Jump to content

Ecape

Brony
 • Posts

  290
 • Joined

 • Last visited

About Ecape

 • Birthday 04/11/1993

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Ecape's Achievements

Kucyk

Kucyk (4/17)

3

Reputation

 1. 13 odcinków tylko? Cóż.. nawet nie jestem na to zły. Może nie idą tym razem na ilość a na jakość - wtedy może być i te 13 odcinków (zresztą można zobaczyć jaki postęp mają w animacji w spoilerach III sezonu). Mogliby równie zrobić 40 minutowe odcinki w co wątpię, że tak się stanie (zapewne czas emisji na to by nie pozwalał + jest to dużo roboty z robieniem odcinka).
 2. Ecape

  Błędy na forum

  Albo go bardziej dopracować. Też jakaś opcja. Choć do punktu 1 i 3 się zgodzę: mnie też coś wywala
 3. Imo nie wprowadzą. Najwyżej przerobią go ale nie będzie on długo trwał (kreskówki mają zwykle koło 30 sekund intra). Informacje o S3 - są ciekawe. Na razie zapowiada się good aczkolwiek ten z Rarcią/Octavią - nie jestem do tego całkiem przekonany.
 4. Bo to jest roboty. Zrobili własnoręcznie wszelakie sprite'y, mapy, muzykę.. i tak to jest ogrom pracy i czasu. Jeszcze testowanie jej + naprawianie bugów. I to wszystko w Fighter Makerze 2002. Wolę trochę poczekać a otrzymać w zamian solidną gierkę.
 5. Skoro temat został odkopany to dorzucę coś też z mojej strony. Na stronie twitch można znaleźć ich kanał. Tam mają 2 filmiki trwające w sumie blisko 9h (powodzenia- ja cały ten stream chyba odpuszczę albo kiedy indziej go dokończę jak będzie mi się nudziło ;p). Ale jest przynajmniej okazja zobaczyć nowy stage czy ultimate Rarity i Pinkie. Wygląd menu i interfejsu uległ sporej przemianie i teraz wygląda to zacnie. A next stream 14 lipca. Szybcy są.
 6. Ecape

  Sugestie v2.0

  Zakładając nowy wątek na przykład? Kliknąć na przycisk?
 7. Podobnie jak większość: też nie lubiłem jej na początku. Od taka damulka lubiąca modę. Jednak odkąd miała swój odcinek w I sezonie przekonałem się, że nie jest to taka zła postać - nawet idzie ją polubić. Jednak II sezon sprawił, że zyskała sporo w moich oczach. Zwłaszcza po odcinku "Sisterhooves Social" - spory plus dla niej. Najbardziej lubianym przeze mnie może nie jest ale po II sezonie nie potrafię jej nie lubić.
 8. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 9. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 10. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 11. Ecape

  Sugestie v2.0

  Data powrotu można wprowadzić. Jest przecie taka funkcja . A kiedy będziemy nieobecni można też napisać w temacie "Nieobecności".
 12. @LemonRebel Ten odcinek z Photo Finish? Odcinek 20 "Green Isn't Your Color". @Suchy2601 Raczej nie ma sensu bo jak widać niektórzy milej wspominają sezon I. A poza tym co to za opcje nam sugerujesz?
 13. Oba sezony są dobre. Podczas oglądania czerpało się przyjemność niemalże taką samą. Sezon 2 drugi widać, że już troszeńkę dla fanów robiony - co jest dobre ofc bo studio daje znać, że pamięta o swoich fanach : ) Również ma swoje genialne odcinki. Jednakże myślę, że I sezon był lepszy. Może niekoniecznie pod względem odcinków ale czerpałem z niego większą frajdę. Było to coś nowego i równocześnie zaskakującego, że taki serial potrafi być naprawdę dobry. Miało... więcej magii? Uroku? Tak więc mój głos idzie na I sezon.
 14. Ja jestem za opcją A. Choć nie powiem obie kwestie są interesujące. Jednak trzeba się na coś zdecydować
 15. Myślę, że znajdą się osoby (acz b. rzadko spotykałem takie ;p), które.. no nie lubią jej. Być może dlatego, że jest molem książkowym jakby to powiedzieli. To jako przykład of course, bo pewno mają oni swoje powody ;p
×
×
 • Create New...