Jump to content

scalefrom_pl

Brony
 • Posts

  154
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by scalefrom_pl

 1. zaraz wakacje i czas na hobby :P

 2. PC słuchawki czy głośniki ?
 3. o 4 rano picie czy jedzenie ?
 4. Dziękuje. Wiem poniosło mnie Z tej okazji odblokowałem sobie FB XD
 5. Tak, ale jako pamiatki. Masz flagę Polski ?
 6. Poszkodowany plecak Najbardziej dumny jestem z tego ściegu, prawie jak maszyna Szelki na gatki Są wiatrówko odporne (sprawdzałem, na wypadek ataku sąsiada ) Próba szpachlowania, strasznie ciężko zaokrąglić to. Dodatkowo szpachel jest jak do guma do żucia, która robi się twarda jak gips szpachlowy po 2 min ... zaczepy na rączki Efekt zabawy ze spawarką. To są mocowania do nałokietników
 7. I jak prace ? Szukasz materiałów czy coś już zrobiłeś ?
 8. Źle zrobiłeś górę hełmu, ale to chyba wiesz Rozczep elementy w 348 i sklej od góry. Wydaje mi sie też że brakuje tam elementu.
 9. Tak można zignorować, nawet trzeba. A tak w ogóle zapomniałem się zapytać : czy wiesz ze ta pianka kosztuje około 40 zł za m2 ?
 10. sorrka ze tyle czekałeś ... Są dwie metody, ta o której wspomniałeś. Jest ona trudna, bo może nie wyjść równo po obu stronach, jeśli nie zrobi się precyzyjnie podkładu. Druga metoda jest łatwiejsza. Drukujesz nowe kartki (zwykły papier) z elementami, następnie przyklejasz do pianki eva i wycinasz elementy razem z pianką a następnie łączysz. Instrukcje masz w pliku ze strony której podałem link.
 11. Pianki eva się nie nakłada ona jest w płytach wycinasz elementy, sklejasz akrylem w sztyftach, a następnie ubytki wypełniasz akrylem szpachlowym.
 12. Piankę eva można od razu malować, najlepiej farbą do elastycznych podłoży. Jak chcesz więcej to na tej stronie jest opisana budowa SM'a w skali 1:1 z pianki eva z różnymi gadżetami, tj. świecące oczy, transfon; tylko ze po angielsku. @edit zapomniałem dać link http://z6.invisionfree.com/Obscurus_Crusade/index.php?showtopic=1544&hl=
 13. Sam robię zbroje SM i żałuję 2 rzeczy. Po pierwsze zmniejszenie pancerza na swój wzrost (teraz są duże problemy z powiększaniem, SM ma krocze wyżej niż normalny człowiek i są problemy z proporcją). Po drugie materiał, może i twardy, ale niesamowicie trudny w obróbce, o niebo lepsza jest pianka eva. U mnie już za późno, ale ty powinieneś się zastanowić nad tym materiałem, jeśli to ma być model.
 14. Drzesz kartkę i rysujesz Derpy tak, aby wyglądało ze robi to ona. Chciałaś pomysł, a ja mam głupie pomysły, co widać po tym co robię
 15. Narysuj Derpy która rwie krawędź kartki na której rysujesz, największą jaką potrafisz razy 2
×
×
 • Create New...