Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Ecape

Brony
 • Content Count

  291
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

2 Followers

About Ecape

 • Rank
  Kucyk
 • Birthday 04/11/1993

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ecape

  13 odcinków tylko? Cóż.. nawet nie jestem na to zły. Może nie idą tym razem na ilość a na jakość - wtedy może być i te 13 odcinków (zresztą można zobaczyć jaki postęp mają w animacji w spoilerach III sezonu). Mogliby równie zrobić 40 minutowe odcinki w co wątpię, że tak się stanie (zapewne czas emisji na to by nie pozwalał + jest to dużo roboty z robieniem odcinka).
 2. Ecape

  Albo go bardziej dopracować. Też jakaś opcja. Choć do punktu 1 i 3 się zgodzę: mnie też coś wywala
 3. Ecape

  Imo nie wprowadzą. Najwyżej przerobią go ale nie będzie on długo trwał (kreskówki mają zwykle koło 30 sekund intra). Informacje o S3 - są ciekawe. Na razie zapowiada się good aczkolwiek ten z Rarcią/Octavią - nie jestem do tego całkiem przekonany.
 4. Ecape

  Bo to jest roboty. Zrobili własnoręcznie wszelakie sprite'y, mapy, muzykę.. i tak to jest ogrom pracy i czasu. Jeszcze testowanie jej + naprawianie bugów. I to wszystko w Fighter Makerze 2002. Wolę trochę poczekać a otrzymać w zamian solidną gierkę.
 5. Ecape

  Skoro temat został odkopany to dorzucę coś też z mojej strony. Na stronie twitch można znaleźć ich kanał. Tam mają 2 filmiki trwające w sumie blisko 9h (powodzenia- ja cały ten stream chyba odpuszczę albo kiedy indziej go dokończę jak będzie mi się nudziło ;p). Ale jest przynajmniej okazja zobaczyć nowy stage czy ultimate Rarity i Pinkie. Wygląd menu i interfejsu uległ sporej przemianie i teraz wygląda to zacnie. A next stream 14 lipca. Szybcy są.
 6. Ecape

  Zakładając nowy wątek na przykład? Kliknąć na przycisk?
 7. Ecape

  Podobnie jak większość: też nie lubiłem jej na początku. Od taka damulka lubiąca modę. Jednak odkąd miała swój odcinek w I sezonie przekonałem się, że nie jest to taka zła postać - nawet idzie ją polubić. Jednak II sezon sprawił, że zyskała sporo w moich oczach. Zwłaszcza po odcinku "Sisterhooves Social" - spory plus dla niej. Najbardziej lubianym przeze mnie może nie jest ale po II sezonie nie potrafię jej nie lubić.
 8. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 9. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 10. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 11. Ecape

  Data powrotu można wprowadzić. Jest przecie taka funkcja . A kiedy będziemy nieobecni można też napisać w temacie "Nieobecności".
 12. Ecape

  @LemonRebel Ten odcinek z Photo Finish? Odcinek 20 "Green Isn't Your Color". @Suchy2601 Raczej nie ma sensu bo jak widać niektórzy milej wspominają sezon I. A poza tym co to za opcje nam sugerujesz?
 13. Ecape

  Oba sezony są dobre. Podczas oglądania czerpało się przyjemność niemalże taką samą. Sezon 2 drugi widać, że już troszeńkę dla fanów robiony - co jest dobre ofc bo studio daje znać, że pamięta o swoich fanach : ) Również ma swoje genialne odcinki. Jednakże myślę, że I sezon był lepszy. Może niekoniecznie pod względem odcinków ale czerpałem z niego większą frajdę. Było to coś nowego i równocześnie zaskakującego, że taki serial potrafi być naprawdę dobry. Miało... więcej magii? Uroku? Tak więc mój głos idzie na I sezon.
 14. Ecape

  Ja jestem za opcją A. Choć nie powiem obie kwestie są interesujące. Jednak trzeba się na coś zdecydować
 15. Ecape

  Myślę, że znajdą się osoby (acz b. rzadko spotykałem takie ;p), które.. no nie lubią jej. Być może dlatego, że jest molem książkowym jakby to powiedzieli. To jako przykład of course, bo pewno mają oni swoje powody ;p
×
×
 • Create New...