Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Teq

Brony
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Teq

 • Rank
  Źrebaczek
 • Birthday 03/02/1995

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Teq

  Dla mnie najlepsze odcinki to: - Pinkie Pride napewno dlatego, że było w niej dużo Pinkie oraz dużo piosenek (szczególnie Make a Wish). - Simple Ways strasznie mnie rozśmieszył, całe te starania Rarity. Odcinek też dosyć życiowy bo wiadomo jak ludzie mogą się zmienić tylko po to aby się komuś przypodobać. - Twilight's Kingdom całość po prostu oglądało się z wielkim zaciekawieniem, świetne zakończenie odcinka oraz całego sezonu. Najgorsze: - Daring Don't nie podobało mi się że wszystkie opowieści miały miejsce tak naprawdę w Equestrii. - It Ain't Easy Being Breezies ten był zdecydowanie najgorszy. Nie przypadły mi do gustu te Breezies, jakieś nieudaczniki które wykorzystywały tylko gościnność Fluttershy. Przemiana Mane6 w nie też była straszna.
 2. Teq

  Rainbow powiedziała, że nosiła flagę która reprezetowała Cloudsdale, nie mówiła że te zawody się tam odbyły (conajmniej ja tak zrozumiałem). Co do odcinka dobrze mi się go ogłądało. Pisenka bardzo fajna, chyba jak każda w MLP morał także był bardzo dobry. Oceniam na 10/10.
 3. Teq

  Slyszałem już to kiedyś, podoba mi się oczywiście. Co do klipu najlepszy jest Elvis Ocena 8/10 Ode mnie kawałek z soundtracka Burnouta. http://www.youtube.com/watch?v=QsHIoH4k64w
 4. Teq

  Jak dla mnie niezbyt dobry odcinek, nie pojmuje tego jak mogli zrobić dobrego Discorda. On jest od chaosu, to jaki teraz ma być nie pasuje mi wcale. Ciekawe jak będą wyglądać z nim przyszłe odcinki, jaką będzie miał rolę. Zapewne wiele osób, w tym ja, liczy na to że powróci do siania chaosu. Co do reszty odcinka miło, że pojawiło się całe mane 6. Ocena na koniec 5/10
 5. Teq

  Mnie się tam ten odcinek podobał. Był według mnie bardzo zabawany szczególnie akcja Spike'a w kuchnii, dziwne rzeczy ktore chciał robic np. lizanie nosa. Jednak nie podobała mi się końcówka to, że Spike nie pomyślał i nie podpalił tego wilka.
 6. Teq

  Może się trochę źle wyraziłem. Chodziło mi oczywiście o to, że jak narazie jest to najgorszy odcinek z 3 sezonu jaki został wyemitowany.
 7. Teq

  Jak dla mnie to najsłabszy odcinek z 3 sezonu. Nigdy nie lubiłem Trixie i raczej już się to nie zmieni. Jako fan Pinkie brakowało mi tego, że nie mogła nic mówić. Ogólnie ten odcinek nie wciągnął mnie, nie ma co porównywać do poprzednich.
 8. Teq

  Niestety w ogóle mi się nie podoba. Za ciężkie jak dla mnie, ocena 2/10. Ode mnie Oasis
 9. Teq

  Ma w domu myszoskoczka.
 10. Teq

  ziemniak
 11. Teq

  Majonez GG czy Skype?
 12. Teq

  Wystraszyłaby się huku wybuchających balonów, następnie zaczęła by się z tego śmiać (wiemy, że strach jest dla niej śmieszny). Jednorożec by odszedł zdziwiony
 13. Teq

  Nie, nie potrzebuje takiego sprzętu. Masz klamki w dzwiach?
×
×
 • Create New...