobię korektę na tyle na ile mi pozwolą moje możliwości i podzielę się z wami kolejnymi moimi wypocinami. Przepraszam za takie wielkie opóźnienie, ale musiałem się ogarnąć i wygospodarować czas.
 14. Opieram FF na grach S.T.A.L.K.E.R. i książce "Ołowiany Świt" Teraz kolejny komunikat o opóźnieniu. Napisałem dopiero 1/3 kolejnego rozdziału i raczej go przez następne 2,5 tygodnia nie skończę. Jak tylko uporam się z pracą, to poświęcę więcej czasu na FF. Postaram się was informować o postępach.